IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
8. nov 2011

@alibabaa to predsa nevadi, ale vzdy budu mat k sebe blizsie ako keby bol medzi nimi vacsi rozdiel 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@majca55 neboj všetko bude dobre pekne s nou všetko preber a budeš spokojná aj ty aj doktorka 🙂

tinka9075
8. nov 2011

@alibabaa len zavolaj ja som volala každý den ved sú to tvoje babulky tak je normálne ked sa na ne pýtaš 😉

alibabaa
8. nov 2011

@mirka2010 dnes uz mozem povedat ze v pohode 🙂 brusko uz len trosku citlive a ked sa posadim tak ma konecne nic neboli ..

alibabaa
8. nov 2011

@zuzanka151 uz si pisem aj sama sebe 🙂
to predsa nevadi, ale vzdy budu mat k sebe blizsie ako keby bol medzi nimi vacsi rozdiel

buba13
8. nov 2011

@majca55 o to je to lepsie, ked aj lekar je prijemny a ustretovy

alibabaa
8. nov 2011

@tinka9075 tak volala som 🙂 delia sa ale ze zajtra je kriticky den. ze 3 den je vzdy prelomovy, lebo zatial sa len delia a v treti den sa uz premienaju na embryjka.. tak zajtra na ne budem straaasne moc mysliet a vo stvrtok presne o 11,00 volam. budem sediet cely ten cas asi ako na spendlikoch ☹
ach jaj, toto cakanie je najdlhsie....

mirka2010
8. nov 2011

@zuzana151 ahojkyyy, no tak to s tou panvou nemam ziadnu skusenost, ale ako som pisala, tak si myslim, ze je to aj tak lepsie ist takto cisarskym, ako by vas mali nechat trapit...lekari vedia co robit...a myslim, ze to ta asi objednaju na sekciu na dohodnuty termin...to bude mozno podobne ako s vyvolanim porodu....no co sa tyka toho dobr poist, tak ja som si to platila dlho este predtym ako som otehotnela a ked sa nam nedarilo, tak som to prerusila a ked som otehotnela, hned som si to zacala platit...lenze som nevedela, ze od posledneho prihlasenia, musis do nastupu na MD mat zaplatenych 182 dni...to mi nikto nepovedal...no a keby ma chcel gynekolog teraz dat na predcasnu, aj ked na to nema dovod, ale neviem, preco to chce tak urobit, tak by mi chybalo presne 5 dni, aby som splnila tych 182 dni...lenze on je ,, ochota,, sama o sebe, tak sa bojim, ako bude reagovat....kedze som na PN, neviem, ci ma bude chciet este podrzat...vsak v piatok uvidime....no a neviem, ci to bude posladna poradna, asi este nie...sama neviem, co sa tam zase nove dozviem....co sa tyka toho IUI, ja to mam tiez cervenym napisane na tehu knizke...a vzdy sa to prizvukuje, ze tam bol zakrok...neviem preco, ale naozaj sa to zakazdym spomenie...neviem, ci to moze nejako zavazit pri porode, to fakt neviem....ale pri vypocte terminu porodu je to dolezita info....

mirka2010
8. nov 2011

@alibabaa no tak super si to zvladla...teraz uz len sa tesit, kedy pride malicke do bruska...a idete si vlozit jedno, alebo dve???? jooooj, moc budem na vas mysliet...kedy by to asi tak malo byt ?

buba13
8. nov 2011

@alibabaa vobec. kludne volaj

tinka9075
8. nov 2011

@alibabaa jáááj tak to som rada že sa delia neboj budú sa aj zajtrapekne delit vo štvrtok budem na teba mysliet bude dobre neboj sa 🙂 🙂

majca55
8. nov 2011

@alibabaa nie moja volaj ved sú to tvoje detičky čakám odpoved 😵 som zvedavá ako sa im darí

majca55
8. nov 2011

@alibabaa tak super moja a možno v piatok vklad 😵

zuzana151
8. nov 2011

@mirka2010 preboha to by bol dobry hajzlik ten doktor keby ti to pre 5 dni urobil 😠 ale tak vies ako je to tu u nas , ani by som sa nedivila keby bol tak skodoradostny a napisal by ti tu MD. Ale dufam ze nie a osvieti ho, ze si tehotna zena a nebude na tom trvat . A ty si este stale pn?? to som ani nevedela 😨

zuzana151
8. nov 2011

@alibabaa boze drzim ti palce aby sa detickam zadarilo a das si vlozit dve?

mirka2010
8. nov 2011

@zuzana151 no vsak to, ze sa bojim, ked si bude chciet postavit hlavu, ze mi to naozaj urobi...ale verim snad ze to pochopi a vyjde mi v ustrety...a hlavne ze si to da vobec vysvetlit, lebo on nie moc rad pocuva, co mu chcem povedat...vsak uvidime...nejdem ho odsudzovat dopredu....ja som PN uz vyse mesiaca...nemozem chodit do prace medzi deti...kvoli virusom atd...a teraz uz aj kvoli tym kontrakciam co som mala...tak to by som uz vobec nemohla byt v praci....takze ty si ides uzivat MD....to je pocit, vsak? ako si sa rozlucila v praci?

sijust
8. nov 2011

@mirka2010 babulka moja,ty sa na mna hnevas?som ti napisala a ty nic ☹ dufam,ze si si len nevsimla 😉 mojinka,citala som,ze sa uz v noci moc nevybuvkas...tak ti/vam prajem,aby ste to este vydrzali a coskoro budete vsetci traja spolu 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@sijust zlatko moje, este to aby som sa ja na teba hnevala 🙂 vsak citam, citam, co pisem ostatnym...a stale si hovorim...a mne preco nie????? urcite by som ti odpisala....ale niekedy je to tak, ze mne niekto napise a vobec sa mi to neobjavi ako cervene...a potom sa to lahko prehliadne...mozno som ti aj odpisala a stalo sa to iste aj tebe...teraz je to uz tazko povedat 🙂 no noci su pre nas coraz horsie...ale nevadi....vsak uz ked tu bude malicky, nebudem spinkat vobec....a ty sa ako mas??? ze si vrackala vcera???

sijust
8. nov 2011

@alibabaa ja viem zlatik aky je to pocit 😒 ,ked som volala,mm ani nedychal,ja som sa raz zabudla predstavit od strachu 😀 my sme mali na treti den vsetkych 8ks 8bunkovych....keby som si nedala PK mohli mi vlozit to,ktore sa akurat prestalo dalej vyvyjat...pretoze na 5ty den 4uplne odisli...a 4 boli 1tkove blastocysty....tak strasne moc drzim palce a som rada,ze si si dala PK 🙂

zuzana151
8. nov 2011

@mirka2010 no dufam ze si hlavu nepostavi a pochopi to..nechce nahodou nejaku pozornost ? 😀
a tie kontrakcie sa uz viac nezopakovali?
no uzivat MD neviem neviem...som len doma lebo ked aj niekam idem, nevladzem vela a neviem ci nemam aj nejake preporodne depresie 😔 normalne nemam ani chut ist s kamoskou na kavu som taka -nijaka , ze az sama sebe leziem na nervy , hadam sa s priatelom kvoli blbostiam, casto na mna ide plac,... 😕 😖 dufam ze to cim skor pride, to bude tym, ze som uz taka nedockava, uz by som najradsej Oliviu mala pri sebe hned a viem zeby bolo dobre 😅
my sme sa v praci lucili dve - sefka isla tiez na MD , tak sme doniesli obcerstvenie , pojedli sme a dostali male darceky - ja taku knihu Dievcatko prve kroky, tam si budeme lepit fotecky , robit odtlacky noziciek, atd... , poukazku do detskeho obchodu a kvet. Aj to mi bolo do revu, ked som sa lucila 😀 zajtra zase mame take "uvitanie deti do zivota" s kolegami z priatelovej prace,ale uz vidim ze budem len z toho nervozna lebo nikoho z nich nepoznam tak sa vecer pohadame 😔 😨
ty sa este prides s kolegovcami rozlucit?

sijust
8. nov 2011

@mirka2010 mojka,mas pravdu,aj mne sa to minule stalo...ked si mi pisala a mne sa to cervenym nezobrazilo a ked je toho vela,tak sa to nezaregistruje...ja viem,ze uz to mas tazke s tym velkym bruskom,ale ty to zvladnes...teraz mozes byt rada aspon za tie 4hodiny spanku,ak by bol drobcek placko,tak mozno aj tie 4hodky budu luxus 🙂 ale ja si stale hovorim,nech si place celu noc,hlavne nech je zdrave....no vcera som uz vracala 😖 ale len tak akoze...lebo nemalo ist co,dnes je to so zaludkom celkom fajn aj citim hlad...pekne mi travi,len mam pocit,ze s tou nadchou mi zacalo zatekat a bojim sa,aby to nepreslo na priedusky 😠 dnes som zacala 7tt...len sa hnevam na sestricku u mojej dr.lebo mi do tehu knizky napisala podla mna zly TP...ako posl.den ms dala den punkcie...tym padom mi to vyslo az na polovicku jula.... 😠 vobec tomu nerozumie 😀 uz mam take smiesne brusko vypuknute...take male a kazdu pol hodku sa chodim pozerat do zrkadla 😀 zlatik,este sa ta spytam...teraz v pondelok idem na uzv do H.to sa robi este zo spodu alebo uz na brusku?

mirka2010
8. nov 2011

@zuzana151 moja, tak depresie ta chytili??? to su tie tehotenske hormony...ked porodis, vsetko sa ustali....ja som zamestnana tolkymi vecami okolo domceka a riesenia problemov s tym, ze nemam kedy na nejake nalady ani pomysliet...aj ked som uricte viac citliva ako predtym, poplacem si pri hocijakom filme, alebo len nejakej predstave v mojej hlave...no je to take tehulkovske....a to ste sa krasne v praci rozlucili...ja tam uz sa lucit nepojdem,...to by mi prislo uz v tomto pripade take ze nasilu, aj ked mam skvele kolegyne, ale to ich potom pozvem k nam pozriet babatko 🙂 vsak zacni tie vecicky prat, zehlit, chystat a prides na ine myslienky a premoz sa ist aj s kamoskou von....ja keby som nemala tolko povinnosti, jaaaj, ako rada by som isla...ale ja stale nieco mam...teraz som akurat dala prat pracku zlteho oblecenia...a idem vypratavat komody co mame...tak mam co robit....🙂 mojinka, hlavne treba byt stastna, ze je vsetko v poriadku 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@sijust zlatinko, to ti budu uricte robit este vaginalne, mne este sono vaginalne robili aj v 14tt, takze to urcite budu robit takto....no a uz ti vytrca brusko??? jeeeeej, to je krasne...a neodfotis??? ja som vobec male brusko nefotila a teraz mi je aj troska luto...lebo by som sa rada pozrela, ze som ho mala kedysi aj male 🙂 oproti tej mojej lopte co mam teraz...ale ked si predstavim, ze tam je nas vytuzeny anjelik, tak nech je ake chce...som najstastnejsia na svete....akurat kopka, tak asi suhlasi 🙂 a s tym spanim...no vies, ja mam presne ten isty nazor ako ty...pre maleho uplne vsetko....inak ani moj gyn neratal do uvahy zakrok a tiez mi zle vypocital TP, lebo to bral od poslednej ms...tak som mu to tiez vysvetlila a termin mi posunul...takze tak.....a len pekne papkaj, hlavne vela ovocia a zeleniny...to je veeeeeeeeeelmi dolezite 🙂

alibabaa
8. nov 2011

@mirka2010 @zuzana151 ideme vlozit 2 🙂 a dakujem ste zlate ze na mna/nas myslite 🙂
@majca55 v piatok je na 100% vklad len vo stvrtok sa dozviem ze o kolkej 🙂
@sijust tiez mi embryologicka poradila, ze je lepsie si dat PK. tak som posluchla... no.. verim tym mojim spuntom, ze zostanu aspon 4 nakoniec... uplne ze najkrajsi pocit by bol keby sa udrzali vsetky 🙂 ale to uz necham na prirodu a toho nad nami 🙂
mas pravdu hlavne nech je zdrave. 😀 😀 si viem predstavit ako sa spacirujes pred zrkadlom 😀 😀 to budem asi robit aj ja 😀 😀 ked to pride
@mirka2010 este k tomu doktorovi. mozno by fakt pomohla nejaka pozornost ked k nemu pojdes aby ti vyhovel. u mna to zatial vzdy zafungovalo 😀

mirka2010
8. nov 2011

@alibabaa mojinka, tak dve idete vlozit??? tak budeme mat mozno dvojicky tu na koniku??? to by bolo uzasne 🙂 inak ja som rozmyslala, ze mu nieco vylozim na stol...ale ked ja sa tak hanbim...co by som mu mala kupit, porad? a ako to spravit? 😒

tinasc
8. nov 2011

@apolenka6 veru, aj ja tu už niekedy len čítam, preletím to tu čo je nové, držím palce, povzbudzujem, myslím na každú z nás 🙂 my tiež momentálne tiež nič neriešime, tak koľkorazy nemám ani čo napísať... ja sa tu občas len pripomínam 😀

alibabaa
8. nov 2011

@tinasc na teba sa neda zabudnut 🙂 a keby si sa dlho neozvyla, tak by si urcite nasla v notifikaciach veela odkazov ze kde si zmizla 😠

alibabaa
8. nov 2011

@mirka2010 toho sa obavam, ale budem rada hlavne ze sa podari. ...

zuzana151
8. nov 2011

@mirka2010 no mas pravdu, normalne si ma motivovala, idem aj ja dat veru prat biele vecicky , budes to aj zehlit? Zavidim ti, ze mas taketo starosti okolo domceka aspon ti rychlejsie cas ubehne ako keby si len doma bola. A uz aj byvate?

tinasc
8. nov 2011

@alibabaa no tak to budem moc držať palce, aby sa krásne embryjká vyvíjali 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre