• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

8. decembra 2016 
@majca55 to si 4 den po IUI vsak ?
22. nov 2011 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa no ja prvý den nerátam takže pre mna 3 den :dizzy_face:
22. nov 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@dasaa len si oddychni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj fazulke to prospeje :slight_smile: tak sa vam to pekne rozbehlo :slight_smile:
22. nov 2011 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majca55 tak ok uz budem vediet :grinning:
22. nov 2011 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica tak to ano rozbehlo sa nam to som rada ze to ide.
22. nov 2011 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dasaa :dizzy_face: kolko ste už dnes napiekli pizz?a tvoj muž pečie či rozváža?
22. nov 2011 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 moj rozvaza a pizze zatial co som tam bola asi takych 3 hodky tak sme predali 20 pizz.
22. nov 2011 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@dasaa super moja tak vám prajem nech sa vám super darí a nech vám to dobre pečie :dizzy_face:
22. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majca55 dakujem moc :wink:
22. nov 2011 o 21:25  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 ani nie ja som chren :frowning2:
22. nov 2011 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cmelica @majca55 babenky tak ja budem koncit uz ma berie na spanie.Tak vam prajem pekny a prijemny vecer a dobru nocku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. nov 2011 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cmelica ideš do toho ivf?nejako som neprečítala :slight_smile:
22. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa dobru nocku aj tebe moja :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@apolenka6 ani nemvegetím zmierujem sa s tým že aj tak nikdy nebude a strašne to bolí :cry: tak som si aspoň zvieracie detičky teda jedno na dosť dlhú dobu :unamused: myslím že aj mm to má v paži :cry: :unamused: :unamused: :unamused:
22. nov 2011 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aby júj zlatko aj ja mávam niekedy tento stav ....vraj vtedy sa to podarí ked to nečakáme,asi sa musíme dostať do takého delíria či čo :unamused: ešte že máš zvieratko asi psíka ten dušičku trošku poteší ,jáj tak by som ťa objala moja!
22. nov 2011 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@tinka9075 ano ideme uz do IVF :slight_smile: nechcem stracat mesiac koli dalsiemu IUI ked uz ziadost mame schvalenu...keby ju podpisujeme az teraz ,tak jasne dame este IUI...
23. nov 2011 o 05:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aby ju to ma mrzi ,ze mas takyto stav beznadeje :frowning2: :frowning2: tiez sme si tym presli a nebojkaj znova vykukne nad vami slniecko a budes mat dovod sa radovat a mysliet pozitivne :slight_smile:
23. nov 2011 o 05:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no len na to treba aj sex mňo a mm nemá čas :unamused: no ja mám tej hávede mačky, psiskov, kone :wink: :grinning:

@cmelica neviem či ešte :unamused:
23. nov 2011 o 05:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aby neboj bude mať aj čas na sex :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..u chlapa to nehrozí aby chuť nebola:wink: :grinning:
mačky ja moc nemusím skôr psíkov a koníky a hlavne MK :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. nov 2011 o 06:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 som zvedavá na zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa darí drobcovi a kedy bude vklad ..držím palce!
23. nov 2011 o 06:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 zajtra sa všetko dozviem aj či sme sa prebrali k životu aj či bude vklad :slight_smile:
23. nov 2011 o 06:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky keby som sa zajtra neozvala tak vklad prebehol a ja doma ležím z nohami do hora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
musím si dať pokoj s PC na pár dní na odporúčanie bylinkárky z Vrbového včera som tam bola :wink: takže všetkým držím palčeky a ja sa určite zas ozvem, budem si doma asi ohrýzať nechty keď nepôjdem k PC :unamused: ale musím to vydržať ak to má pomôcť :wink:
23. nov 2011 o 06:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@ursula5 Jasné moja! tak budeme držať palce,o koľko nemôžeš ísť na PC aj to ti povedala? asi chce aby si tu nečítala komu sa čo ne-podarilo :confused: alebo neviem prečo :confused: Tak sa drž!
23. nov 2011 o 07:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no povedala, že dlho až kým srdiečko nezačne byť:grinning: ale to nevydržím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a po ďalšie mám prácu na PC takže sa tomu až tak nedá vyhnúť, ale tie prvé dni to skúsim, je to kvôli žiareniu nie kvôli tomu čo tu čítam :grinning: :grinning: :grinning:
Uvidíme chcem preto urobiť všetko čo sa dá :grinning:
23. nov 2011 o 07:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 ááááá :fearful: :fearful: :fearful: to som nevedela ,že to žiarenie by mohlo pôsobiť :confused: tak to by som vydržala do srdiečka ,len nech je srdiečko :slight_smile: aj ked ty to máš v práci,ja nie,len ked som doma .....tak budeme netrpezlivo čakať čo nám napíšeš ,počkáme si,len nech je drobčiatko v brušku :dizzy_face: Pekný deň v práci-posledný :confused: :wink: idem aj ja do nej..papa !!!
23. nov 2011 o 07:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievčatá.my sme chodili do car piešťany, kde nám klaplo prvé iui a máme krásne dievčatko. pomaly rozmýšľame nad súrodencom, takže musíme hľadať nové car. kam chodíte vy a ste spokojné? dík
23. nov 2011 o 07:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 ja som tiez u nej bola pred 2 mesiacmi a povedala mi co tebe,vydrzat bez PC :slight_smile: :slight_smile: a beriem si z teba priklad...ked bude vkad ani nan nekuknem :slight_smile:
23. nov 2011 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ursula5 a co ti doporucila este pani Anka???
23. nov 2011 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dasaa uz predbieham :slight_smile: prepac
23. nov 2011 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@ursula5 odporúčali ti nebyť po vklade pri PC? tak teda držím palce :slight_smile:
23. nov 2011 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok