IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
29. dec 2010

@sony44 ja verim, ze tento rok to vyjde, ved nas caka tolko pokusov za tych 12 mesiacov....

zuzancek22
29. dec 2010

no babulky dnes končím a idem trošku pozrieť sniežik. 😀

little_miracle
29. dec 2010

@strelicia ty si super optimistka 🙂 ........a hlavne po tom, ako sme my obidve dopadli - z 3 cyklov sme sa k IUI dopracovali len 1x ☹ a to sme si mysleli že sme OK.............
Tak nás tu aj naďalej povzbudzuj a rozdávaj optimizmus aj nám 😀

zuzanka7834
29. dec 2010

Caute kocky, zase sa hlasim po sto rokoch, ja cakam mrchu niekedy okolo druheho-tretieho januara. Je tu niekto, kto zacina novy rok naraz so mnou? 🙂 Chystam sa brat clostil a ak foliky narastu, chceli by sme ist na druhu IUI. Dufam, ze do toho nic nepride... 😕

strelicia
29. dec 2010

mrcha prislaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀
tak este si pockam na zajtra ci uz zacne tak naozaj a volam do Heliku. Potom papat Clostyl a dufat ze foliky budu rast viac ako posledne 2 razy.

@little_miracle ano, mam take chvile ze som plna optimizmu a proste neverim ze sa to nepodari, ale niekedy ma prepadne taka depka, ze preco este nic a preco mam tolko cakat...ale to vzdy len tak na chvilu 🙂

@zuzanka7834 asi ja a @little_miracle budeme s tebou narovnako skusat stimulku v januari. pamatam si ze sme boli tak narovnako nejak. Tiez by to bolo nase druhe IUI....po troch neuspesnych mesiacoch. A som si povedala, ze tento mesiac nejdem skoro vobec pit alkohol (teda na silvestra si dam) a zdravsie jest. Ktovie, mozno to pomoze.

strelicia
29. dec 2010

@little_miracle a inac ja mam aj taky pocit ze pred tymto vsetkym som aj bola OK, ale ako ma zacali dopovat clostylom sa mi to cele len zhorsuje - tie foliky.

apolenka6
29. dec 2010

Babulky zajtra idem na sono do Helíka po stimulácií tak som zvedavá či a kolko vajok bude? 😕 a ešte je otázne či naštartujeme ráno auto 😒 pri týchto mrazoch

miminkad
29. dec 2010

@apolenka6 urcite nastartujete a vsetko bude ok,drzim palce 🙂

katy33
29. dec 2010

@apolenka6 Zlatino, myslim na teba - dopadne to super, vajka budu, určite 😉 Daj vediet, kolko sa ti ppodarilo naznašat 😀

katy33
29. dec 2010

@fomarik Silno držim palčeky, aby bola fazulka vidiet a aby všetko bolo v tom NAJlepšom poriadku, čo určite bude 😉

katy33
29. dec 2010

@zuzanka7834 Ahojky, i ja by som mala v janurari ist na IUI, čakame na ms a šup stimulovat....tak nas bude dost na začiatok Noveho roka 😎 Nepride do toho nič, nebojkaj sa 😉

little_miracle
30. dec 2010

@strelicia no veď to !!!!!!! Mne tie stimulky úplne rohodili hormonálny profil a počas poslednej mrchy ma v noci tak zaliala krv, že keď som sa ráno zobudila, myslela som že som zavraždená............Hovorila som to dokimu v CAR - povedal že pri týchto hodnotách hormónov niet divu, ale pozrel ma, že všetko je OK a nemusím si robiť zbytočné starosti....
Nezostáva nám nič iné len čakať, dúfať a vzájomne sa podporovať...............

little_miracle
30. dec 2010

@fomarik ........čakáme na infošky o fazuľke / fazuľkách !!! A dúfam že aj foto bude !!!!!!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀

zuzancek22
30. dec 2010

@little_miracle presne, ako si napísala čakáme, že mán formarik ukáže foto fazulky 😀

strelicia
30. dec 2010

@apolenka6 moc ti drzim palce, tohto sa vzdy najviac obavam. ale neboj, narastli urcite.
formarik ty si nasa nadej, chceme infosky.

baby tak do helika idem 8.1. v sobotu na sono, drzte mi palce nech sa stimulka podariiii.

fomarik
30. dec 2010

@little_miracle
@strelicia
@zuzancek22
@katy33
@zuzanka7834 takže máme 6mm fazulku. našli sme ju hned, beťárku jednu. Dostali sme aj dve fotočky, jednu manžel a tú väčšiu ja! O dva týždne sa máme prísť pozriťe ako jej bije ♥ 😅
A bola som aj s apolenkou6...úžasná žienka!!!!!!!!!!!
@apolenka6 na zajtra ti držím všetky prsty. Nech ti to vyjde. Posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!

fomarik
30. dec 2010

hodím aj foto, ale nabíjame baterky do foťáka zatiaľ, tak trošku neskôr, dobre?

zuzancek22
30. dec 2010

@fomarik JUJ JUJ , ani nievies ako sa s tebou teším celý deň tu kukám na MK čo a ako si dopadla a tu stále nič nebolo, už som chcela isť z práce domov, a že este kuknem, a ono to tu už je , tak tfuj tfuj nech fazulka riadne rastie.

zuzancek22
30. dec 2010

@fomarik foto teda pozriem až doma

fomarik
30. dec 2010

@zuzancek22 Si zlatá. tak dúfam, že som vám dala aspon akú takú nádej, že IUI stojí za to!!!! Zuzanka, rýchlo sa daj do poriadku, nech sa krčok šupitom lieči po tej operácii a potom šups ho na to!!!!!!!!!

zuzancek22
30. dec 2010

@fomarik no nato sa aj chystám, ale ja už len ivf, ale bude to ivf na 1 krát to dám a budú to dve fazulky........ 😀

zuzancek22
30. dec 2010

@fomarik a ako to prežíva manžel? aj tvoja maminka , ved vlastne ona vás nahovorila na 3 iui.

fomarik
30. dec 2010

@zuzancek22 jasná vec..hned dva fazulky, ked sa už tolko natrápiš. to bude radosti!
manžel je celý bez seba a maminka? večer má prísť na návštevu, tak jej hned ukážem foto...juj, určite s arozplače.

jerryjanka
30. dec 2010

@fomarik gratulujem a tešime sa s tebou 😵 😵 😵

strelicia
30. dec 2010

@fomarik tak to je parada, to musi byt pocit. a co teraz bude dalej? uzivas este aj utros?

strelicia
30. dec 2010

@apolenka6 napiiiiiis co bolo na sone. som zvedava, mna to caka 8.1.

strelicia
30. dec 2010

@fomarik juuuuuuuuuuj konecne si mozes dat prec to: Snazime sa otehotniet !!!!! 🙂 😉

apolenka6
30. dec 2010

Ahojte dievčatá!Dakujem ste zlaté no dopadlo to celkom dobre mám 2 vajka jedno má 21mm a druhé 15mm.Zajtra ideme na IUI!!! 😵 a to som bola dnes na 11 deň MC 😕 Zajtra by sa malo jedno uvolniť to väčšie a potom cca sob.,ned.to druhé menšie ktoré ešte dorastá,len škoda že to nie je naraz ale rozdielne 😒 ale dakujem Bohu aj za to ,len nech sa to podarí a prípadne mi tam ešte nejaké spermošky zostanú a počkajú to druhé vajko ktoré je pozdejšie 😝 Inak videla som fomarika a aj fotočku malej fazulky jééé 😵 😵 sú obe zlaté !!!!!😉 taká som rada,že sme sa stretli
Tak zajta ma čaká 2 IUI 🙂 dnes nám naštartovalo auto na 5x dúfam,že zajta sa to podarí inak by ma porazilo sú tu veľké mrazy 😠

strelicia
30. dec 2010

@apolenka6 waw tak to je paradicka. tisko zavidim. a kolko si papala clostylu? A kolky si DC?

strelicia
30. dec 2010

babulky poradte mi. ako sa pocita zaciatok mrchy, ak som od rana mala silne spinenie a az vecer zacalo silne krvacanie - uz toto sa rata za prvy den? ci az prvy den, kedy cely den od rana silno krvacam sa rata za 1.DC? Dnes ma v heliku zmiatli trosku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre