• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

26. júla 2017 
@tinka9075 ahooj!!!stale nic len to brucho sem tam da o sebe vediet...dnes sme boli v meste a nevedela sa dockat toho ked prideme domov...bolelo dost,no uz je dobre :slight_smile:
co dnes porabas??
14. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja,si zlata,ze na mna myslis :slight_smile: uz mi je fajn,nevraciam...uz som ani chora neni...vajecniky sa davju do normalu a nasmu drobcekovi krasne bilo srdiecko,som stastna ako blcha :slight_smile: a ty moja ako?
14. nov 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust jeeee to je uzastne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moooc gratulujem a tesim sa stebou :grinning:
14. nov 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust ja stale po starom a to,ze mi nic nieje...len sem tam da brisko o sebe vediet...v sobotu testujem,tak uvidim :slight_smile: naozaj krasna fotecka :slight_smile: :slight_smile: este idete do heliku na poradnu??
14. nov 2011 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta mojinka,prajem skore uzdravenie...nech ste obe zdravucke... :wink:
14. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica veru nic moc... cely tyzden do 21h :slight_smile: aspon sa rano vyspim :wink:
14. nov 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica dakujem :slight_smile: uz nie...povedal,ze ak chceme mozeme,ale je to dost daleko,bud.pondelok idem k svojej dr.uz mi idu robit prve testy...to je dobre,ze nemas nijake priznaky...podbrusko ma pobolievalo,ale nic strasne...moc drzim palce :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dnes som bola u obvodnej zaniest nejaké papiere lebo zajtra je posúdková ale povedala že nemusím príst všetko vybaví za mna zlatá doktorka :wink: inak mna to brucho včera dost bolelo no uvidíme dnes budem len doma zavretá v teplúčku :wink: :wink:
14. nov 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 no len aby. neriesim uz radsej, lebo ma migne z toho
14. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust krasny poklad mas v brusku. musi to byt nadherne prijemny pocit. vela zdravicka
14. nov 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust dakujem moooc :slight_smile: :slight_smile: vy sa drzte a pekne papajte aby ste rastli do krasy :grinning:
@buba13 podarí sa uvidíš a ked bude manžel zdravý skúsiš iui :slight_smile:
@tinka9075 aj ja tak...chcela by som si pospratavat spajzu,vymenit papiere a tak no neviem...niako sa mi do toho nechce :dizzy_face:
14. nov 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust krásna fotečka keby sme takú už čoskoro mali všetky snažilky :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinka9075 pche, ked bude zrdavy. to tak skoro nebude... stale mu je nieco
14. nov 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 jasne ,ze sa podari a budes s nami tehulkovat :slight_smile: :slight_smile: mm je uz v poriadku?
14. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ale neboj určite bude na tom tak že na iui pôjdeš :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 povec mu nech sa da do poriadku,sak je niaky chlap,nie :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to su dalsie lajky.. kedze sa to da zmacknut iba raz :grinning:
14. nov 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 @cmelica @buba13 babulky,vsetky budete mat taketo fotecky,velmi vam to prajem a moc sa na ne tesim :slight_smile: drzte sa
14. nov 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust veríme všetky potom ich sem postupne budeme dávat :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa to som rada,ze sa ti paci :slight_smile: je to taky maly bugrisko,min.tyzden mal len 0,4cm...a teraz 1,3...uz mi vyratali aj TP 27.6. :slight_smile: doprajem ti vidiet za dva,tri tyzdne na uzv svojho mimika,alebo dve...ako sa im bude to malinke srdiecko dvihat...ja som revala a mm tiez...to je uzasne...strasne ti to prajem...a verim,ze drobcekovia u maminky svojej ostanu :slight_smile:
14. nov 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 @dasaa @mirka2010 @ursula5 @pici @sijust @tinka9075 @buba13 @alibabaa -kocky akurat mi volali z Heliku,ze mame schvalenu ziadost na IVF :slight_smile: :slight_smile: tesikujeme sa :grinning:
14. nov 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@cmelica jéj tak to je dobre aj ja už mám schválenú a ked sa náhodou nepodarí tak ideme na ivf :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica jaaaj o tom chlapovi by sa dalo polemizovat :grinning: ja vymenim skor defekt, vodnu bateriu na vani, vypinace, zasuvky, zasilikonujem vanu a on radsej bude varit a vysvat :grinning: ved hadam sa nejako z toho dostane. ved aj dnes som isla prva z bytu a skarabala som auto a on prisiel a sadol si uz do tepleho :angry:
14. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica parada! a idete az v marci na IVF?
14. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 to si si super naucila :slight_smile: :slight_smile: ale dolezite je sa lubkate :dizzy_face: hlavne nech sa uzdravi :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust dakujem. ja sa tesim na tvoje dalsie ultrazvukove fotky :wink: keby bolo mozne ja by som uz asi ultrazvuk mala doma :grinning:
14. nov 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica moja,tebe nebude treba ziadna ziadost :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@buba13 no skor,ak to tak pocitam je november tak by sme to mali stihnut do aprila...este sa na to popytam v pondelok...tak by to vychadzalo januar ,februar,ze by sme isli :slight_smile: :slight_smile:
14. nov 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok