• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. júla 2017 
@cmelica dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee aj tebe :wink:
4. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 A ako sa citis ?
4. nov 2011 o 17:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj a dakujem :wink:
4. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa moja isto ju chytíš verím a úrodičku máš parádnu :dizzy_face: a ty si kolko ideš dať napichnúť vajok?sory ale už sa vyzvedám až všetko viem čo mám robiť :sunglasses:
4. nov 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa zatial ok len ked sme šli do centra tak mi bolo nejak blbo bolelo ma brucho a ked mi pred iui robila sono tak povedala že mi praskol folík tak asi preto ale bola so mnou muž a ten stále srandoval tak som bola spokojnejšia trošku ma bolí brucho a večer pichám injekciu :wink:
4. nov 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zvladnes to ved babenky aj ja ty budeme drzat vsetky prsteky aby vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
4. nov 2011 o 17:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta gratulujem že je všetko v poriadku a malinká nech pekne u maminky v brušku rastie :slight_smile:
4. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta hlavne je ze ste zdravucky :slight_smile:
4. nov 2011 o 17:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta mojinka, vobec nevadi...pre nas je najdolezitejsie, ze je malicka v poriadku a ze si mozete uzivat tehulkovanie v pokoji a v klude...:slight_smile: prajeme len to najlepsieeeee a hladkame malicku :slight_smile: a ako sa bude volat? uz ste rozmyslali s manzelom?
4. nov 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa drzkam palceky na nedelu :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2011 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 juj uz aj pichas???ale nech hlavne aby sa podarilo :grinning: a kam pichas??do bruska??
4. nov 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no dnes večer prvú do bruška a ja sa bojím injekcie ale nezostáva mi nič iné len pichat a ked sa podarí tak celé tehotenstvo je mi zle ked si na to len pomyslím :slight_smile:
4. nov 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 je to hrozne,ale ked to pomoze nieje o com :slight_smile: :slight_smile: mas aj utros?? a ako sa citis??
4. nov 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no ked musím pichat tak budem beriem aj utroš len som akási nesvoja ale trošku bolí brucho a na sone pred iui bolo vidiet že folík praskol tak to je dobre :slight_smile: a testujem 18 ako minulý mesiac náhoda alebo štastie? uvidíme
4. nov 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 to je parada, ze praskol dominantny tak ako mal :slight_smile: aj si to chcem dat pozriet ako to vyzera pred IUI...
urite stastie verim tomu a drziiim moooc palceky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. nov 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no to praskol dominantný a ešte tam boli dva menšie tak dúfam že nebudú dvojičky :slight_smile: neviem ako v iních centrách ale v Iscare ti pred iui spravia sono potom iui a po zákroku zase sono a ukážu ti bojovníkov ako sa tam krútia inak zážitok na celý život :slight_smile:
4. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta júúúj strašne sa tešííííííííííííííííííím !!!!!!!! verila som v to a modlila sa za vás ,pomohlo :wink:
4. nov 2011 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak a už budeš od nedele ,len krôčik ku svojmu šťastiu :slight_smile: som rada,že si injekcie zohnala :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak nech sa červíček pekne,krásne zavrta do bruška :wink: a budeš maminka :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 fiha. tak toto nam v gf neukazovali. to musi byt fakt zazitok :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ano draha.. ved snad je nas tu v temicke len par netehuliek, tak pekne po poradi... nie ze sem niekto prikvitne a vyfukne nam to :DDDDDDD :grinning: :grinning:
4. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@majca55 no ja som sa este nerozhodla kolko dame vlozit ale si pomaly zvykam na myslienku ze dame dve a ked sa ujmu tak budu dve.. horsie by bolo keby sa ujali obe a jedno rozdvojilo a boli by trojcata.. uz mam taku kocku v okoli :sweat_smile:
4. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 dakujem už na to dlho čakám tak verím že už bude dobre :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa to je fakt zážitok ked vidíš ako tí bojovníci krútia s chvostíkmi je to ozaj super pocit :slight_smile: no gf je zvlášni aj ja som tam chodila :unamused:
4. nov 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala domčúrik sa začína pomaly stavať :sweat_smile: tú tehot.cukrovku mávajú tehotné často aj moja švagriná mala ,ale potom jej to ustúpilo :wink: ..škoda,že nemôžeš prísť na Vianoce,ale určite aj tam je to vtedy pekne ,no určite iné menu ako u nás kapor,šalát :grinning: či? a ste cez sviatky sami,alebo rodina spolu :slight_smile: tam je tuším zvyk ,byť celá família pokope :confused: :confused:
4. nov 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici presne tak sme na rade a nedáme sa prebehnúť :grinning: :dizzy_face:
4. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ved to tu behá štafetu viac družstiev, snád aj ja sa pridám :grinning:
4. nov 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa no tak to hej moja to by si tu bola hviezda :dizzy_face: a tu injekciu na podporu vajíčka a spermie si ideš dať?
4. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 neboj rozhodneš sa správne :wink: niekedy v živote sa musíme rozhodnúť v zložitejších situáciach :unamused: tak do Vianoc nakoniec ten vklad bude :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 urcite sa pridas k nam :slight_smile:
4. nov 2011 o 19:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok