IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
zuzancek22
17. dec 2010
@fomarik juj moja dnes máme v práci večierok,ale odbehnem si na PC aby som zistila tu dobru správu odteba. moc na teba budem myslieť.
petuska123
17. dec 2010
@fomarik tak super......uz len aby to bolo pozitivne
yasminne
17. dec 2010
@fomarik no vidis, na co cakat az do pondelka! 😃 to je podla mna dobre znamenie nie??
daj vediet ja idem na nakup a potom sa idem pustit do varenia a pecenia, zajtra u nas organizjeme Vianocny punc pre SR kamosov 🙂 a chem si to vsetko dnes predchystat, bo zajtra nas cakaju este nakupy v Bruseli... uz vidim tu mackanicu v meste 😕 tak zatial papa.
Ja viem, ze stale dookola sa vypytujem na utros, len som hcela vediet hlavne tu davku aku beries 100mg alebo 200mg.
Tak tfuj tfuj tfuj!

@katy33 na krvicku idem 24.dec 😃 lepsi termin byt nemohol!
fomarik
17. dec 2010
@yasminne aha...tak ja mám 100mg tbl...takže vlastne 300mg denne.
pekne nakúp, nemiň veľa a večierok nech sa podarí. Tam daleko, kde si, musí byť prenádherne...tá vianočná výzdoba atak..... tu u nás máme 1 vyschnutú jedľu a betlehem...toť vše.
erickaa
17. dec 2010
@fomarik ja som vtedy testovala 9-ty, 12-ty a 14-ty deň a všetko biele 😞 Na krv som potom ani nešla, lebo som bola prechladnutá. Som vysadila utroš a teraz už mrchujem štvrtý deň. A tento cyklus už na všetky tabletky kašlem..potom v januári začnem riešiť endokrinologiu a tak...
fomarik
17. dec 2010
@erckaa
@zuzancek22
@katy33
@yasminne
@strelicia
@petuska123
@apolenka Takže hcg máme 37....neviem, mám sa tešiť? Do Heliosu sa neviem dovolať, nik mi to nedvíha ]-( ]-( ]-( ]-(
erickaa
17. dec 2010
@fomarik a tehotenstvo je od 50, či 5?..teraz neviem :-N
zuzancek22
17. dec 2010
@fomarik ani ja sa tomu nerozumiem ale je to tam..................hurááááá ale este len potíšku.
fomarik
17. dec 2010
@erickaa
@zuzancek22 práve som pozerala tabuľku, hodnota zodpovedá 2 tt.... ale ešte stále mám pochybnosti. Prečo?
erickaa
17. dec 2010
@fomarik ja ti veľmi gratulujem, už aj toto je obrovský úspech, teraz nech to len rastie 🙂 Pekne cez víkend testíkuj a uvidíš ako ti budú silnieť paličky 😉 Nakúp si aj 10 testov, najlepšie rovnakých, aby si mohla porovnávať. A teraz ti nezostáva nič iné iba čakať, kým to bude vidieť aj na ultrazvuku. 😉 A šetri sa 😉
yasminne
17. dec 2010
@fomarik boze to je napinave ja som tomu, tak nerozumiem, ked tu udavas hodnoty HCG :-N, ale verim, ze si v tom!!! 😃 . Uz len vydrzat! Gratulovat Ti budem radsej az napises ze je to 100%-ne 😉 Myslim na Teba!
yasminne
17. dec 2010
@fomarik no trosku som pohladala o tom hcg nech som mudrejsia 😃 a kuk: http://www.babymed.com/pregnancy-tests/early-pr..., snad si to vies precitat. ale podla tohto co tu pisu by to mala by si byt tehotna!!!
zuzancek22
17. dec 2010
@fomarik moja je to tam, a sup sup posielať tehulkovské výrusíky, mne asi teraz nepomôžu 😞 , bo od pondelka idem na anikoncepciu na 3 mesiace, lebo ked budem po tej operácii tak krčok bude slabučky, a aj tak by ťažko udržal fazulku.
makovicka53
17. dec 2010
ahojte zienky....uzivam 3x1 clostyl a mam vytok...je to normalne ci ani nie...tiez sa tento mesiac chystam na IUI snad sa zrealizuje....a este jedna vec ja uzivam duphaston v com je iny ako utrogestan...lebo co citam po väcsine uzivate utros....
erickaa
17. dec 2010
@yasminne @fomarik hCG over 25 mIU/ml:You are pregnant!
Read more at http://www.babymed.com/pregnancy-tests/early-pr...
🙂 čo viac dodať?
apolenka6
17. dec 2010
@fomarik jééééé x-) x-) x-) x-) čo tu čítam tak to tam musíííí byť ešte počkám ked to bude oficiálne pssst =-) :-N už tie tehu vírusy potrebujeme ako sol moja.... jááj tak sa teším ako aj babenky a keby nebodaj aj mne mrcha neprišla x-) snííívam |-| daj nam vedieť ked bude niečo nové ale ved toto je už novinka oplatilo sa mi z práce ponáhlať domov už som bola nedočkavá ako si dopadla a toto je fakt bomba 😃
fomarik
17. dec 2010
@apolenka6
@erickaa
@zuzancek22
@yasminne
@petuska123
@katty33 Takže dievčatá, najskôr vám chcem všetkým veľmi pekne poďakovať za úžasnú podporu!!!!!!!!!
Do Helisou som sa už od pol tretej nedeovolala, tak som volala priamo Krajkovičovi na mobil a povedal som mu ako sa veci majú. Povedal, výborne, gratulejem, ste tehotná, v stredu alebo vo štrtok prídite na sono. Takže den pred Vianocami ideme na sono. Veeeelmi sa bojím....vracajú sa mi spomienky z prvého tehu |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| . Bože som v tvojich rukách....... teda sme 😉
A posielam tehu vírusy a dúfam, že to tu poriadne zamorím TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT ešte? tak dobre TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
fomarik
17. dec 2010
aj vám sa to tak blbo zobrazuje?
petuska123
17. dec 2010
@fomarik ahoj hej aj mne to tak blbo ukazuje jej tak ti gratulujem super odpalila si to tu uz musime ist za tebou
makovicka53
17. dec 2010
@fomarik ...gratulujem....hlavne nech je vsetko v poriadku 🙂
apolenka6
17. dec 2010
@fomarik ♥♥♥♥♥ gratulujeeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aký je to pocit?to si predstavujem to sa ti musí štastím točiť svet x-) x-) x-) to máš nádherné VIANOCE strašne moc som ti to priala ako každej ktorá je tu 😉 júúúúj len sa opatruj aj s fazulkou
yasminne
17. dec 2010
@fomarik jaj zlatko si ma veeeelmi potesila!!! Velmi vam to prajem, gratulujem zaroven a drz sa, opatruj sa ako v bavlnke nech sa to tam pekne drzi 🙂 Jaj taku mam radost! Dufam ze Ta budem pekne nasledovat 😛
yasminne
17. dec 2010
@fomarik a potom si oprav este status! 😃
zuzancek22
17. dec 2010
@fomarik zlatinko moc moc dakujem ja si ich odložim a budem ich od teba potrebovať ked pojdem tak v juni na ivf.
nemko
17. dec 2010
@fomarik strasne Ti gratulujem a drz(te) sa
katy33
17. dec 2010
@fomarik Juchuuuuuuu.....ja som to vedelaaaaaa 😃 😃 😃 ...strašidelne moc gratulujem...a hlavne davajte na seba pozor 😉 ....juj, zlatíčka moje, ja s atak hrozne tešíííííííím :-N :-N :-N ...Budu to kraaasne Vianoce a už nemysli na zle veci, to bolo, už sa to nezopakuje, musiš mysliet pozitivne a stražit domček pre fazulku 😃 ..utekala som domov hore schodmi ako o život, zapala pc, drahy na mna pozera, že či som ok...a teraz sa vytešuje i on 😃
fomarik
18. dec 2010
Takže dnešná čiaročka je ešte krajšia!!!!! Výraznejšia..... :-N
katy33
18. dec 2010
@fomarik Zlatinko moje, to je super, pretože to znamena, že to krasne stupa 😉
katy33
18. dec 2010
@fomarik A nezabudni- v škole na dozore sa nerozčulovat :-p
fomarik
18. dec 2010
@katy33 Jááj, ved to... nesutále rozmýšľam, ako sa z toho vyvliecť...myslím z tej roboty. krajko povedal, že sa mám šetriť, nikam nechodiť a ja mám už PN ukončenú. Tak neviem, či v pondelok znovu nepojdem za dokym, aby mi dal novú PN. Inak testy rapiclear mi stále ukazujú negatívny výsledok,ale via med baby test, tam vidieť, ako mi čiarky pekne silnejú