IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
13. nov 2011

@adikasala že maminka-babinka 😵 😵 krásne nie?!.ja som sem tiež nakukla a skoro nikoho 😕 včera som umývala okná ,lebo dorobili zateplovanie na paneláku a okná boli vymalované 😝 😠 ale už to mám spravené a synovček mal včera 10rôčkov tak sme bolo gratulovať a na dobrú tortu 😝 😝

ursula5
13. nov 2011

@alibabaa tak pozdravuj drobčekov a že odkazujem nech sa pekne zahryznú do maminky a už len pekne rastú, držím palce .... tebe prajem aby Ti čas rýchlo bežal 😉

apolenka6
13. nov 2011

@ursula5 Práve som ti išla napísať a ty tu 😕 😨 😵 chcem sa spýtať kedy bude vklad teraz? či už bol?

ursula5
13. nov 2011

@apolenka6 no som tu, akosi už pomenej a potom nestíham všetko prečítať 😀 a odpisujem na rýchlo, ale dnes mám viac času tak študujem čo tu nové pribudlo, v piatok som na Teba myslela a strašne moc držím palce ...
ja idem na prvú kontrolu a rozhovor s embryologičkou v piatok 18teho a vklad by mal byť 23.-24.11 ak sa embryjka dobre rozmrazia ale ešte som není rozhodnutá či 1 alebo 2, strašne by som si priala aby to teraz vyšlo 🙂

soni1
13. nov 2011

Ahojte, neviete mi poradiť, či má jablčný ocot vplyv na oddialenie menštruácie? Ďakujem

apolenka6
13. nov 2011

@ursula5 a nezmýlila si si ma? ja som v piatok nikde nebola 😕 ale aj tak dakujem 🙂
Tak som nič nepremeškala a v piatok budeš na pohovore 🙂 neboj embryjka sa krásne rozmrazia a teraz sa to PODARíííí!!!! no tak to ani ja by som nevedela či jedno al. dve?! 😕 ako sa rozhodneš to bude to najsprávnejšie 😉 rozhodnutie

ursula5
13. nov 2011

@apolenka6 veru som si troška poplietla s alibabou lebo jej som odpisovala pred Tebou, ach jaj veď vravím, že mám zmätok 😀 😀 😀
rozhodnem sa až v piatok chcela by som skúsiť 2 ale nie som si istá .... dvojičky už nechcem ale zas je väčšia šanca na tehu ..... tak som vo veľkej dileme, ale mne je to vlastne jedno len nech sa to podarí 🙂

apolenka6
13. nov 2011

@soni1 no či oddiali MS neviem 😕 ale ja má vplyv na vytvorenie mykozy 😖 ak si na to náchylná 😕

soni1
13. nov 2011

o tom som ešte nepočula

apolenka6
13. nov 2011

@ursula5 som hned vedela,že to nepatrilo mne 😀 ja sa tiež niekedy spletiem 😀 ale ked nás je tu tak veľa 😉
...máš to ťažké rozhodnutie ....rada by som poradila ,ale v tvojom prípade je to ťažký oriešok 😨

apolenka6
13. nov 2011

@soni1 no ved v octe máš kvasinky a potom sa tam dobre darí mykoze 😒

alibabaa
13. nov 2011

@ursula5 akokolvek sa rozhodnes, bude to spravne rozhodnutie.. aj ja som si to takto povedala. ja si mam zajtra rano volat kolko zamrazili a ake... zostali uz len tri tak dufam ze aj to tretie sa neprestalo vyvijat, lebo bolo take pomalsie ako tie ostatne..

didusa
13. nov 2011

Dievcata, prosim vas, viete mi poradit? Mam 10 dni od podania HCG injekcie a test mi vysiel siiiilno pozitivny. Dokonca je moja ciarka silnejsia ako ta testovacia 🙂. Myslite ze by to mohlo byt este to injekcne HCG?

ursula5
13. nov 2011

@alibabaa veru rozhodnem sa až tesne pred záleží či sa pekne rozmrazia, držím palce nech Ti to všetko dopadne podľa Tvojich predstáv 😉

alibabaa
13. nov 2011

@didusa to si myslim, ze uz ti mozme gratulovat 🙂 hcg injekcia posobi iba par dni, nie takto dlho 🙂

pici
13. nov 2011

@didusa pregnyl ostava 10 dni v krvi.
@alibabaa

majca55
13. nov 2011

Ahojte babulky všetky vás pozdravujem a prajem peknú nedelu 😵

walta
13. nov 2011

dievcata.... kasel mam uz vyse mesiaca... zajtra sa chystam k dr., nech mi urobi vyter z hrdla, lebo som volala svojej gyn., a ta mi povedala, ze to moze byt aj nejaky bacil streptokok a ten moze byt nebezpecny pre babo... tak sa bojim, do kelu tam!!! Ak sa to potvrdi, tak dalsie antibiotika ma cakaju... pomooooc, kedy to uz skonciiiiii???????????????????????????????????????????????????????????????????

cmelica
13. nov 2011

@ursula5 drzkam moc palce 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2011

@alibabaa neboj nic...tehu priznaky sa urcite objavia 🙂 🙂 mna z utrosu ani cici nebolia a ani mi ine nic nieje 😖
pohladkaj fazulky za mna 🙂

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 ahooj!!ako dnes?? 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica ahoj no stále rovnako ceci bolia a trochu aj podbruško no v piatok testujem veríme 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 ja po vcerajsich navstevach WC dnes uz v pohode 🙂 🙂 ceci nebolia ,uz tolko necikam a podbrusko tiez pobolieva sem tam...
co ste dnes robkali?

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica verím že budeme tehu obe 🙂 dnes sme chodili po obchodoch boli sme v Trenčíne stále ked sedím teraz doma už mi to chýbalo tak som sa vyvenčila 🙂 🙂

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 🙂 🙂 budeme 😀 aj my sme boli v TN na kavicke a trosku si urobit radost niakou malickostou 😀

tinasc
13. nov 2011

@walta ach dokelu, akurát v tehu sa musíš takto trápiť... tak nech sa príčina čoskoro odhalí a nech ťa bacil neotravuje... skoré uzdravenie 🙂

tinasc
13. nov 2011

@alibabaa mne po vklade nič, ale naozaj nič nebolo, nič som necítila, žiadne príznaky tehotenstva, aj som si poplakala, že nič sa nepodarilo a bola som tehu... nič sa ty neboj 🙂

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica my chodíme radi do Trenčína pochodíme obchody a vždy niečo pokúpime ozaj a majca nebola v sobotu na sone?

cmelica
13. nov 2011

@tinka9075 ni nie @majca55 ide na sono v stredu 🙂

tinka9075
13. nov 2011

@cmelica neviem prečo som si myslela že bola včera ešte aj majca bude tehu a už budeme len odychovat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre