• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. júla 2017 
@mirka2010 zlatko pila si gynastan aj po IUI???
3. nov 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem a gratuluuuuuuuuujem musíš mne aj
@cmelica poslat tehu vírusiky ja nejako verím tomu že sa to teraz podarí aj ked budem musiet pichat injekcie ale nevadí pre bábo vydržím všetko :wink:
3. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nie nevzdáme ja som teraz spokojnejšia ked zistili čo je príčinou potrácania aj foliky boli pekné aj sliznica bola ok a docent sa tiež tešil len mu zajtra poviem že sa musí trafit lebo ivf nechcem :wink:
3. nov 2011 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 a aku velku si mala sliznicu??vies??ja 6,5mm....
urcite sa podari ked sa vie v com je problem :slight_smile: :slight_smile: tfuj tfuj tfuj na zajtra :grinning:
3. nov 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica sliznicu som mala 12mm a docent povedal že na 12den super tak uvidím ale vytešoval sa zo všetkého viac ako ja :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 super tak to klobuk dole pred nou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to by v tom bol cert keby to teraz nevyslo :confounded:
ale jasnacka ze vyjde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: veriiiiiime :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica neboj do soboty podrtastie aj tebe a iui sa podarí a potom sa stretneme v Bánovciach a budeme po námestí kočikovat :wink:
3. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa dasulka, je to uzasne....stale sa s tebou vytesujem....:slight_smile:
3. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tam je super namestie na kocikovanie,alebo v tepliciach :slight_smile:
vcera som veru cakala na bus asi 3/ 4 hod ...keby si doma dame kafe v niakej tek kaviarni..ze ma to nenapadlo :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta dnes ráno som omylom tebe poslala správu ktorá patrila @dasaa :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to je velmi pekné námestie no to ti nezavidím to čakanie so mnou vždy chodí muž aj som mu povedala že pôjdem busom a on sa bojí že čo keby sa ti niečo stalo :wink:
3. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa GRATULUJEM! som tebe ráno správu poslala walte :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja mam tiez mm ako talizman :slight_smile: vsade somnou :grinning: :grinning:
3. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica to aj môj a potom všetko so mnou prežíva :wink:
3. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 tak zajtra sa drzte a mm spermosky nech supnu na to spravne miesto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj ruze si nakupila pre ne???nech je to riadny gentleman ked pojde k vajku :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica to si píš že šupnú ja docentovi poviem že musí byt presný aj sa trafit lebo na vianoce chcem byt tehulka :slight_smile: ruže som nekúpila :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 :grinning: :grinning: nevadi,, urcite si k sebe cestu najdu :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nájdu verím foliky pekné spermie ukážkové tak nech sa tam už spoja a ja budem štastná :wink:
3. nov 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 super kombinacia :grinning: :grinning: :grinning: niet co dodat :slight_smile:
3. nov 2011 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica kombinácia super tak už musím len verit že sa tam bude niečo robit :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 urcite bude neboj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a v com bol vlastne ten problem ked si mas pichat injekcie??
3. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica našli mi niečo v krvi na hematologii ale je čudné že mi to nerobili v žiadnom centre až v Iscare a to vedeli že som potratila
3. nov 2011 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 hehe, nevadiiii, som si domyslela, ved som na nu ani nereagovala... :wink:
3. nov 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta nieee, nebojkaj....zvysena teplota je zevraj normalna v tehotenstve...to je mozno aj po tom zakroku zvysena, moze to mat viacero pricin.....hlavne oddychuj....:slight_smile:
3. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nie, nie...ziadne bylinky po zakroku az kym nevies vysledok!!!!!
3. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dolezite je to ,ze na to prisli a uz bude len dobreeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 o.k..tak zajtra posledne 2 davky cajiku :slight_smile: a uz len baby plan :slight_smile: :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica prišli a ja som rada konečne pozitívna správa :wink:
3. nov 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne tak....velmi dobre :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala zlatko prepáč ,včera som ti chela napísať a som si ťa nechávala na koniec a až som zabudla a dnes mi to došlo :pensive: :confused: ako ti padla včerajšia prechádzka ? :confused: určite dobre ked sa už môžeš od WCka pohnúť :grinning: a už sa inšpiruješ ,čo kúpiť na Vianoce :confused: a kde budete tam či domka na SR ? :slight_smile:
3. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok