IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
2. nov 2011

@sijust si zlata, vdaka.... kazda z nas by bojovala, som si ista.. clovek vydrzi vsetko, len aby to dobre dopadlo... dam vediet

si31si
2. nov 2011

@ursula5 ahoj zaregistrovala som sa tam a to heslo mi príde poštou? lebo emailom neprišlo nič

mirka2010
2. nov 2011

@walta no vidis, tak super, ze si to takto zvladla....myslela som veru na teba, ze ako ti je, ako sa mas....ale hlavne je, ze to uz mas za sebou, ze vysledky uz budu co nevidiet a hlavne, ze budu super....a upokoja ta, ze je absolutne vsetko poriadku 🙂

mirka2010
2. nov 2011

@majca55 moja zlatucka...tak je mi to luto, naozaj som este tajne dufala, ze krvicka ukaze, ze drobcek je tam....no moja, verim, ze musis byt poriadne sklamana...ale mas predsa doma dvoch anjelikov, takze oni ti uricte dodaju kopec energie...a ty ju nacerpas do dalsieho boja....a zvladnete babatko co nevidiet....🙂 moc ti to prajem 🙂

pici
2. nov 2011

@majca55 mne to nezobrazilo. ach zlaticko... s ivf to date, neboj... tu hemato aj mne vysetruju. budeme mudrejsie s vysledkami.. :D hlavu hore. raz to dame

walta
2. nov 2011

@mirka2010 vdaka srdecna

cmelica
2. nov 2011

@pici @majca presne tak kocky budete mudrejsie a dalsi boj bude o to lepsi a uspesny 🙂 🙂 tfuj tfuj 🙂 🙂

majca55
2. nov 2011

@mirka2010 dakujem moja tak dúfam,že to bude to pravé orechové a to všetko čím som prešla musí prebolieť 😉

mirka2010
2. nov 2011

@walta naozaj nemas za co 🙂 hlavne hned daj vediet vysledky...dobre???? ale urcite, som si na milion percent ista, ze je vsetko v poriadku..🙂

mirka2010
2. nov 2011

@majca55 ach jaaaaaj....moja, mas toho veru za sebou....ale prinesie to vytuzene babatko...uvidis 🙂

majca55
2. nov 2011

@pici díky zlatino potom budem potrebovať infošky od teba ked pojdem na IVF 😵 aj tak mi teraz to IUI pokazil jeden doktor.ale dnes som sa riadne odviazala v centre 😀 ale vrámci slušnosti a žiadala som si len dr.Gaťovú ja tam už nikomu neverím tak dúfam,že ma nesklame,ozaj sa nám venevala riadne a všetko povysvetlovala a obvolala.tak ideme čakať na schválenie 😵 daj vedieť potom akosi dopadla 🙂

pici
2. nov 2011

@walta perfektne. prajem nech je vsetko v poriadku

pici
2. nov 2011

@majca55 super to je podstatne mat v niekom doveru...urcite ti rada poradim ked budem vediet... ja mam vysledky o mesiac

majca55
2. nov 2011

@mirka2010 tak to potom bude riadný maznáčik 😲 😵

si31si
2. nov 2011

ahojte
čo to znamená PK?

pici
2. nov 2011

@cmelica a ty ako pokracujes?
@si31si predlzena kultivacia. oplodnene embryjka sa nevlozia hned oplodnene ale o par dni, aby sa ukazalo ktore sa ako delia a vkladali ti tie najkrajsie

sijust
2. nov 2011

@alibabaa zlatik prosim ta,toho pol roka si podla mna prever,dala som si to do vyhladavaca a vsade v diskusiach tu na MK baby pisu 2-3tyzdne.... @pici zlatik,prosim ta..kolko platia vysledky predoperacnych vys.pred OPU?...nam v centre hovorili,ze tri tyzdne....dik 🙂

pici
2. nov 2011

@sijust ano tri tyzdne...

majca55
2. nov 2011

@pici som zvedavá a do tej Prahy ideš?či to až potom po výsledkoch?ja ešte nanovo krv a ked mám všetko ok tak hned IVF.do Martina mám až na 17.január Doc.Dobrotová do centra pre poruchy koagulácie kvoli tým potratom.tam sa vraj dlho čaká,ale možno do vtedy už budem tehu 😵

buba13
2. nov 2011

@cmelica no lepsie spravy si nemohla mat. parada! ides na druhe iui?

majca55
2. nov 2011

@sijust no moja j ty mi dáš potom školy 😀 a prečo sa musí piť tolko tekutín denne?

walta
2. nov 2011

@mirka2010 dam, dam, daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂

sijust
2. nov 2011

@majca55 no jasne 🙂 nic sa neboj...spolu to dame 🙂 asi aby si sa vyhla ohss..aj ked je to take individualne...ja ked som pila menej,hned som to citila...bolela ma hlava...

pici
2. nov 2011

@majca55 no co som citala aj v inej teme. akakolkvek porucha v zmysle vytvarania protilatok voci vajickam, spermiam , embryam, trofoblastu a co ja viem coho sa lieci tak ci onak prednisonom. na znizenie imunity... niektori ho predpisuju automaticky/kamoska v holandsku ho dostala automaticky/. treba ho brat mesiac pred vkladom a to mi moze predpisat aj doky... uvidime.. este sa s nim musim dohodnut ze co a ako... uvidime ako dopadne krv a podla toho budeme riesit dalej... takze zatial mame pauzicku :D neplanovanu D:

cmelica
2. nov 2011

@pici
dnes sono a mam 4 foliky....18,4,,,19,2,,,,14,9 a 14mm. v sobotu mame IUI 🙂 🙂
ty cakas teraz na vysledky a potom pojdete na vklad??na stitke si bola???

pici
2. nov 2011

@cmelica na stitke som este nebola, idem zajtra k dokymu mojmu popytam sa ho... ci mi nieco vybavi... no foliky mas krasne a kopec.. paradicka... ano cakam vysledky a uvidi sa co dalej, kym sa vsetko co sa da nevysetri, tak dalej nejdem

cmelica
2. nov 2011

@buba13 ano 2 a hadam nam pomohla aj pani bylinkarka trosku sa pripravit nan 🙂 🙂

simik22
2. nov 2011

@cmelica prosim ta ktory DC si? ked mas taketo pekne foliky?

cmelica
2. nov 2011

@pici jasne lepsie je pockat kym vsetko neni na poriadku...budes mudrejsia a hlavne pride vytuzene tehu 🙂 🙂

cmelica
2. nov 2011

@simik22 dnes je to 12 DC 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre