IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
18. nov 2011

@ursula5 to fakt??jemine....arasidy som uz vypustila...lebo viem,ze to je najvacsi alergen...no musim to ist nastudovat,dakujem za radu 🙂 tak ako sa citis?kedy ides na "to"?

simik22
18. nov 2011

baby ako dlho po uziti pregnylu moze ovplyvnit vysledok testu?

cmelica
18. nov 2011

@simik22 cesta je sice klukata,hrbolata ,ale na jej konci nas cakaju krasne // kolajnice a po nich vlacik do porodnice 🙂

simik22
18. nov 2011

@cmelica ta cesta je hlavne dlha!! 😀 😀 😀

adikasala
18. nov 2011

@simik22 mysli pozitivne urcite sa co nevidiet dockas,,,,si mladucka este mas tolko casu aby si bola maminou tolko deti 🙂 mi sme sa snazili presne 4 roky a mam 36 🙂 a stale som verila ze to do 40 stiham,,,,a mozno stihnem aj druhe 😀 hore hlavu dockas sa

pistaciaa
18. nov 2011

@cmelica ahoj, sledujem vas tu uz dlho, ja som bola tiez 4.11. na IUI, bohuzial akurat mi volali, ze vysledok je negativny, ale k tvojmu duchovi by som chcela povedat, neviem ci ti pichali pregnyl, ale ak ano, tak ten sa v tele drzi 10 az 12 dni vraj, takze dusik mohol byt aj z toho :(

cmelica
18. nov 2011

@simik22 je , ale sme na tej spravnej ceste ku kolajnici 🙂

simik22
18. nov 2011

@adikasala no jasne, ja sa snazim pozitivne mysliet, aj ked dakedy to nejde... a to ze som mlada, je sice pekne, ja mozno cas mam,ale moj drahy ma 28, a dost blbu diagnozu, takze nie jeto az take optimisticke,ale urciute sa to raz podari 😎

simik22
18. nov 2011

@cmelica no jasne, sme spravne nasmerovane a nazhavene hihihi 🙂

cmelica
18. nov 2011

@pistaciaa To mi je moooc luto ☹ kolkate to bolo IUI?? no pregnyl nemam v tele uz na ten 6-7 den ...mam to odtestovane 😕 je to zahada,ale ideme dalej 🙂 mozem sa spytat kam do centra chodis??

pistaciaa
18. nov 2011

@cmelica Bolo iba prve, takze to treba brat triezvo 🙂, aj ked lahsie sa to hovori, ako praktizuje... chodime do Iscare v BA

ursula5
18. nov 2011

@sijust no veru naštuduj si, ja som to niekde čítala alebo počula ale nechcem Ťa strašiť, hlavne jedz všetko a s mierou 😉 ja mám 24.11. vklad tak teraz držím palce vrabčiatku aby sa dobre rozmrazilo 😀 a potom zas dlhé 2 týždne čakania 😅

cmelica
18. nov 2011

@pistaciaa presne lahko sa to hovori...ale neboj statisticku je 2 IUI uspesnejsie...aj idete do 2 kola??

sijust
18. nov 2011

@ursula5 uz som si to nasla....jeden dr.pisal,ze spanielky nic ine ani nejedia 😀 ze to nie je skodlive,ale netreba to prehanat,skor je to skodlive pocas kojenia,ale aj tak dakujem za radu,lebo som nasla zaujimavu stranku 🙂 budem drzat palce,aby sa nanucik pekne rozmrazil a tie dva tyzdne su strasne dlhe,ale bude to dobre,uvidis 🙂

pistaciaa
18. nov 2011

@cmelica no uvidime co povie doktor, ak by sme isli, tak mozno este teraz v decembri, len neviem ci by som si nemala dat najprv spravit laparku. Ty mas ktore IUI? a preco uz nejdete do dalsieho?

alibabaa
18. nov 2011

@sijust zlatko, mozem 7 den od vkladu spinit? dnes som povodne mala dostat mrchu.. tak dufam, ze to nie je zle znamenie...

sijust
18. nov 2011

@alibabaa praveze dobre zlatko moje,mna upozornili,ze v den,kedy by som mala dostat ms by som mohla zacat spinit,ale aby som nestresovala,lebo to moze znamenat uhniezdovanie...v ziadnom pripade nevysadzaj utrogestan...to prejde...nemas predpisany duphaston?ja som si ho mala nasadit ak by som zacala spinit...hlavne klud,podla mna je to dobre znamenie!

alibabaa
18. nov 2011

@sijust nemam predpisany duphaston, nemam zavolat do centra? schvalne som sa pytala este ked vkladali, ze co keby som zacala krvacat, pripadne spinit a sestricka ze to sa nestane 😕 tak neviem.. volat? nevolat? toť otazka....

alibabaa
18. nov 2011

@sijust ty si ktory den testovala?

sijust
18. nov 2011

@alibabaa zlatko,mala by si zavolat...mne dali recept hned,ale nevybrala som si ho...ja som nespinila...ale podla mna to moze byt uhniezdovanie a ten duph.by pomohol,ak by sa nevedeli drobci riadne zavrtat...no skus tam cinknut,ja som testovala 11den...a bola slaba ciarka....

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa pamatas jasom spinila az do 8 tyzdna 🙂 klud a hore nohy....

alibabaa
18. nov 2011

@sijust ze mam vydrzat do pondelka, nemam nic tazke dvihat a byt v klude...

alibabaa
18. nov 2011

@adikasala keby si vedela ako strasne sa bojim.... 😢 😢 😢

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa ti verim,ja som to tiez zazila,viem presne ako sa citis...nic ti nezostava len brat dobre utros a byt len s nohami hore,nic nesmies robyt max,ist na zachod,naozaj nic nebehaj po byte.totalny kludovy rezim

tinka9075
18. nov 2011

@cmelica tak testy mám už doma ale testnem až zajtra ráno bude to istejšie 🙂

sijust
18. nov 2011

@alibabaa ok,tak oni su odbornici,vedia,co robia...nestresuj sa zlatko,bude to dobre,len oddychuj...nezohýbaj sa,skor len lez...pi vela vody,aby si nemala zapchu,lebo prilis velke tlaky nie su dobre....a hlavne,mysli pozitivne,aj ked viem,ze je to strasne tazke...ale kazda si to musime prezit,ani nevies ako ti rozumiem ☹

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa ma napadlo teraz ze ja som mala tiez dve emrijka na zaciatku 🙂 a potom sa vyvinulo iba jedno a vlastne spinenie som mala lebo sa cistilo to co zostalo z gestacneho vacku prazdneho.moze to byt aj tvoj pripad ze jedno z embriok si to rozmyslelo,a druhe bude tvoje vytuzene babo 🙂 🙂 klud

alibabaa
18. nov 2011

@adikasala bodaj by si mala pravdu.. uz som si aj poplakala a neviem ci mi je lepsie.. uz aj oci ma bolia.. 😠 vcera som mala 37,2 normalnu teplotu, a dnes nic.. tak dufam, ze to nebolo zle.. jaj teraz zavidim tym co otehotneli prirodzene.. teda aj tebe 😀 😀 😀 😀

walta
18. nov 2011

@ursula5 ja verim, ze vsetko pojde ako ma a drobcek sa u teba dobre zabyva. Kam chodis do centra?

adikasala
18. nov 2011

@alibabaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jaj ako by som ta teraz objala velmi 🙂 🙂 velmi ti drzim palce,poplac si sa ti ulavi,aj ja som plakala akolko a zomna aj krv tiekla ako som sa postavila z postele par krat aj na pohotovosti som bola ako na pase,,,verim ze to bude dobre,mysli pozitivne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre