• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. mája 2017 
@cmelica nech ti cez sviatky krasne rastu foliky. neberiem ziadne vitaminy, vcera vecer som si poplakala, na treti den po iui sa mi zrazu tvrdy zatvoreny krcok skratil a zmakol /zistila som to, ked som si davala vecer utros/, dovtedy bol priam ukazkovy. nevyslo to zrejme.. chytila ma depka, celkom som zufala, co sa stalo.
30. nov 2011 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a vyzera to tak, ze bude musiet 8-cka definitivne von.. aj ked este ani nevykuka.. rastie kolmo a tlaci mi na 7-cku .. a ta tlaci 6-tku a taaaa boli pri zakusnuti.. ojojoooj a uz ma tusim boli aj bez toho aby som zakusla... :frowning2: :frowning2:
hehe ako to tak pisem tak ma tusim bolia uz vsetky zuby :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alibabaa sme dve zo zubami,,,ach jaj :wink:
30. nov 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky, ja dnes picham pregnyl, lebo ovulujem z lavej strany, super, su tam 2 foliky, vacsi ma 19mm a v piatok ideme na 2.IUI...kiezby sa to podarilo
30. nov 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kostickabonnie drzim palce! ako si sa citila po prvom iui? Ja som po prvom iui len treti den a uz som v depke, zrazu mi zmakol krcok :cry:
30. nov 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ked sa nedari, tak vsetko...preco sa musime tak trapit?
30. nov 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kostickabonnie podarí sa ja idem v piatok na sono tak som zvedavá aké budú folíky :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bystroocka bola som tak psychicky namotana na 100% uspech, ze som mala vsetky mozne priznaky...prislo spinenie na 7d po iui, citlive prsia, unava a potom negativny test a negativna krv a mrcha meskala....asi to boli vsugerovane priznaky....ty este nehadz flintu do zita a skus zamestnat svoju hlavu nejakymi inymi myslienkami...trebars zoznamom vianocnych darcekov :wink: , ja sa tiez pokusim neupinat na priebeh nasledujucich 14 dni po IUI, ale keby sme nemuseli ten utrogestan vkladat :confounded:
30. nov 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 neboj, budu ukazkove, ja mam rada len tie na lavej strane, kedze prava je nepriechodna :grinning: ale su asi trochu oziarene tie moje, lebo som v pondelok bola na RTG bedrovych klbov....snad to nebude mat nejaky vplyv (nestihla som sa ani opytat dr., zasa to bola bleskovka, ani som necakala, rovno som sla dnu a o 5 minut som uz bola v aute)
30. nov 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie uf, asi sa neda pripisovat vyznam priznakom, dobrym alebo zlym.... snazim sa na to nemysliet, no nedari sa, tuzim po babatku ako my vsetky. s tym utrogestanom je ozaj otrava, davaju ho asi pausalne vsetkym. aku ste mali diagnozu na iui? ja som ok a mm ma hranicny spg, takze nic zavazne a aj tak nula bodov :frowning2:
30. nov 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ja mávam pekné na oboch stranách ale ked mi pozerá na lavej tak dost to bolí lavý vaječník mám trošku schovaní ale vydržím naposledy som mala tri pekné a nič z toho
30. nov 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bystroocka ja mam zvyseny prolaktin, uzivam dlhodobo parlodel a jednu stranu nepriechodnu, mm ma zhorseny spermiogram, ale on si to nechce priznat (raz mu robili u bezneho urologa a bola to normozoospermia a 2x v centre zrazu asthenooligoteratospermia - tak si mysli, ze v centre zvaluju vinu na muzov) takze obmedzujuce podmienky na oboch stranach....snazime sa 3 roky, ale 2,5 roka som netusila, ze sanca otehotniet je len cca kazdy druhy mesiac, a aj to vtedy sa k vajicku tie captave spermie (pohybuju sa do stran a nie dopredu) nemusia dopravit, alebo moze zauradovat este aj ten prolaktin :angry:
30. nov 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ty pojdes teraz na IVF alebo IUI?
30. nov 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie teraz idem na iui :slight_smile:
30. nov 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie uf to mas pestre! ale raz sa to musi podarit, tak preco nie prave teraz?
to su celi chlapi, neradi si to priznavaju asi to narusuje ich predstavu macha :grinning: ten moj cely cas pripisoval chybu mne a ked mal vysledky spg uplne ho to vzalo, ale uz sa s tym vyrovnal, ved nie je to najhorsie. dokonca vcera sam od seba zacal, ze keby sa nahodou nepodarilo, budeme skusat dalej a predtym ked som navrhla,aby sme s tym konecne nieco robili a isli do caru nechcel o tom ani pocut.
30. nov 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bystroocka ten moj sa konecne pustil aj do vitaminov, ktore som mu kupila....najprv zjedol 4 tbl za 3 tyzdne, potom som narobila krik :grinning: a teraz sa snazi nezabudnut pri ranajkach, ale stale je na sluzobke, tak to neviem skontrolovat
30. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bystroocka dakujem,snad to tak bude :slight_smile: :slight_smile: ja sa teda tym krckovim priznakom nerozumiem,ale ved si este len na zaciatku ,tak nehadz flintu do zita...nic to nemuselo znamenat a na konci budu krasne // :slight_smile: kup si aspon kyselinu listovu,ta je dobra na vyvoj babatka :slight_smile: ja ju uzivam uz teraz :slight_smile: a sna z sa zamestnat niecim,aby si sa nepozorovala...pekne hladkaj brusko a prihovaraj sa mu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 takze ked ides v piatok na sono, tak iui bude v pondelok? v kazdom pripade sa vysledky dozvieme este pred Vianocami, bol by to najkrajsi darcek, ine ani nechcem :slight_smile:
30. nov 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ach tie zuby... len sa toho trosku bojim, lebo nebudu len trhat ale aj rezat...
30. nov 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie ano v piatok sono pred iui a uvidím kedy iui bude no výsledky pred vianocami už som písala ježiškovi čo chcem tak dúfam že ma nesklame :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj ako puzzle ešte nedorazili? :slight_smile:
30. nov 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahoj!este nie maju cas do 13.12 kym zacnem s liekmi a sem potom uz len tak sporadicky nakuknem :confounded: juu ako to vydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak uz v paitok budes vediet kedy IUI?ako to rychlo bezi :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no budeš musiet vydržat inak aj mne už docent vravel že na net mám chodit len chvílku :slight_smile: v piatok sono snád mi povedia kedy bude iui :wink: :wink:
30. nov 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak uz aj tebe to povedali? :slight_smile: :slight_smile: a kedy zacinas pichat??
30. nov 2011 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie urcite sa to podari len treba verit
30. nov 2011 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kostickabonnie drzim mooooc palce aj na nohach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tfuj tfuj tfuj :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica a ty co mas nove ? :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 ahoj ako sa citis ?Budes si testovat piatok?
30. nov 2011 o 16:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja nemam nic nove :slight_smile: teraz len cistim hlavu a zbieram infosku o IVF :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok