• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. mája 2017 
ahojte kocky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa dnes mate??
27. nov 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj.... prave som si umyla vlasy a pozeram TV.... v celku sa mame ok.... a ty?
27. nov 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ja tiez pozeram TV a idem sa nalozit do vane a trosku poodpocivat :slight_smile: :slight_smile: hladala som si puzzle co budem skladat pri stimulke,aby som nebola len za netom a prisla na ine myslienky :slight_smile:
kasel uz presiel??a co ten vytok??
27. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte babulky tak som z chatky doma ako sa mi tu máte?dúfam,že všetky dobre :dizzy_face:
27. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 ja dobre znudene :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty sa mas urcite super a fazulka tiez :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujem zlatko o týžden uvidíme :dizzy_face:
27. nov 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme boli na vianočných trhoch v BA, bolo dobre, trošku sme sa vyvetrali :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica tak mi potom dáš tipy, čo sa dá robiť pri stimulke, ako nebyť stále nalepená pri PC :slight_smile: :wink:
27. nov 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica nooo, puzzle je dobra vec na zabavu.... kasel ustupil, vytok mam furt, biely husty... no kultivacia vysla negativne, lactobacilov mam dost, tak je vsetko v poriadku.... to je asi vytok, co sprevadza tehotenstvo... vydrzim... slipove vlozky su preto moje naj kamosky teraz :grinning:
27. nov 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@walta presne tak moja aj ja som to tak mala a ten výtok som mala celé tehu už potom,ale pre dieťatko všetko ešteže máme tie slipky že? všetko bude dobre držkaj sa
27. nov 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc jasne ,ze dam...zacnem puzzle a budem striedat asi s krizovkami...ako to ja vydrzim nebit tu som sama zvedava :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@walta tak je vsetko super a mozes si to plnymi duskami uzivat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. nov 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 dik, dik...dnes bola aj akcia na slipky discreet :grinning: :grinning: :grinning: radost zit :slight_smile:
27. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica snazim si to uzivat :slight_smile:
27. nov 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ešteže nám vedia v tých obchodákoch urobiť radosť :grinning: :grinning:
27. nov 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica ahojcek moja, ako si dopadla v centre. kedy zacinas pichat?
28. nov 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v sobotu mi robili prve iui.uvidime ci sa zadarilo, viem, ze sanca na uspech je 10-12%, ale dufam ako my vsetky! spg bol 14mil, neviem ci to je ok, lekarka ma uistovala, ze mozem byt spokojna. citim sa v pohode, ale z utrogestanu sa mi chce strasne spat, aj na vas mal take ucinky?
28. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bystroocka ahoj. super. drzim palce. spg. 14mil. je super, takze pekne odpocivaj. musi sa podarit. ja som tiez bola v oktobri, ale nepodarilo sa. na mna utrogestan vobec nemal skoro ziaden ucinok. len som mala z neho zvysenu teplotu :slight_smile:
28. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica Ahoj cmelica, viem, že chodíš do Heliosu, tak sa ťa chcem spýtať pár vecí. Dnes som volala do poisťovne, a už mám schválenú žiadosť, do konca týždňa by ju mali mať centre. 7.12. idem na krv po IUI, ale chcela by som u žento cyklus začať stimulovať, ale neviem či to stihnem. Môžem sa objednať koordinátorke, aj keď som ešte nehovorila s lekárom, že žiadosť je už schválená.
28. nov 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13
to je mi luto, ze to nevyslo :frowning2: , skusis iui este raz?
28. nov 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@buba13 ahooj!!!pichat zacinam 20.12 ale uz s tabletkami provera zacinam 13.12 :slight_smile: :slight_smile:
a ty sa ako mas???
28. nov 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bystroocka vela stasticka a tfuj tfuj tfuj az sa podari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. nov 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ahoj ja sa mam docela fajn dnes budem oddychovat.Vcera som bola v pizzerke cely den.A ty ako sa mi mas a co malicky ?
28. nov 2011 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ahoj moja ako sa mi mas ?
28. nov 2011 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ahoooj!!!Ja v pohodickje a ty??odpocivas??
28. nov 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky, no som rada, ze sa mas dobre....treba si pocity toho, ze ti nic nie je uzivat :slight_smile: mne je od rana uplne na figu, mam prisernu tazobu na zaludok a este aj krce sa mi take pridali, tak ja neviem...snazim sa vydrzat a mysliet pozitivne, hlavne aby malicky bol v poriadku, to je to najdolezitejsie.....
28. nov 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica ano dnes odpocivam :slight_smile:
28. nov 2011 o 15:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 tak to mas pravdu aby malicky bol v poriadku ale musi byt aj mamina poriadku.No ja som sa v sobotu vecer mala strasne zle.Jedla som jogurt a o per minut ma zacalo pichat v bolu a ta bolest pokracovala az k oblickam :frowning2: Ale uz je dobre
28. nov 2011 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no mojka, tiez si davaj pozor....inak mna na zaciatkt tiez bolievalo v boku, ale skor taka tupa bolest, niekedy to mam aj teraz, je to veeelmi neprijemneee....len uz v tomto obdobi si kadeco myslim, ze sa ide diat, aj dnes som ostala poriadne vystrasena....a ta zaha....to ani nejdem rozoberat, ach, jaaaj
28. nov 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bystroocka ahoj držím palce ja som tiež pri prvom IUI stále iba spala a bola hrozne unavená teraz som už po 3 IUI a není mi vobec nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. nov 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok