IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
22. nov 2011

@alibabaa tfuj tfuj aby to bolo to detske sampanske 🙂 🙂 uz ani nespinis??to je dobre,nie??

buba13
22. nov 2011

@alibabaa neboj je tam nadej. ja som dnes testovala a a biely ako sneh bol test a pritom mam prolaktin a progesteron mam nenormalne vysoky.... detsky sampus budes otvarat neboj 🙂

buba13
22. nov 2011

@tinka9075 potichucky a hlavne zdravotne najlepsie nech je 🙂

buba13
22. nov 2011

@dasaa uz 9tt? krasne ti to ubieha. ako sa citis?

alibabaa
22. nov 2011

@cmelica spinim. ... ale sestricka povedala ze to este nic neznamena, len mam zmiernit tempo.. ze mozne je vsetko...
skor si ale myslim, ze budem v piatok zapijat zial hruskou 😅

cmelica
22. nov 2011

@alibabaa ja verim tomu,ze sa vo stvrtok ukaze krasne HCG a predsa len ostanes pri nealku 🙂

lenisko1
22. nov 2011

ahojte tak akurat som prišla domov z nemocnice ... zatial je všetko ok.. ostávam doma na rizikovom..

alibabaa
22. nov 2011

@lenisko1 tak pekne oddychuj a polovicka nech sa o teba prikladne stara! 🙂

adikasala
22. nov 2011

@alibabaa drzim palce aby z toho bolo len krasne tehulko 🙂

lenisko1
22. nov 2011

@alibabaa dakujem pekne snad to pomôze

bystroocka
22. nov 2011

ahojte dnes som bola na kontrole pred IUI, na uzv ma lekarka trochu vystrasila ze mam tri folikuly (clostilbegyt🙂) a asi sa to zrusi, ale kedsom volala po vysledky, mam prist znovu vo stvrtok.
presli ste tym niektora? podla coho sa tozhodnu, ci iui budu robit? som z toho zmatena, smutna a vyplasena a to som este len zaciatocnicka...

adikasala
22. nov 2011

@sijust zlatino v 12 tyzdni sa robia nie geneticke,ako ty pises ale vola sa to bi test !!!je to podobne a viac spolahlivejsie ako tritest!!!budu ti robit sono a merat siju a hlavicku a nosovu kosticku babetka a nasledne ti zoberu krv,tieto dva vysledky sa vyhodnotia a daju ti mozne riziko na down sydrom alebo trisomia18,,ja som to podstupila je vsetko poriadku 🙂 neboj aj tvoje babo bude ok,pocula som ze pri ivf uz embrijka kontroluju ci maju nejake vady geneticke,vkladaju len zdrave,tak klidek 🙂

alibabaa
22. nov 2011

@bystroocka ja som mala 4 a aj tak sa nepodarilo. nestresuj hlavne a doktor mi povedal, ze z tych 4 mozu byt max dvojicky.. takze klud

sijust
22. nov 2011

@ursula5 mamina moja tiez popijala vinko cervene v tehotenstve,ten tlak mam asi po nej...ale zatial sa to da vydrzat...uz sa blizi velky den,co?budem moc drzat palce 🙂

sijust
22. nov 2011

@adikasala ahaa...mne povedali,ze prvu genetiku...ale moc dakujem za info...aj za povzbudenie,dufam,ze drobcek bude zdravucky,ale aj tak silno pochybujem,ze by som sa ho dokazala vzdat keby nebol 😔

sijust
22. nov 2011

@alibabaa mojka,este je tam stale sanca...ziadna hruskovica este...bubble gum radsej 😉

bystroocka
22. nov 2011

@alibabaa uf dakujem, ide to tam ako na beziacom pase a lekar poriadne nevysvetli o co ide.este ma aj sestricka na amb. 2 zvozila, skoda slov...asi nemusela prezivat to co my vsetky...

adikasala
22. nov 2011

@sijust no mozu to volat genetika vlastne sa jedna o zistenie genetickych vad....ale to tvoj pripad nebude...ty budes mat zdravucke babo 🙂

sijust
22. nov 2011

@mirka2010 zlatik tak adikasala mi to vysvetlila,ze sa to vola bi test...budu drobcekovi merat nosovu kosticku,siju a chrbatik,zoberu krvicku a budu zistovat moznost DS...dakujem za opytanie,citim sa fajn...sem tam mi pride tazko od zaludka,ale skor vecer...nevraciam...mam dost nizky tlak,ale taky mam aj bezne...a tesim sa,ze som uz v 3mes 😉 dr.povedala,ze drobcek rastie ukazkovo presne podla tyzdnov,tak som na neho pysna,je to moj sikovnicek...a neviem preco,citim,ze to bude chlapec 🙂

sijust
22. nov 2011

@adikasala zlatik,dufam,ze mas pravdu...jemine...toto budu vacsie stresy,ako ked som cakala na vysledok z krvi po tych dvoch tyzdnoch... ☹

sijust
22. nov 2011

@bystroocka moja,klud...ja som mala tiez 4...a robilo sa IUI...ale ak ma tvoj partner dobry spg.mohli by sa oplodnit viacere...mozno preto vahaju....

adikasala
22. nov 2011

@sijust ja som mala za tyzden vysledky ti poviem som sa bala aj obalku otvorit,,,,lebo moja svagrina mala problem s 2 tehotenstvom musela vzdat baba malo trisomia 18 ☹...nebudem to tu rozoberat.....ty mysli len positivne,,,,bude vsetko ok,,,chapem stresy mame stale az do narodenia to tak bude,,,,ved sme maminy a ktora mamina sa neboji o dieta

sijust
22. nov 2011

@adikasala neviem co je trisomia...co to znamena? 😖 to ti verim,ze si sa bala...ja sa chcem vratit o 30 rokov spat,do doby,ked cakala mamina mna...a taketo stresy nezazivala...aaaaa 😒

bystroocka
22. nov 2011

@sijust ma hranicny vysledok spermiogramu, neviem presne v com je problem, ci v pocte, pohyblivosti alebo co, ja tapa sprosta som z toho bola taka zacudovana (cely cas som hladala chybu len vo mne), ze som sa nepytala na podrobnosti. gratulujem ti k drobcekovi! vyslo vam iui?

mariankach
22. nov 2011

@alibabaa dobehni do ZA, ci tak alebo tak, mam plnu skrinku alkeholu. Ale povolene bude len v tom horsom pripade!!!

mariankach
22. nov 2011

@alibabaa veru hej, mne povedali ze uz mam nad 30, som sa citila ako starena, a sup na tripple a potom este na 4D Real time na sijove prejasnenie 🙂, nech sa vyluci DWS.

alibabaa
22. nov 2011

@mariankach 😀 😀 😀 😀 😀

alibabaa
22. nov 2011

@mariankach och.. same vysetrenia.. hlavne po 30 .. si to teda uzijem... viac u lekarov ako doma 😠

sijust
22. nov 2011

@bystroocka dakujem 🙂 my sme boli na IVF

adikasala
22. nov 2011

@sijust poslala som ti ip

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre