• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. júla 2017 
@sijust heeej, moja, no bodaj by si mala pravdu :slight_smile:
20. nov 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simik22 ano moja a to bude až do 3 mesiaca :dizzy_face: ale pre miminko všetko :astonished: :astonished:
20. nov 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no ved jasne..... dako vydrzime, nie? :slight_smile:
20. nov 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simik22 jasne a potom už len krásne tehulkovanie :astonished: :astonished:
20. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 veru tak to bude!
20. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala vy ste tu teda zasa raz popisali tolko, ze to budem citat cely den :grinning: :grinning: :grinning:
nepaci sa mi to... stale spinim, spolu s tym aj vytoky riedke cire vytoky. prsia uz vobec nie su citlive... obavam sa ze nase krasne bublinky menom blastocysta to nezvladli.... zacinam sa bat, ze moze byt chyba u mna ak sa neuchytili. ved boli take krasne.. bojim sa ist zajtra na tu krv... teda tej krvi ani tak nie ako tej 14 hodiny... :frowning2:
20. nov 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 drzim silno palceky
20. nov 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa dakujem zlatko nebojkaj možno ten výtok je preto že sa fazulky uhniezduju a prsia stále vraj nebolia a testovať si skúšala?
20. nov 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 praveze hej.. dnes som 9 den.. a test negativny. zajtra idem na krv a neviem ci mam ocakavat zazraky... ale v kutiku duse dufam, ze...
20. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa uvidíš že bude aspon jedna ved boli krásne držkám palce a verím že hcg bude vysoké :dizzy_face:
20. nov 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa neboj ten vytok moze byt tehulko :slight_smile: :slight_smile:,a som spinila este do 8 tyzdna aj poriadne aj krvacala,,, a mna prsia vobec neboleli ked som zostala tehotna,tak podla toho sa neriad vobec.vydrz do zajtra budem na teba mysliet daj vedet potom :slight_smile:posielam objatie :wink:
20. nov 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alibabaa este nemusi byt nic stratene,,,,vydrz
20. nov 2011 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala dakujem zlatko. stale im drzim palceky. len ma to moje mega pozitivne myslenie opusta.. najskor mm ze nebud taka nadsena, lebo ked to nevyjde budes z toho na hlavu.. no.. dni ubiehali ja som trosku z tych oblacikov popadala a mm mi v piatok povedal, ked som zacala spinit, ze hlavu hore, v tvojom pripade je to urcite to lepsie znamenie... tak ma to zasa trosku vynieslo o zopar oblacikov nahor.. ale nie asi dostatocne.. :frowning2:
ale lezim a nic nerobim. chcem urobit pre to vsetko aby to vyslo..
prave som sa docitala, ze kocka, co so mnou bola na OPU tak ma pozitivnu krvicku. strasne ma to potesilo :slight_smile:
20. nov 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sijust dakujem,sme obaja zdravy už sme boli
na vys. :cry:
20. nov 2011 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa nebojkaj sa zlatko,bude to dobre...to mozu byt tehu vytoky...ja ich mam asi od tretieho dna po ET...nie cire,ja mam biele...ale nasla som tu na MK,ze aj cire byvaju...aj to spinenie je podla mna dobre znamenie...mna vcera vecer,trosku aj v noci a este aj rano...bolelo podbrusko,uplne ako pred ms...tak som sa nalakala :fearful: ale uz je dobre...niekedy je to telo nevyspytatelne...uz to prosim do zajtra vydrz ...myslim na teba :slight_smile:
20. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tahia24 tak treba len vydrzat...byt trpezlivi...kys.listovu urcite odporucam...vela stastia!
20. nov 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: no snažim sa ale trva to 3roky,a už prestavam mat nadej že budem matkou
20. nov 2011 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tahia24 a ake vysetrenia ste absolvovali?
20. nov 2011 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ach jo... tak dufam, ze to tak bude... ine mi pre tuto dlhociznu chvilu neostava... :confused:
20. nov 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust to sa maternica roztahuje...klidek aj ja som mala take bolesti :slight_smile:
20. nov 2011 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenisko1 drzkam moooc palce az sa cim skor uzdravis :slight_smile: :slight_smile: drzkajte sa a pohladkaj za mna babtko :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa zajtra drzkam palce ,aby bola krvicka pozitivna a HCG krasne velke :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 ahooj!!ako sa mas??aj si este testovala,ci az zajtra??
20. nov 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 zlatko ajja som zvedavá či si ešte testla :dizzy_face:
20. nov 2011 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa neboj,bude to tak...zajtra budem na teba silno mysliet...ja idem k svojej dr...uz na prve vysetrenia...
20. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala dik za upokojenie...ja som uz taky stres mala,ze co sa to deje... :confused: ty sa moja ako citis?inak som ti uz davno chcela napisat,ze mm je povodom talian jeho pradedo prisiel z Udine... :slight_smile: je u vas caste chlapcenske meno Luca?strasne sa mi paci...hmmm
20. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
@majca55 čaute babulky budem testovat zajtra nešpiním nekrvácam tak veríme že sa tam niečo deje :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoj zajtra ešte spravím test :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 juj moja ja hrozne verím,že si tehu tfuj tfuj teším sa na zajtra na dobré správičky :dizzy_face: :dizzy_face:
20. nov 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 urcite sa tam nieco deje :slight_smile: :slight_smile: verim tomu :slight_smile: tak zajtra len dobre spravicky :slight_smile: :slight_smile: a ako sa citis??
20. nov 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok