• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. októbra 2017 
@mirka2010 dakujem moooc:slight_smile: :slight_smile: dufame aj my :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tomu ver :D
@alibabaa ja som tam isla myslim na 9tu a domov okolo pol 1
5. nov 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zajtra sa drzkaj nech su vajka krasne :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ona je velmi fain škoda že som k nej nechodila skôr MK je dobrá vec aspon sa tu navzájom podporujeme ja idem testovat 18steho ako minulý mesiac dúfam že tento dátum mi prinesie dve čiarky :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alibabaa držkám palce šetri sa moja :dizzy_face:
5. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ja este neviem,ale asi toho 19-20,alebo vobec,no to ja asi nevydrzim :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahoj dakujem :slight_smile: docent je naozaj vzácny človek ked sme boli u neho na konzultácii tak povedal že som si už prežila dost a že bude robit všetko preto aby som bola tehotná tak dúfam že to vyšlo :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 to patrilo tebe čo som napísala :wink:
5. nov 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja ako ?
5. nov 2011 o 14:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 dufas ? ver ze to vyslo :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa tak verím že sa podarilo predpoklady na to boli tak len nech sa pekne uhniezduje alebo uhniezdujú už by som brala aj dvojky :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 juuuj ako ti to velmi prajem aby to teraz vyslo :slight_smile: hlavne je nech to bude zdrave
5. nov 2011 o 14:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa dakujem áno to je jedno čo to bude len nech je zdravé :slight_smile:
5. nov 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pici ach jo to tam zasa budem od 7,15 sediet do 9,00? mam si teda asi vziat aj knizku??
5. nov 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica zlatko,tesim sa s tebou :slight_smile: a teraz treba len pozitivne mysliet a prihovarat sa brusku :wink:
5. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa moja,zajtra budem na teba mysliet....je to velky den...lebo zajtra bude aj oplodnenie :wink:
5. nov 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa prajem vela vela stastia na zajtra a budem ti drzat vsetky prsteky :slight_smile:
5. nov 2011 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujem moja,takto blbo mi uz davno nebolo :unamused:
5. nov 2011 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ako sa mame a ako sa citime ? :wink:
5. nov 2011 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no tak to viem o tom užívaní, len mi doktor nič zatiaľ nepovedal, len že mám prísť na nastavenie stimulky a potom dúfam mi povie, že ho mám hneď začať užívať... radšej potom posuniem ivf o mesiac...
5. nov 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica držím palce na pozitívny výsledok :slight_smile:
5. nov 2011 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust bude lepšie len sa pekne lieč :slight_smile:
5. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dakujem za opytanie,ale nie moc dobre...po stimulke mam obrovske vajecniky-riadne nafuknute brucho...mam zakazane uplne vsetko :unamused: a do toho som este aj ochorela,hrdlo,svaly,klby...cely clovek...teraz som si tu na chvilu sadla,lebo z toho lezania mi je uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadi,uz mame srdiecko aj tehu knizku :sweat_smile: a ty maminka sa ako citis?
5. nov 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust joooj moja len sa uzdrav a to lezanie ti nezavidim.Moj manzel krici na mna preco nelezim cely den:grinning: no keby to bolo take jednoduche stale lezat.Citim sa docela fajn len sem tam za den mam pocit ako keby som mala dostat menzes.To je super ze uz srdiecko mate :wink:a aj knizku.A v ktorom mesiaci si teraz? :slight_smile:
5. nov 2011 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust
@dasaa a iné babulky so starostlivými manželmi, ako vám ja len závidím... môj je stále a celý deň preč... aj na moje prvé tehu som bola sama aj teraz keď som bola chvíľku tehu, tak som bola stále sama a okolo toho ešte aj starosti s mojou princeznou...a absolútne a vôbec to neprežíval... no nie všetci sú takí citliví, ten môj je riadny balvan :frowning2: nejaká pomoc v domácnosti, to vôbec nehrozí...
5. nov 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahooj! :slight_smile: ale celkom to ujde len ma boli podbrusko, tak som v polo lehu :confounded: ale c tohoto IUI ma strasne dobri pocit,tak snad sa zadari :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sijust dakujem :slight_smile: hladkame a prihovarame sa od vtedy ako nam vstrekla spermosky :slight_smile:
5. nov 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc dakujem moooc :slight_smile: :slight_smile:
5. nov 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust mojinkja len sa nam cim skor uzdrav :slight_smile: pekne oddychuj a cajickuj :slight_smile:
5. nov 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust to ma mrzí,že si choručká ale zlatko to preto,lebo si babenko berie všetky vitamíny aby bolo silnučké :astonished: :astonished: takže veľa ovocia a budeš fit za chvílku :dizzy_face:
5. nov 2011 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok