IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
5. nov 2011

@mirka2010 dakujem moooc🙂 🙂 dufame aj my 🙂

pici
5. nov 2011

@cmelica tomu ver :D
@alibabaa ja som tam isla myslim na 9tu a domov okolo pol 1

cmelica
5. nov 2011

@alibabaa zajtra sa drzkaj nech su vajka krasne 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@cmelica ona je velmi fain škoda že som k nej nechodila skôr MK je dobrá vec aspon sa tu navzájom podporujeme ja idem testovat 18steho ako minulý mesiac dúfam že tento dátum mi prinesie dve čiarky 🙂

majca55
5. nov 2011

@alibabaa držkám palce šetri sa moja 😵

cmelica
5. nov 2011

@tinka9075 ja este neviem,ale asi toho 19-20,alebo vobec,no to ja asi nevydrzim 🙂

tinka9075
5. nov 2011

ahoj dakujem 🙂 docent je naozaj vzácny človek ked sme boli u neho na konzultácii tak povedal že som si už prežila dost a že bude robit všetko preto aby som bola tehotná tak dúfam že to vyšlo 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@mirka2010 to patrilo tebe čo som napísala 😉

dasaa
5. nov 2011

@cmelica ahoj moja ako ?

dasaa
5. nov 2011

@tinka9075 dufas ? ver ze to vyslo 🙂

tinka9075
5. nov 2011

@dasaa tak verím že sa podarilo predpoklady na to boli tak len nech sa pekne uhniezduje alebo uhniezdujú už by som brala aj dvojky 🙂

dasaa
5. nov 2011

@tinka9075 juuuj ako ti to velmi prajem aby to teraz vyslo 🙂 hlavne je nech to bude zdrave

tinka9075
5. nov 2011

@dasaa dakujem áno to je jedno čo to bude len nech je zdravé 🙂

alibabaa
5. nov 2011

@pici ach jo to tam zasa budem od 7,15 sediet do 9,00? mam si teda asi vziat aj knizku??

sijust
5. nov 2011

@cmelica zlatko,tesim sa s tebou 🙂 a teraz treba len pozitivne mysliet a prihovarat sa brusku 😉

sijust
5. nov 2011

@alibabaa moja,zajtra budem na teba mysliet....je to velky den...lebo zajtra bude aj oplodnenie 😉

dasaa
5. nov 2011

@alibabaa prajem vela vela stastia na zajtra a budem ti drzat vsetky prsteky 🙂

sijust
5. nov 2011

@tinasc dakujem moja,takto blbo mi uz davno nebolo 😒

dasaa
5. nov 2011

@sijust ako sa mame a ako sa citime ? 😉

tinasc
5. nov 2011

@pici no tak to viem o tom užívaní, len mi doktor nič zatiaľ nepovedal, len že mám prísť na nastavenie stimulky a potom dúfam mi povie, že ho mám hneď začať užívať... radšej potom posuniem ivf o mesiac...

tinasc
5. nov 2011

@cmelica držím palce na pozitívny výsledok 🙂

tinasc
5. nov 2011

@sijust bude lepšie len sa pekne lieč 🙂

sijust
5. nov 2011

@dasaa dakujem za opytanie,ale nie moc dobre...po stimulke mam obrovske vajecniky-riadne nafuknute brucho...mam zakazane uplne vsetko 😒 a do toho som este aj ochorela,hrdlo,svaly,klby...cely clovek...teraz som si tu na chvilu sadla,lebo z toho lezania mi je uz 😝 ale nevadi,uz mame srdiecko aj tehu knizku 😅 a ty maminka sa ako citis?

dasaa
5. nov 2011

@sijust joooj moja len sa uzdrav a to lezanie ti nezavidim.Moj manzel krici na mna preco nelezim cely den😀 no keby to bolo take jednoduche stale lezat.Citim sa docela fajn len sem tam za den mam pocit ako keby som mala dostat menzes.To je super ze uz srdiecko mate 😉a aj knizku.A v ktorom mesiaci si teraz? 🙂

tinasc
5. nov 2011

@sijust
@dasaa a iné babulky so starostlivými manželmi, ako vám ja len závidím... môj je stále a celý deň preč... aj na moje prvé tehu som bola sama aj teraz keď som bola chvíľku tehu, tak som bola stále sama a okolo toho ešte aj starosti s mojou princeznou...a absolútne a vôbec to neprežíval... no nie všetci sú takí citliví, ten môj je riadny balvan ☹ nejaká pomoc v domácnosti, to vôbec nehrozí...

cmelica
5. nov 2011

@dasaa ahooj! 🙂 ale celkom to ujde len ma boli podbrusko, tak som v polo lehu 😖 ale c tohoto IUI ma strasne dobri pocit,tak snad sa zadari 🙂 🙂

cmelica
5. nov 2011

@sijust dakujem 🙂 hladkame a prihovarame sa od vtedy ako nam vstrekla spermosky 🙂

cmelica
5. nov 2011

@tinasc dakujem moooc 🙂 🙂

cmelica
5. nov 2011

@sijust mojinkja len sa nam cim skor uzdrav 🙂 pekne oddychuj a cajickuj 🙂

majca55
5. nov 2011

@sijust to ma mrzí,že si choručká ale zlatko to preto,lebo si babenko berie všetky vitamíny aby bolo silnučké 😲 😲 takže veľa ovocia a budeš fit za chvílku 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre