• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

30. marca 2017 
@tinasc tak drzim palce určite to vyjde musi
4. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta zlatko gratulujem a som šťastná stebou :dizzy_face: hrozne som na teba myslela,takže princezničku vau to ti závidím úprimne :astonished: držkám moc moc palčeky do šťastneho konca :slight_smile:
4. nov 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta suuuuper, vedela som to :wink: a gratulujem k princezničke a prajem teraz už len kľudné a krásne tehotenstvo :grinning:
4. nov 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 aj my by sme brali princezničky že :unamused: :grinning: :grinning: ale mne je to už aj jedno hlavne aby som už bola tehu :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 jasné, že to vyjde, teraz sa na to dosť pripravujem, všelijaké vitamínky a podobne, čo by tomu mohli pomôcť. Rozhodla som sa ísť v januári, aby všetky tie hormóny spred polroka zo mňa vyprchali a nechcela som byť v tomto roku 4x pod narkózou :slight_smile: takže v novom roku začíname :slight_smile: :wink:
4. nov 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@walta a ja tebe jednu po zadku ze si ma nenapisala :D gratko k prdinke :D aj k vysledkom... spokojne mozes konecne spavat.. to ma moc tesi D:
4. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@tinasc super tak to mas vsetko pod kontrolou
4. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenisko1 áno a dúfam, že mi to k niečomu bude :grinning:
4. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc to určite
4. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 vieščo aj mne presne tak len nech je zdravučké a mám ho už v brušku :dizzy_face:
4. nov 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dakujem velmi pekne moja... sme stastni, ze je v poriadku :slight_smile:
4. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 vdaka moja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici prepaaaaaaaaaaac mi to, to z tolkej radosti... a dakujem, sme stastni, ze mala je v poriadku, chapes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: este raz mi to prepac
4. nov 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no beriem tvoje ospravedlnenie a viac nech sa to nestane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som vedela ze malinka je v poriadku aj ze amnio date lavou zadnou s dobrymi vysledkami... tesim sa.. nejako sa to tu mnozi babami. ked ja budem tehu, tak mi vide urcite chlapec, ked vsetky babule ste "pominali"
4. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta juj ale si nas vystrasila kocka.. uz mozem aj ja kludnejsie spavat :slight_smile:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa IDEM V NEDELU NA PUNKCIU :astonished: :confused: :sweat_smile: :grinning: takto by sa nejako dali vyjadrit tymito malymi smejkami moje pocity :sunglasses:
4. nov 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa neboj nic. super ze to budes mat coskoro za sebou...
4. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no hej halo, ziadne minanie bab, ja chcem dievcatko :angry:
ale za kazde zdrave babo budeme rady a to tu vsetky vieme :slight_smile:
4. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici dakujem ti zlatko. velmi si to cenim, ze aj napriek svojim trapeniam takto milo povzbudzujes a dodavas nam tu tolko potrebnu odvahu a silu :slight_smile:
a ty kedy mas mat vysledky? nejaka som hlava derava ..
4. nov 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici sranda je ze vsetky baby okolo mna tehotne mimo MK cakaju chlapcov a tu sa to hemzi babami :slight_smile: :slight_smile: tak dufam,ze to tak aj zostane nadalej :slight_smile:
4. nov 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa aj ja by som si zelala prdinku ale beriem aj chlapca :D ja som v pohode. vysledky budu na konci novembra.. manzel bol na spermio a vsetko je v poriadku... zdravy je ako buk, spermie moze darovat. asi ho vyslem, nech zarobime nejake peniaze naspat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: opu bude v pohode, len si zober pepsi keby ti bolo zle a vela vody... vies ze ja som bola hrdinka, isli sme sa hned najest na sushi a vecer som myslela ze idem do nemocnice, lebo mi bolo velmi zle.... ale do rana to ustalo... a kazdym dnom to bolo lepsie... takze sa tes... som zvedava aka bude urodicka.. davate si aj icsi?
4. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ahojky no prechadzka v pohode,uz aj dnes som bola v nemocnici na kontrole a vsetko je ok.brusko rastie,,,smev poriadku ale mame glicemiu vysoku,tzn nabeh na tehu cukrovku,co uz dali mi dietu,teraz ked sa konecne mozem najest,si zas musim davat pozor co akolko zjem :wink: na vianoce budeme tu lebo mame 27 morfo sono tak sa nemozeme pohnut,ale ja by som chcela aspon sama skocit po sviatkoch na par dni domenov ukazat sa s bruskom :slight_smile: asi na 3 kralov.no uvidime ako sa budem citit
4. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa držím palce v nedeľu :wink:
4. nov 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak kočky príznaky menzesu sú konečne tu začína ma príšerne bolieť brucho ale spúšťa sa to pomaly takže zajtra asi začínam jesť lieky a okolo 23 - 25.11. bude KET, len moja dilema ma neopúšťa vložiť 1 alebo 2, kočky ktoré vložili 2 tak majú aspoň jedno alebo nič :unamused: tak neviem sa fakt rozhodnúť!!!! potom ak vložíme 2 a nevyjde musíme od znova na IVF????? bože porazí ma horšie rozhodovanie som ešte nemala, ani výber strednej školy nie je taký strašný pre synátorov :grinning: :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa no tak super, budeš to mať za sebou, neboj sa ty nič, bude to v pohodke :slight_smile:
4. nov 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta zlatino velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulka,tesim tesim stebou ze je zdravucka babika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: posielame bostek babike od kamartky alebo frajera :grinning:
4. nov 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta srdečne gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherná správička
4. nov 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no pekne a ja cakam cely den, kedy mi zablika, ze pises...a zabudla si na mna :frowning2: ale to nie je teraz podstatne, hlavne je, ze malicka je v poriadku, vsak uricte od samej radosti si ani nedychala, ked si to sem pisala a hlavne, ze mozete byt na 100% kludni, ze vase dievcatko :slight_smile: je v poriadku...tak cakate princeznicku....ach, ten moj chlap tu bude asi jedinyyyyy :slight_smile: tolko frajeriek naookolo...bude si mat teda z coho vyberat :slight_smile: moc sa s vami tesime a ver mi, viem si predstavit, ako moc sa musite tesit :slight_smile:
4. nov 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa mojka, tak na nedelu drzim moc, moc palce :slight_smile: tesim sa.....dalsia tehulka budeeeeee :grinning:
4. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pici len icsi, .. doktor povedal, ze ine nema vyznam :frowning2:
hej to si pamatam to sushi :sunglasses:
co vsetko si mam vziat? pytala som sa sestricky ze co a ona ze len papuce, koselu, prist na lacno a nezabudnut vziat atb co mi predpisali v protokole. a opytala som sa aj na tu vodu a ze nic ine len to co povedala..
ale ako vravis, vezmem si colu - musi byt pepsi? moc ju nemusim radsej mam coca :slight_smile: a vela vody.. co to znamena? to si mam vziat na kedy. jejda zacinam sa bat.. :sweat_smile:
4. nov 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa aj ja ti drzkam palceky a by vsetko dopadlo ako ma,zo stastnym koncom :slight_smile:
4. nov 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok