IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
cmelica
8. nov 2011
@lenisko1 parada!!!nebojkaj fazulka bude krasne rast 🙂 🙂 🙂 aj nam ju ukazes???
cmelica
8. nov 2011
@alibabaa no to je krasny datum 🙂 urcite to je ten najlepsi cas na vklad a vsetko odpadne na 1 😃
alibabaa
8. nov 2011
@cmelica dobre som citala ty ides na krv 21.11? mne tam vychadza 10 den po ET a tiez pojdem na krv 🙂
cmelica
8. nov 2011
@alibabaa no super!!!tak sa stretame 😃 😃 som zvedava ci sa spozname 🙂 juuuj drzkam palce tfuj tfuj 😃
cmelica
8. nov 2011
@alibabaa ides aj na sono??
lenisko1
8. nov 2011
@cmelica no to dufam ukazem tu je 🙂 ešte tam v podstate nič nevidno 🙂
cmelica
8. nov 2011
@lenisko1 to je kraaaasa 🙂 🙂 🙂 tieto zaciatku su asi najocakavanejsie fotecky 🙂 🙂 gratulka velika 😃
kolkaty je to tyzden??
apolenka6
8. nov 2011
@majca55 tak to sa teším do tretice všetko dobré 🙂
majca55
8. nov 2011
@apolenka6 dakujem zlatko verím,že to vinde x-) x-)
majca55
8. nov 2011
@lenisko1 krása až mi slzička vypadla x-) už sa teším na moju 🙂
lenisko1
8. nov 2011
@cmelica no podla kalkulaky 5t+3d dakujem pekne snad to aj tam ostane
lenisko1
8. nov 2011
@majca55 no tak to sa teším aj ja na tvoju snad čoskoro aj ty tak ukazes prvu bublinku 🙂
majca55
8. nov 2011
@lenisko1 ano moja verím tomu že do vianoc tu bude fotečka :-N
lenisko1
8. nov 2011
@majca55 to sa mi páči 🙂) tak to ma byyť musime veriť
alibabaa
8. nov 2011
@cmelica jej no ale ty kam chodis do centra? :-N ja do GF... to sa asi nestretneme.. ci?
apolenka6
8. nov 2011
@tinasc tak my dve sme rovnako na tom! 🙂 čakáme a sliedime =-) =-) 😃
cmelica
8. nov 2011
@alibabaa no to asi nie...ja do Heliku...ale nevadi budem na teba mysliet ked ma nabodnu ihlou,ze niekde pichaju aj teba 😃
cmelica
8. nov 2011
@majca55 do vianoc tu bude tolko fotiek 🙂 🙂 🙂
alibabaa
8. nov 2011
@cmelica 😃 😃 😃
cmelica
8. nov 2011
@lenisko1 verim a drzim palceky ze to tak aj ostane 🙂
majca55
8. nov 2011
@apolenka6 moja ale ty naberáš skúsenosti a prídeš si za chvílku a povieš že si tehotná uvidíš zlatko 🙂 x-)
lenisko1
8. nov 2011
@cmelica dakujem a dufam, že o dva týždne ukazem už väcšiu bublinku 🙂
majca55
8. nov 2011
@cmelica moja ver tomu že bude a už sa na ne teším moc x-) na naše fazulky :-N
apolenka6
8. nov 2011
@majca55 skúsenosti,skúsenosti 8-( 8-( ale ja chcem prax!!!!! ]-( =-) 😃 😃
majca55
8. nov 2011
@apolenka6 ved moja tu už máš takže už čakaj len // krásne čiaročky moc ti ich prajem zlatko x-)
apolenka6
8. nov 2011
@adikasala ved aj u nás to rodina čaká a čaká =-) poznáš to 🙂 a dík za želanie a pripájam sa k nemu 🙂
tak teba vôbec prsia neboleli? ani pred MS? mna bolia vždy pravidelne a mala som zopár krát,že neboleli a aj tak nič...som ja len zvedavá ked budem raz tehu ako to bude?ozaj u každej je to iné =-)
Jáj ,no počkaj budeš mať v meste prechádzky a ked už bude vianočná výzdoba to bude,ja to zbožnujem!!!!! tiež by som to brala byť doma .tehu a chodiť na prechádzky ...čo nie je môže byť!!! 😕 😉
mirka2010
8. nov 2011
@zuzana151 a v com si vecicky prala? mas nejaky pekne vonavy detsky prasok, lebo ten moj az tak vyrazne nevonia....aj ja budem zajtra zehlit, tak si hned na vas pomyslim 🙂 no co sa tyka stahovania a malickeho, tak to mas pravdu, je to na tesno...hlavne dufam, ze to stihneme a hlavne si tam troska aj stihnem zvyknut, kym prideme s malym z porodnice...ale budeme vo vlastnom a to je najdolezitejsie 🙂
tinasc
9. nov 2011
@alibabaa to je krásny dátum, to musí vyjsť 🙂
tinasc
9. nov 2011
@katy33 ale hej, babula už chodí trošku von, lebo by to s ňou bolo na nevydržanie, by sme sa asi pozabíjali 🙂 😃 😃
tinasc
9. nov 2011
@lenisko1 super, nech vám len krásne rastie 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli