IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 to je dobra správa ked su naliate uvidis určite sa to aj tebe podarilo zajtra dam vediet to bude cakanie na vysledky :(

lenisko1
27. okt 2011

@sijust ano bolia neskutocne... a hlave ked po celom dni dam dolu podprsenku to je fajna bolest 🙂

majca55
27. okt 2011

@sijust dakujem za povzbudivé slová 🙂 moja a kolko si doplácala za tu kyselinu?

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 akými testami si testla?boli krásne viditelne?

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 no praveze som testovala 9 a10 dpo a bola slaba čiarka
teraz som už netestovala

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 tak to moja zajtra bude dobrá správa teším sa na nu 😵 😵 držím moc moc palce a myslím na teba 😲

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 dakujem pekne snad by test neklamal 🙂 trochu sa bojim a už som teraz z toho nervozna

mirka2010
27. okt 2011

@katy33 no to je chutne, ake ho mas manzelika, no uprimne, ten moj by naozaj tu pracku ani len nezapol...proste by to nevedel a ani pradlo by tam nevedel dat....ale to je vsetko docasu 🙂 lebooooo, ked sa teraz prestahujeme, tak ho zasvetim do vsetkych takychto tajov, aby sa vedel aj on troska postarat...lebo teraz ked sme u nasich, tak bud to spravim ja, alebo moja mamina...a je po probleme 🙂 ach, ti chlapi 🙂 a anglicky kolotocik vam vadi??? nooo, ale mala bude aspon jazykovo podkuta hned od zaciatku....mojinka, ja taketo veci este vobec ani nemam....ani vybavicku do postielky a tak rada by som to uz mala...ale fakt nestiham vsetko...ozaj...a kamoska preco rodila tak skoro? mojinka, to ja presne neviem, ale chvala Bohu je malicky v poriadku a chodi za nim mu davat papkat, tak to je najdolezitjesie, ze sa mu dari, klop, klop, klop......ozik a ty uz kozmetiku pre malicku mas celu pokupenu??? aj pre seba vybavu do porodnice??? napr tie podprsenky, tampony atd?

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 to poznám a budem ajja ale tá čiarka tam nebola len tak tfuj tfuj na zajtra 😵

mirka2010
27. okt 2011

@tinasc moja zlata...joooj, keby sa tak dalo oddychovat....aj by som rada, mi az klipkaju oci a to este musim tolko veci porobit...proste sa neda....inak aj ja si vsimam, ze chlpaci sa rodia s mensou vahou....ale naozaj, ako pisem....na to ake mam to brusinko velke....vsak sa ma pytaju, ci tam nemam dvojicky???? a ja te nieeeeeee, len moj milovany chlapcek tam je...a on pritom ani velky nie je, chrustik nas milovany 🙂

lenisko1
27. okt 2011

@majca55 hned dam vediet 🙂

majca55
27. okt 2011

@lenisko1 no jasne budem čakať 🙂

mirka2010
27. okt 2011

@sijust ahoooj tehulka nasa 🙂 tak prska bolkaju??? uplne normalne a super 🙂 jasm musela uplne prestat nosti podprsenku s kosticami a musela som si kupit podprsenku taku sportovu, aj ked neukaze v mnohom obleceni pekne, ale ja som inu nezniesla ani na chvilu...a to aj preto, ze ma prska moc bolkali, ale aj preto, ze malicky je moc vysoko a mne rastie brsuko naozaj spod prsicok 🙂 no je to sranda 🙂 takze im dopraj oddych, vsak sa este vymorduju....mne cele aj napriklad popraskali...a to som mala vzdy take male, utle....a teraz???? niekedy ich ani ja sama nespoznavam....ale pre maleho vsetko....no pekne papkaj vsetky vitaminky, hlavne vela ovocia a zeleniny papaj....aby sa malicke krasne vyvijalo...tesime sa na dalsie spravy 🙂

tinasc
27. okt 2011

@mirka2010 to máš toľko roboty? no na oddych si nájdi čas, potom si už málokedy oddýchneš 😉

alica311
27. okt 2011

@sijust ahoj, som rada, že tá laparka nie je povinná, aj ja by som mala byť zdravá, a nerada by som bola, keby sa to IVF naťahovalo len kvôli ďalším vyšetreniem. A vy sa ako máte, drobček v brušku poslúcha, alebo už cítiš nejaké nie ranné nevoľnosti? 🙂

pici
27. okt 2011

@sijust teraz ide manzel na opakovany spermio a mna caka hemato a potom uvidime co dalej. ci sa to stihne do dalsieho vkladu neviem.. a momentalne to neriesim... uvidime... nebudem nic silit...

cmelica
27. okt 2011

@lenisko1 zajtra drzim palceky 🙂 tfuj tfuj

cmelica
27. okt 2011

@sijust ahooj!!tak ty vymetas ladnicku? 🙂 len papaj potrebujete to obaja 🙂
kedy mas ist na sono,alebo krv?

zubrienocka
28. okt 2011

@ketere Jasne, dam znat 🙂. Kolko uz meriate? Niekde som citala, ze v 21 tt narastie babätko na 16-25cm. Teda dost.... Uz citis pohyby? Mne sa uz nieco hmyri v brusku 😵

petuska123
28. okt 2011

@zubrienocka ahoj kedy ti vykuklo brusko v ktorom tt???

ketere
28. okt 2011

@zubrienocka Ahoj, nie neciítim ešte nič ☹ ☹ neviem koľko meriame, lebo už sa to zmerať nedá, pretože je tam bábo všelijako poskladané /aspom tak mi tvrdí Dr./, ale vážime zhruba 290 gramov 🙂 sme o 1 deň menší, ako podľa menštruácie.. takže v norme 😀 ...vieš ako tam bola krpaňa pekne poskladaná???? nožičky v kolienkach pokrčené a chodidlá prekrížené.... taká krpatá lebeďáčka 🙂) si tam pekne hovie 🙂 a pekne otvárala pusinku, asi niečo papkala, hladoško 🙂

zubrienocka
28. okt 2011

@ketere Tak to urcite kazdu chvilu ocakavaj. Dolezite je,ze Ti lekar povedal, ze je vsetko OK 😵

ketere
28. okt 2011

@zubrienocka samozrejme, to je podstatné.. 🙂 ešte ideme na budúci týždeň na jeden morfo, v stredu, pre istotu... radšej si to nechám overiť u viacerých... 🙂

zubrienocka
28. okt 2011

@ketere Dobre, mojko, budem na Teba mysliet. My idem o den neskôr, tak potom budes ty na mna 😉

katy33
28. okt 2011

@mirka2010 Slniečko moje, my sme sa dnes zobudili na bolesti-nie silne , mierne , ale vylakala som sa veru...a ked som skočila na vahu tak mam o cele kilo viac ako včera, neviem, či sa nam vodička nezačina zadržovat, tak som vstala, prešla do obyvačky a šup nohy hore, bolesti už nie su....
Mojenko, ja som malinkej akurat tak z drogerie kupila rybaciu mastičku na ritku, pretože všade mi vravia, aby som nič nekupovala, pretože vraj v pôrodnici davaju kufrik zo vzorkami, podla toho zistiš, čo drobčekovi vyhovuje, no ako sa poznam, tak určite, čo to malo kupim, zname si chvalia ,,seba-med,,.... 😉 Pre seba som už nakupila, podložky do pôr., vložky do podprsenky-baby odporučaju CHICCO, vložky po pôrode, ty to su ti tehly 😀 😀 😀 , aj tie jednorazove nohavičky, mastičku na prska, ešte mi maju prist klobučiky, včera mi už prišla aj odsavačka na mliečko, je super, len aby bolo mliečka 🙂 😉 A pre malinku som kupila ešte lieh 60% na pupček 😉 Ja sa naozaj bojim, že nas zatvoria do nemocnice skôr, tak chystam plnu zbroj 😀 😉 Ale nemam ani jednu nočnu košelu do pôr., ja ich moc nemusim, no musim nejake zaopatrit 🙄 ..ale ako to vidim, balit sa budem do cest. kufra 🙄 😀

mirka2010
28. okt 2011

@tinasc ja viem, ze si musim oddychnut hlavne teraz,,,,ale ja som take aktivne ziena, mne nerobi dobre nic nerobenie, potom mam blbe myslienky a myslim aj na veci, ktore by ma inokedy ani nenapadli....no co uz so mnou 🙂

mirka2010
28. okt 2011

@katy33 zlaticko moje....ja tiez vobec nenosim nocne kosele, ale jednu som si uz do porodnice kupila...krasnu ruzovu, so slonikom 🙂 a ked som bola vcera pozriet kamosku, tak ta bola stale v tej nemocnicnej a sa jej pytam, to preco ju mam stale oblecenu??? a ona mi povedala, ze je jej lepsie v nej, lebo cez tu svoju ma horsi pristup na kojenie a tato ze jej maximalne vyhovuje...tak vidis...mojinko, nebojkaj, ze pojdes skor do nemocnice, ja to mam tiez nikde v sebe, ze asi aj my...ale to su asi len tie prirodzene obavy....hlavne ze ti bolesti presli...ako to mas s otacanim v posteli??? to ma napriklad boli poriadne...a tie klby, ked lezim dlhsie na jednom boku...ach, jaaaj....no vaha robi svoje...ja sa vazim vacsinou len pred poradnou, ale zistila som, ze mi zacali puchnut nohy a to mam naozaj extra tenke lytka a uz su take, ze cizmicky z minulej jesene ledva zapnem...takze vodicka sa drzi uz aj u mna....🙂 inak ten kufrik mi v porodnici mi kamoska ukazala vcera, no inak, vzorky tam su, ale nic moc...taka jemna klasika...takze ja sa na to spoliehat nebudem...hlavne musim si tie veci pokupit pre malickeho aj pre seba uz co najskor....
ako sa chystate travit vikend???? my ideme dnes opat do ZA pre kocik...tak dufam, ze si s manzelikom spravime pekny podvecer....🙂

majca55
28. okt 2011

@mirka2010 tak idete si do nášho mestečka pre kočík 🙂 majú tu nádherné a myslím,že aj ceny su celkom super a v ktorom obchodíku ste si vybrali a aký? 😵

mirka2010
28. okt 2011

@majca55 ahojky, ano, ano...my mme velmi radi ZA 🙂 a hlavne ze kocik co som mala vyhliadnuty z internetu tam mali v obidvoch obchodoch, tak sme ho poskusali...pokukali...mame ho z mirage, je tam prestahovany jeden obchod ako ides od carefuru. tam mali naozaj vynikajuci vyber 🙂 tak sa aj tesim, ze sa potulame po ziline, lebo ideme aj na elektrarne a v centre som tak dlho nebola, ze sa tam normalne tesim 🙂 a ty sa ako citis???

mirka2010
28. okt 2011

@majca55 e este som zabudla napisat...kukni do mojho albumu, tam ho mam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre