IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

radosska
26. okt 2011

@fomarik prvýkrát som mala jednu denne - nezabralo.. potom dve denne a bolo 6 kusov!! tak dali zas len jednu a bolo jedno vajko, vtedy som aj ja brala estrimax, bo bola sliznica malá... ale nepodarilo sa.. naposledy boli 3 vajíčka, ale až na 23 DC a nič..

apolenka6
26. okt 2011

@radosska ja by som sa riadila sebou 😉 ...potom si odskočíš na izbu si pospať na vlastnej svadbe 😀 😀 😕
@fomarik že diétu? čo je šiši? 😕 😨 ked jej chutí prečo by mala chúdatko maličké sa trápiť 😖 budem držať palce nech to na poradni dobre dopadne 🙂

pici
26. okt 2011

@apolenka6 neviem.. ale treba to asi vysetrit...

radosska
26. okt 2011

@apolenka6 ďakujem za podporu.. idem do toho.. 🙂 bojovať za svoj sen..

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 vieš čo neviem, ja len čo laicky viem o tej zrážanlivosti, tak že keď je vysoká zrážanlivosť, tak sa môžu tvoriť zrazeniny, ktoré zabraňujú vývoju plodu a preto odumiera... kočky ktoré to majú si musia v tehotenstve pichať injekcie na riedenie krvi... ale to sa všetko opýtaj...

apolenka6
26. okt 2011

@radosska ved sme tu na to ! ja som bola naposledy na IUI vo februári a od vtedy som lieky nebrala,tiež som sa nechala na náhodu bez liekov..a plánovaného pomeru už mám po krk 😖
@pici lebo ja som chodila kedysi tiež na hematologiu 😕

pici
26. okt 2011

@apolenka6 neviem doky povedal ze dame to vysetrit

tinasc
26. okt 2011

@fomarik pekne rastie princeznička malá, bude to taká riadna pevná baba ako moja 🙂 tá moja nie je žiadny chrústik 😀 tak daj vedieť miery a váhy, ako ste dopadli na poradni 🙂 takže malá je už teraz uložená na nočný spánok?

tinasc
26. okt 2011

@pici a on to nerobí? alebo neodporučil ti niekoho?

radosska
26. okt 2011

@apolenka6 ja bez liekov nemám šancu.. nemáme čo oplodniť.. jedine, že by sa moje vaječníky uvedomili a znormalizovali.. 🙂

fomarik
26. okt 2011

@radosska fu! Ze 6 vajok.. to je uroda!! to samusí podariť! Esteže spg je v poriadku.

pici
26. okt 2011

@tinasc moj domaci doktor myslim ze nie...

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc a kde sa opýtam...ked ja tam už nechodím,tam je vždy vela ludí 😖 jedine na nete ak by bol dr naživo a by som sa spýtala 😕
@pici no tak nech vyšetrí ked to treba a hlavne má pomôcť 😉

radosska
26. okt 2011

@fomarik vtedy nám ale neodporučil styk, kvôli riziku trojičiek.. :( pri našom šťastí by to vyšlo na tri... 🙂 v dvojizbáku bez výťahu a bez kočikárne by ma asi porazilo.. 🙂

fomarik
26. okt 2011

@tinasc no, podľa mna je taká akurát...ale dr. má stále pripomienky 😒 . Pozerala som foto na fcb a tvoja bambulka je užasná.... buchtulienka krásna! Áno, to su krásne detičky! Zajtra dám vedieť.
No uložená na buvanie už je, ale akonáhle vypadne dudlík, tak si šomre, dsla som ju na bruško, tak jej je najpohodlnejše. Minulý týžden nám montovali monitor dychu, tak spávam kludnejšie. Dostala to cez poisťovnu na polroka.

fomarik
26. okt 2011

@radosska tak to by& bolo požehnanie!!!! 😀 😀 😀 😀 trojičky!

radosska
26. okt 2011

@fomarik noo, alebo pomsta.. 😀 ako sa to vezme... podľa podmienok...

fomarik
26. okt 2011

@apolenka6 ohladom tej zrážanlivosti... viem, že si dievčatá pichaju fraxiparín alebo heparín bud do bruška alebo do ramena. Kvoli tým zrazeninám.

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 moja opýtaš sa v centre ak pôjdete na ivf 🙂

apolenka6
26. okt 2011

@fomarik to je super monitor dychu aj ja by som to chcela do budúcna... 🙂 aj ked si sama si kľudnejšia ...na brušku je dobre spať viem to sama 😀 dnes som zle spala ,tu bol taký vietor hnusný až okná "vytláčalo" 😖

tinasc
26. okt 2011

@fomarik joj ďakujem 🙂 no tie baculaté detičky na tie sa hneď lepšie pozerá 🙂 😉 😉 ja si už presne nepamätám, koľko vážila v troch mesiacoch, ale ja som kojila, po umelom mliečku vždy deti rýchlejšie priberajú... no tak doktorku jedným uchom dnu a druhým von, ona má tabulky, koľko majú deti vážiť, no tak si k tomu povie svoje... však z nej tie záhyby časom spadnú, keď bude behať, nič a nikto ju nezastaví 🙂 🙂 🙂 a monitor dychu sme mali aj my...

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc dobre spýtam sa dr 🙂 ak tam pôjdem 😝

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 no snáď k ivf ani nedôjde 🙂

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc stále verím 🙂 ozaj aj čítaš knihu? 😕

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 hej, čítam 🙂 len mi to ide pomalšie 😉

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc aj mne to trvalo ,vieš MK a FB 😀 poznáš to 😕

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 hej poznám... teraz som tu, potom pôjdem pozerať telku a určite pri nej zaspím 😀

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc ja som ju čítala pred spaním,a začínam ju čítať znovu 😕 ja zas idem do sprchy ,pri telku a potom šup postel

tinasc
26. okt 2011

@apolenka6 no ja zaspím pri telke, potom musím vstať a ísť sa osprchovať 🙂 a to je najhoršie... ale nie vždy spím pri telke na to mám manžela 😉

apolenka6
26. okt 2011

@tinasc tak sprchu mám za sebou ...už budem len lebediť pri telke 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre