• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

19. januára 2017 
@alibabaa :grinning: :grinning: :grinning: treba sa pytat ,tak ako ja ked sme viac ako den dom,ze uz by sa ma patrilo aj vyvencit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to ano pohral by sa,ale v byte psa ani ine zvieratko nechce :sweat_smile:
30. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 a vies co ked tak nad tym rozmyslam je to aj dobre ked mame psika doma aspon ma prinuti ist vonku a potom z tej prechadzky sa vraciam taka prebrata a aj na ine myslienky chodim
30. nov 2011 o 17:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica :grinning: to poznam ale moj mm je taky ze ked sme ho videli tak hned zmenil nazor
30. nov 2011 o 17:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica
tak bezim po tu kyselinu listovu a hadam pribalim aj maternu..
30. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bystroocka tak tak moja len beskaj pomaly :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja vždy prídem na iné myšlienky treba sa nejak odreagovat :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 presne tak rada sa v lete prechadzam ale v zime neznasam to.Som dost velka zmrzlinka :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ja v lete velmi nemusím leto nemám rada ale zimu to áno len musím havovi kúpit nejaké papučky aby mu labky neprimrzli :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 :grinning: dobre ne ja nemusim v zime a ty zas v lete :grinning:
30. nov 2011 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075@cmelica babenky idem si lahnut berie ma na spanie tak sa zatial majte :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ja nemám rada leto od malička bola som silná astmatička a leto a teplo mi nerobilo dobre :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aha no je to dost neprijemne poznam to ja som alergicka a moja kamoska ma toto co aj ty
30. nov 2011 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ale ja som asi zázrak prírody ked som sa vydala tak o pol roka astma zmizla a to som ju mala ozaj silnú bez spreju som sa ani nepohla a teraz neviem ani čo je nádcha :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dzuli08 náááádhernááááá, kráááásna, zlatučkáááááá babulka :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala no tak držím palce :slight_smile: aby sa všetko podarilo... no ja som dnes robila zubára - amatéra, lebo babule vypadol už štvrtý zub, tak som jej ho vytrhla, lebo jej zavadzal, som bola prekvapená, ako ľahko išiel... :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alibabaa jooooj, keď si sa spomeniem keď moja princezná bola taká malinká... bože to už je dávno a už sa to nevráti... dnes je z nej taká drzaňa :grinning:
30. nov 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ono poriadne prechádzky nám prospejú... inak asi to potom aj ja skúsim s tým nechodením na net, budem sa musieť premôcť :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc zajtra ma caka prospesna prechadzka k zubarovi :sweat_smile: presne mali by sme to dodrzat,ved vedia preco nam to hovoria :slight_smile: :slight_smile: tak ideme do boja s netom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica božinku, koľké tu máte problémy so zubami :wink: tak držím palce :slight_smile: no ten boj s netom neviem či vyhrám :wink:
30. nov 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ja idem zatial na preventivnu prehliadku,a uvidim co najdu :slight_smile: :slight_smile: Dakujem :slight_smile:
no to neviem ani ja..mm povedal ze mi skova notebook :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a da mi ho len ked budem surne potrebovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze hahaha
30. nov 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no tak môj mi ho neschová, ale tiež nie je nadšený, že tu stále trčím :slight_smile: :grinning:
30. nov 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no vies ono je to tak ,ze ked je v telke niaky sport tak mu to ani neprekaza,len nech nechcem kukat ja nieco :grinning: ale budem to musiet obmedzit pri stimulke urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2011 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj asi budem :dizzy_face: moja mne nič není len prsia rastú a rastú :dizzy_face: :grinning: fakt neviem dokedy ja som si musela kúpiť podprdu :grinning:
30. nov 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica jasne, ani ja šport nemusím... :wink: ani môjmu to vtedy nevadí :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ahoj tak to je dobre nech len rastú :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 no tak to budu najmenej dvojky :slight_smile: :slight_smile: myslim deturence :grinning:
30. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 držím palce na piatok až máš krásne folíky :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 ja si myslím že budú pekné budú mat čo spermoše oplodnovat brala som jeden clostík lebo mi povedali že dobre stimulujem :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzuli08 Ahoj! maličká je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uzlíček malinký ,včera sme ťa s Katy33 spomínali a dnes si sa objavila :grinning: boli sme trošku pokvákať a ja bruško pohladkať a nachytať vírusy :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok