• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. októbra 2017 
@mirka2010 ďakujem ja tiež dúfam, že sa prilepí ak ak nie tak bojujem ďalej nevzdávam sa :grinning:
21. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 my sa nevzdáme,lebo sme bojovníčky a tie malé uzlíčky do roka máme doma :astonished: :astonished: :dizzy_face:
21. nov 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 to by bolo super a krásne sa to číta.... už len aby to bola pravda :wink: ale verím si na smútok bude času dosť :grinning: najhoršie bude zas to čakanie, pomóóóc čo ja budem robiť 14 dní :slight_smile:
21. nov 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ursula5 moja ani nehovor tých 14 dní je ako večnosť ale ja mám dovolenku len týžden a potom do práce tak dufam,že to rýchlo ubehne :slight_smile: a ty budeš doma na PN?
21. nov 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 nebudem na PN beriem si dovolenku do 2.12. a po 10dňoch šup do práce takže budem doma 6 pracovných dní, spolu 10 tak hádam by to mohlo stačiť :wink:
21. nov 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 ja presne tak isto ked sa to má podariť tak sa podarí a teraz sa to už musí :dizzy_face:
21. nov 2011 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sijust som rada ze som ta upokojila..neboj vsetko je v poriadku to sa len fazulka uz nemesti a zacina si robyt domcek ako sa patri :slight_smile: :slight_smile: a kolky tyzden si? uz nemam prehlad :wink: diky za opytanie mame sa ok vsetko prebieha v poriadku a brusko nam krasne rastie...no aku novinu mi hovoris ze mm talian :grinning: :grinning: super aj hovori taliancinou?chodi k dedkovi do it?to meno luca je moje naj oblubene chlapcenske,len by som ho nemohla pouzit lebo mam svagra menom luca,tak to nechcem prehanat v rodine,ale aj tak si myslim ze bude kocka,,, :wink:inak je dost popularne,teraz malych deticiek trosku menej ale v nasich rokoch sa vsetci volaju luca :grinning:
21. nov 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa @cmelica cakame iba krasne spravicky :slight_smile: myslim na vas
21. nov 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala uz iba 2,5 hodky a bude tu verdikt...
21. nov 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa a ako sa citis okrem nervozity co urcite mas....spinis este?vies ako na teba myslim uz od vcera,velmi ti prajem.... :astonished:
21. nov 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 je to choré, ale ako sa hovorí ku..y sa majú najlepšie :frowning2:
21. nov 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aby presne tak moja :angry:
21. nov 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 @dasaa @adikasala @alibabaa @buba13 @tinka9075 @pici @apolenka6 @sijust @mirka2010
kocky tak sme objednani na kunzultaciu na piatok 11.00.... sliznica bola 15mm a Krajko pevedel vraj je pekna, len si treba pockat na krv :slight_smile: :slight_smile: ta je smerodajna :slight_smile:
21. nov 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@adikasala ako vies ze som nervozna? :confused: :grinning: :grinning: no jak hovado... to spinenie stale a dnes uz aj PMS... tak ocakavam uz ten vysledok ako na ihlach....
21. nov 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak za chvílku budeme vedieť odpoved tfuj tfuj moja :dizzy_face: sliznica krásna :dizzy_face:
21. nov 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ale ty ju nebudes potrebovat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz pojdes rovno na sono.. zlatko ta sliznica je super.. drzim silno palce... ja som taku nemala ani pri opu a ani pri vklade.. :confused: :confused: mozno fakt budem v januari stresovat s @pici a s @tinasc...
21. nov 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa
@cmelica babenky velmi vam prajem pozitivnu krvicku,normalne cakam na to ako na moju :slight_smile:
21. nov 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 dakujem mojka :slight_smile: :slight_smile: snad zavolaju dobre spravicky :slight_smile:
21. nov 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa nebojkaj moja urcite budu len a len dobre vysledky a fazulky sa poriadne zavrtavaju k maminke :slight_smile: drzkam moooc palce aj na nohach :slight_smile:
21. nov 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala dakujeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ste zlate kocky mooooc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ja uz v 4+5 som mala sliznicu 11mm.neni o com :grinning:
21. nov 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala :slight_smile: ja stale neverim tomu,ze by to mohlo byt tehu...dnes zas test biely :confounded:
21. nov 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica a si testla??'tak ja uz potom neviem....jaj ako by som vam pomohla....keby sa to dalo nejako...poslat postou hned by som baliky posielala kazdej :grinning:
21. nov 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala hej este som mala posledny test tak co s nim :slight_smile: :slight_smile: tak neviem co zavolaju :slight_smile: ja som niaka divna cela :grinning: dnes mam 31 DC
21. nov 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adikasala fakt? tak este to nie je uplne stratene.. dufam, ze sa nezacala odlupovat a neklesla od piatku... opica jedna.. nech tie moje bambulky mali preco ostat... :confused: :confused:
21. nov 2011 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa hej ked som robila test som bola uz 4+5 a v ten den som zacala dost spinit tak som skocila na pohotovost urobili mi sono a sliznica bola 11mm a este nic nebolo vidiet.nadej zomiera posledna :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alibabaa este hodinku :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55
@cmelica čauko babenky píšem vám až teraz nešiel nám internet ráno na teste dve čiaročky už ju bolo aj lepšie vidiet tak sa tešíme ale potichúčku :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@tinka9075 jeee to je super :slight_smile: :slight_smile: tak potichucky gratulujem :slight_smile: :slight_smile: moooc sa tesim :slight_smile: na krv ides zajtra???
21. nov 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 zlatino paráda teším sa stebou ja som to vedela tfuj tfuj a krvička ti to zajtra len potvrdí :dizzy_face: :astonished: až mi slzička vypadla z oka :slight_smile:
21. nov 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok