• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

5. decembra 2016 
@dzuli08 je prenadherna :slight_smile: :slight_smile: gratulujem k princeznicke :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ja tiez sladke moc nejem, sice cukor mam v norme, ale aj tak by mohol vyskocit... o par tyzdnov pojdem na ten test tehu cukrovky... tak som zvedava... teda "nech ziju vitaminy" :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta zvlastne...pamatas ako som ti pisala ked si si robyla test ze si pridem do nitry po tehu vyrusiky :slight_smile: a ja som presne o 4 tyzdne mala test pozitivny :grinning: mame presne 4 tyzdne rozdiel :slight_smile:
17. nov 2011 o 15:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majca55 ahoj takze v sobotu iUI? ja uz mam po, uz len cakat :slight_smile:)))
17. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica ako sa nam citis????oslavujes s manzelikom?
17. nov 2011 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simik22 ahoj na vystielku ananas a ananasovy dzus ja som mesiac ked som otehotnela pila kazde rano a pobede dzus :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala ahooj!!citim sa uplne normalne a nic mi nieje,dnes som mala trosku pocit na mrchu,ale inac nic...tak snad ta hnusoba nepride,ale este ma cas do utorka :slight_smile: nie neoslavujeme...pockame si na zajtrajsi vysledok testu :slight_smile: sme trosku zaskoceny,ale berieme to zatial dost triezvo :dizzy_face: no aj sa bojime co ak tam nebude,ale co IVF je schvalene :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala vazne ten dzus pomaha?? a na co je to presne??a ty sa ako mas??? :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzuli08 Malá je nááádhernáá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uzlíček šťastia máte ,len nech je zdravunká :wink: drobčiatko maličké ...
Všetko prebolí ,ved pre ten zázrak to stálo :slight_smile:
Na štafetu je tu stále veľa adeptiek :grinning: a teraz sú tehotné dassa,sijust a veľa čakatliek na výsledok po IUI a IVF :wink:
17. nov 2011 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 tak co uz mas porobene a sviatkujes???
17. nov 2011 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 áno dnes som mala pracovný deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečne sedím ,spravím si ešte kávu nech nezaspím musím mm počkať :confused: :grinning: :sunglasses:
17. nov 2011 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica veru mám ,ved som si aj myslela že to bol sviatok :angry: :confused: ale v už bude víkend tak si oddýchnem,ale až po 12hod.dovtedy som ešte v sobotu v práci
17. nov 2011 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala dakujem za radu
17. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 este ze len do 12tej :slight_smile: a hura volno :grinning: a co planujete??
17. nov 2011 o 16:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica no hovoria ze anana pomaha pri raste sliznice :slight_smile: ja som ho pila na dovolenke na hektolitre,velmi lubim ananas :slight_smile: a v hoteli kde sme boli mali jeden vyborny tak som sa snim nalievala 2 tyzdne,ale bez umyslu....
17. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adikasala veru pekne vyčkaj po sviatkoch bude všetko lacnejšie.....ja som skriňu vypratala pár vecí "ležiakov" :grinning: vyhodila ..mm sa poteší a ja si niečo dokúpim :dizzy_face: uvarila som ,upratala ...a teraz pozerám že ide madagaskar :grinning: :confused: šup kávu robiť :sunglasses:
17. nov 2011 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dzuli08 malinká je nádherná, krásne bábätko :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@walta to je super, že ti žiadneho bacila nenašli, o to lepšie... tak už len asi ako tu bolo spomenuté zvlhčiť si byt... no dúfam, že budeš čoskoro fit :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala no a oplatilo sa :slight_smile: :slight_smile: ani lieky tak nezaberu ako dzus :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica ja oddychovať :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no brat mal narodky tak pôjdeme gratulovať a ešte príde svokra mm gratulovať mal meniny tak dodatočne príde ,lebo ked chcela prísť pred týždňom bola odcestovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2011 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica určite si nájdeš :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Baby ved nestíham čítať...... :grinning:
17. nov 2011 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 to je tiez sposob oddychu ,oslavovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@adikasala inak sa mam dobre dnes som si vsimla ze mi asi podrastlo bruseno :slight_smile: sa smejem volala som mm do prace ze rastie a smejeme sa spolu,neuveritelna je priroda...
17. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@tinasc dufam,ze mate vsetky pravdu a dakujem za podporu :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@adikasala jee to je krasne :slight_smile:
17. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica ta sprava hore patrila tebe..som ja truba.....
17. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
17. nov 2011 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 dakujem moja :dizzy_face:
17. nov 2011 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 tak kavicka a pred tv :slight_smile: :slight_smile: ja sa idem vyvencit :slight_smile: idem si kupit uhorky mnam dostala som chuttttttt :grinning: majte sa!!!!tak zajtra
17. nov 2011 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok