IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
4. nov 2011

@cmelica dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeee aj tebe 😉

dasaa
4. nov 2011

@tinka9075 A ako sa citis ?

walta
4. nov 2011

@dasaa ahoj a dakujem 😉

majca55
4. nov 2011

@alibabaa moja isto ju chytíš verím a úrodičku máš parádnu 😵 a ty si kolko ideš dať napichnúť vajok?sory ale už sa vyzvedám až všetko viem čo mám robiť 😎

tinka9075
4. nov 2011

@dasaa zatial ok len ked sme šli do centra tak mi bolo nejak blbo bolelo ma brucho a ked mi pred iui robila sono tak povedala že mi praskol folík tak asi preto ale bola so mnou muž a ten stále srandoval tak som bola spokojnejšia trošku ma bolí brucho a večer pichám injekciu 😉

dasaa
4. nov 2011

@alibabaa zvladnes to ved babenky aj ja ty budeme drzat vsetky prsteky aby vsetko dobre dopadlo 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@walta gratulujem že je všetko v poriadku a malinká nech pekne u maminky v brušku rastie 🙂

dasaa
4. nov 2011

@walta hlavne je ze ste zdravucky 🙂

mirka2010
4. nov 2011

@walta mojinka, vobec nevadi...pre nas je najdolezitejsie, ze je malicka v poriadku a ze si mozete uzivat tehulkovanie v pokoji a v klude...🙂 prajeme len to najlepsieeeee a hladkame malicku 🙂 a ako sa bude volat? uz ste rozmyslali s manzelom?

cmelica
4. nov 2011

@alibabaa drzkam palceky na nedelu 🙂 🙂

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 juj uz aj pichas???ale nech hlavne aby sa podarilo 😀 a kam pichas??do bruska??

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica no dnes večer prvú do bruška a ja sa bojím injekcie ale nezostáva mi nič iné len pichat a ked sa podarí tak celé tehotenstvo je mi zle ked si na to len pomyslím 🙂

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 je to hrozne,ale ked to pomoze nieje o com 🙂 🙂 mas aj utros?? a ako sa citis??

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica no ked musím pichat tak budem beriem aj utroš len som akási nesvoja ale trošku bolí brucho a na sone pred iui bolo vidiet že folík praskol tak to je dobre 🙂 a testujem 18 ako minulý mesiac náhoda alebo štastie? uvidíme

cmelica
4. nov 2011

@tinka9075 to je parada, ze praskol dominantny tak ako mal 🙂 aj si to chcem dat pozriet ako to vyzera pred IUI...
urite stastie verim tomu a drziiim moooc palceky 🙂 🙂 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@cmelica no to praskol dominantný a ešte tam boli dva menšie tak dúfam že nebudú dvojičky 🙂 neviem ako v iních centrách ale v Iscare ti pred iui spravia sono potom iui a po zákroku zase sono a ukážu ti bojovníkov ako sa tam krútia inak zážitok na celý život 🙂

apolenka6
4. nov 2011

@walta júúúj strašne sa tešííííííííííííííííííím !!!!!!!! verila som v to a modlila sa za vás ,pomohlo 😉

apolenka6
4. nov 2011

@alibabaa tak a už budeš od nedele ,len krôčik ku svojmu šťastiu 🙂 som rada,že si injekcie zohnala 🙂

apolenka6
4. nov 2011

@tinka9075 tak nech sa červíček pekne,krásne zavrta do bruška 😉 a budeš maminka 🙂

alibabaa
4. nov 2011

@tinka9075 fiha. tak toto nam v gf neukazovali. to musi byt fakt zazitok 🙂

pici
4. nov 2011

@majca55 ano draha.. ved snad je nas tu v temicke len par netehuliek, tak pekne po poradi... nie ze sem niekto prikvitne a vyfukne nam to :DDDDDDD 😀 😀

alibabaa
4. nov 2011

@majca55 no ja som sa este nerozhodla kolko dame vlozit ale si pomaly zvykam na myslienku ze dame dve a ked sa ujmu tak budu dve.. horsie by bolo keby sa ujali obe a jedno rozdvojilo a boli by trojcata.. uz mam taku kocku v okoli 😅

tinka9075
4. nov 2011

@apolenka6 dakujem už na to dlho čakám tak verím že už bude dobre 🙂

tinka9075
4. nov 2011

@alibabaa to je fakt zážitok ked vidíš ako tí bojovníci krútia s chvostíkmi je to ozaj super pocit 🙂 no gf je zvlášni aj ja som tam chodila 😒

apolenka6
4. nov 2011

@adikasala domčúrik sa začína pomaly stavať 😅 tú tehot.cukrovku mávajú tehotné často aj moja švagriná mala ,ale potom jej to ustúpilo 😉 ..škoda,že nemôžeš prísť na Vianoce,ale určite aj tam je to vtedy pekne ,no určite iné menu ako u nás kapor,šalát 😀 či? a ste cez sviatky sami,alebo rodina spolu 🙂 tam je tuším zvyk ,byť celá família pokope 😕 😕

majca55
4. nov 2011

@pici presne tak sme na rade a nedáme sa prebehnúť 😀 😵

apolenka6
4. nov 2011

@dasaa ved to tu behá štafetu viac družstiev, snád aj ja sa pridám 😀

majca55
4. nov 2011

@alibabaa no tak to hej moja to by si tu bola hviezda 😵 a tu injekciu na podporu vajíčka a spermie si ideš dať?

apolenka6
4. nov 2011

@ursula5 neboj rozhodneš sa správne 😉 niekedy v živote sa musíme rozhodnúť v zložitejších situáciach 😒 tak do Vianoc nakoniec ten vklad bude 🙂

dasaa
4. nov 2011

@apolenka6 urcite sa pridas k nam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre