• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

5. decembra 2016 
@tinka9075 no ty spachtosko...to je z tej nudy doma :slight_smile: :slight_smile: ja mam mm doma,ma dovolenku tak neni kedy spat :slight_smile: kukame telku a kecame o sto sest :grinning: dnes uz dobre trosku sem tam citim pobolievanie,ale to uz neni nic :slight_smile: PN vypisana a aj vychadzky mam :slight_smile: :slight_smile:
inac co porabas doma okrem spanku???
7. nov 2011 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sijust ahoj drahá ako sa máš,čo porábaš :confused: už si tu menej
7. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no tiez to je zahada,ze zrazu boli 4 a podla mna aj krasne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: sice 2 mensie ,ale hlavne je ze nebola cysta co zakazdym doteraz bola :confused:
brala som od 3DC do 7DC po 2x1....teda to si mala riadne davky :fearful: a nebolo ti zle z tolkych hormonov???
7. nov 2011 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 keby si mala pravdu ale teraz tomu verím že sa podarilo ved to bolo naplánované ako hodinky :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica teraz nič mám odychovat tak odychujem ale idem aj von lebo by ma doma trafilo a muž je v robote tak som sama ešte že ste tu vy babenky :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@cmelica nie nebolo,iné mi nezostávalo ked chceli viacej vajok :confused: ale ved kočky tak tiež užívali a dokonca až 4xza deň na vlastú päsť..mne to dr napísal :grinning:
7. nov 2011 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 určite to tak bude!!!!presne a včas!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 ano, kasel je svinska vec... ja sa neviem z toho dostat... len dufam, ze moja mala je ok, ze nedostane "otras mozgu" z toho, ako sa natriasam od kasla
7. nov 2011 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 dakujem ved na testovanie mám ešte času dost :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinasc ahojky... ano, stodal uzivam, aj cibulu zaliatu medom, snaaad to uz zaberie.... heeeeeeeeeeelp
7. nov 2011 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica ano, davam si to tak, a dakujem ... snad mi to prejde
7. nov 2011 o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta neboj nedostane otras mozgu :grinning: že malá ako je to dobré ked už viete pohlavie a aj meno už máte? no ja ked som bola po IUI som mala ten kašel a niekedy až záchvat som dostala :unamused: a zrovna som bola po tom tehotná a neviem či ten kašel nemal za následok koniec,vieš je na úplnom začiatku aby bola žena zdravá :frowning2:
7. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alibabaa ahoj, gratulujem k embryjkam.. len tak dalej... supeer, drzim palce silno
7. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak času máš dosť :grinning: a čo nevydržíš do krvi :confused:
7. nov 2011 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ja som taka rada tym vychadzkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja budem sama od stredy :confounded: mm ma nocnu tak doobeda navarim a budem tu zavesena az ho nebudim :slight_smile: prska ta este nebolia??
7. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta tfuj tfuj az to pomoze :slight_smile: :slight_smile: a co viem nemali by sa pit ovocne caje,ze drazdia hrdlo ...drzkaj sa :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja zatra idem na prvý ultrazvuk... dufam, že povie že je tam kde ma byť a ze pekne rastie naša bodka hehe :slight_smile: ani neviem čo tam vlastne už bude vidno :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@walta ach moja, akurát v tehu musíš byť taká chorá... no snáď sa rýchlo vyzdravieš :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no to su teda davky...ja som nikdy nemala viac ako 2 tabl.denne :zipper_mouth:
myslim si ze teraz dost pomohol aj caj gynastan,psychika a tak vsetko........
7. nov 2011 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no, mame dievcatko nase zlate... ale meno zatial este nie je vymyslene, resp. vybrane... vidim, ze kasel v tehu nie je ziadna sranda
7. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenisko1 jee tak to poriadne kukaj na monitor az tu fazulku zbadas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@walta neboj sa malá nedostane otras mozgu, tá je dobre chránená vnútri v brušku :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica normalne sa teším... snad povie len dobre správy.. :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica vychádzky sú dobrá vec ja ich skoro každý den využívam no prska nebolia zatial tak uvidíme ako to bude dalej :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 no to mám času habadej ako sa hovorí ja mám na 14den testovat tak uvidím ešte si budem musiet kúpit ten správny test :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lenisko1 urcite to budu tie naj naj :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 som zvedava kedy to pride a ci vobec...my sme dnes zistili s mm ,ze mam doma 3 tehu testy :grinning: co s nimi? hehe :grinning: :grinning: :grinning: ako sa poznam ocikam vsetky :slight_smile:
7. nov 2011 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica no ja som na tom lepšie ja nemám zatial kúpený ani jeden ja to kupujem na poslednú chvílu :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tinka9075 ja som si ich objednavala aj s ovu testami a tak niak my tehu ostali,cim to asi je??? :grinning: :grinning:
7. nov 2011 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica tak otestuješ všetky a budeš sa vytešovat z dvoch krásnych čiaročiek :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok