• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

26. júla 2017 
ozaj a neviete niektorá niečo o našej skoro angličanke Zuzanke :slight_smile: ? nemáte s ňou niektorá kontakt? že ako sa má, ako sa má mimi :slight_smile:
6. nov 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 je to asi tak 31km :slight_smile: a som moc rada,ze som k nemu prestupila...hej ma vela zien ,ale je stale vysmiaty a neuveritelne ludsky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako casto chodievas do banoviec ??
6. nov 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica už málo,len na preventívnu predliadku ,chodievala som aj na folikulometriu každý mesiac,ale to bolo dávno :confused:
6. nov 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no môj zas ked som chorá okolo mňa lieta :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale vieme že nás lúbia :wink:
6. nov 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ale stretlko dat mozme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: auticko uz mate opravene???a co ako pokracujete??
6. nov 2011 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@apolenka6 babulky tak sa stretneme v Bánovciach na námestí a budeme kočikovat :slight_smile:
6. nov 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica :confused: nie nemáme ,ale o týždeň už bude :dizzy_face: aspoň nebolo zima tak som to prežila :grinning: no mi nijak ,čakám mrchu ,ovulka bola ale aj tak nič už mám PMS prska bolia ako vždy pred mrchou :confounded: a chute mám jak tehotná všetko krížom krážom mi chutí ,kyslé -sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ešte nie ako naschvál :frowning2: čakám a čakám :confused:
6. nov 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica tak to si píš :grinning: :astonished:
6. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075
@cmelica ok stretneme sa na námestí aj s kočíkmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: aj @majca55 dorazí :grinning:
6. nov 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 tak to čakáš na mňa aj ja budem mať mrchu :angry:
6. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 este nic neni stratene pokial neni mrcha :slight_smile: aj si stimulovala???
6. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jasné že sa stretneme už sa na to teším štyri maminky vysmiate a štastné s kočíkmi :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 super a teda naraz tehule by bolo super :dizzy_face: :slight_smile:
6. nov 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica nie nestimulovala,len som cítila bolesť pri ovulke a teraz bola riadná :confused: určite bola ,ale aj tak nič,mala som doma ešte test tak som ho testla a nič :angry: ako vždy!!!!
6. nov 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 jéé že vysmiaté a štastné nech už to je!!!
6. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 no tak to by bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: snívajme .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 bude všetko aj bábetká :slight_smile: aj štastné maminky :wink:
6. nov 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 verim tomu,ze do konca roka budes tehu aj ty ,ja , @majca55, @tinka9075 a aj ostane kocky :slight_smile: moc nam to vsetkym prajem :slight_smile:
6. nov 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 prepáč akosi som Ťa nezarátala do poradovníka :grinning: :grinning: :grinning: ako to odčiniť??? :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica musíme byt tehu všetky ja chcem mat už na Vianoce fazulku v brušku a prajem to všetkým babenkám :slight_smile:
6. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55
pici, tinasc, apolenka, cmelica , alibabaa, ursula5, majca55
to neznamená, že tehu musíme byť v tomto poradí :grinning: :grinning: hlave nech to príde a sme všetky :wink:
držím palce každej kočke tu :slight_smile:
kto chce nech sa dopíše...... :grinning: :grinning:
6. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 nic ine si ani prepipustam :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica presne tak budeme tehulky a hotovo :slight_smile:
6. nov 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 to by chcelo niaku tu babulku nech sa nam to tu nepomiesa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale co z kazdej novej tehulky tu mame obrovsku radost :slight_smile: :slight_smile:
tak tehulky nase sup sem virusiky :grinning: :grinning:
6. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075
@cmelica budeme a hotovo!!! :grinning:
chcelo by to tabuľku ale kto ju spraví ja mám z toho mišung a riadny kto je tu, čo má za sebou a kedy výsledky... :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ten vírus by to chcelo ale riadny!!! najlepšie taký čo by fungoval aj cez PC a už by nám netrebalo ani IUI a IVF :wink: :wink: :sunglasses: :grinning:
6. nov 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 budeme moja reč no tá tabulka by sa mala spravit lebo budeme mat z toho hokej :grinning: :grinning:
6. nov 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no neviem ako by sa tá tabuľka urobila??? každá je v inej fáze a posúva sa to!!! ja sa na to nedám, som tu už pomenej :slight_smile:
6. nov 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 no ak začneš robiť tabulku tak začni pozerať od prvej strany tejto témy :confused: kto tu od kedy svieti :grinning:
6. nov 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok