IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kostickabonnie
1. dec 2011

@alibabaa mame stvortyzdnove steniatko, ak by si chcela 🙂

kostickabonnie
1. dec 2011

@majca55
@cmelica ahojte babenky, som mala cely den fofry a zasa nestiham citat, ale dakujem ....beriem zajtra vsetky vase prsty so sebou....mm este nedorazil zo sluzobky a este nema ani podpisany suhlas na matrike 😒

alibabaa
1. dec 2011

@kostickabonnie 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 mne by si nemusela hovorit 2x 😅 😅 😅 😅
ale nechcem doma hada... ked kupim psa on si kupi hada... 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

cmelica
1. dec 2011

@kostickabonnie ahoj!!a o kolkatej mam na teba mysliet??? drzkaj sa a verim ze to vide 🙂 🙂 🙂

kostickabonnie
1. dec 2011

@cmelica rano o 7,00 uz mame byt v BA, to je hrozne, budeme cestovat od 5,30 a mm sa musi dovtedy prebrat, aby bolo co najviac materialu "strelcov" 😀

kostickabonnie
1. dec 2011

@alibabaa my mame taku osemmesacnu zlatu retrieverku Bonnie, ale ked je mm na sluzobke, tak mam co robit....prechadzky rano, na obed, vecer a ked nieco vystroji, tak by som ju dala do decaku 😀 keby take nieco existovalo, je to starost, ale ked sa tuli a mojka, tak je to terapia na nezaplatenie 🙂

majca55
1. dec 2011

babulky už som tu vyvetraná a trošku lepšie mi je a som u známych a musela som sem kuknúť 🙂 držkajte mi palce ak zajtra testnem 🙂 ak nie tak v sobotu lebo akási som stále unavená a ráno nestíham 😝

majca55
1. dec 2011

@cmelica
@dasaa
@tinka9075 juj to by mohol byť pekný piatok zajtra 2.12.2012 aký krásny dátum 😵 😵

cmelica
1. dec 2011

@majca55 nadherny a hlavne verim tomu ,ze bude najkrajsi pre vas 🙂 🙂 🙂 drzkam aj na nohach 🙂 🙂

cmelica
1. dec 2011

@kostickabonnie tak uz rano si na vas spomeniem 🙂 🙂 ked pride mm z roboty tak este pokecame a znova si lahnem k nemu 🙂 tak nebudem o tom case spat 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@majca55 bude krásny piatok a pekný dátum 🙂

majca55
1. dec 2011

@tinka9075 a ešte mm má narodky 😵 🙂 jupííí

tinka9075
1. dec 2011

@majca55 júj tak sa to musí podarit tvoj muž má narodky ty si nájdeš na testíku dve čiaročka a ja napíšem že mám pekné folíky 🙂

cmelica
1. dec 2011

@tinka9075 @majca55 dievcence tak to budem cakat na kazdu spravicku ako na ihlach 🙂 🙂 🙂 moooc vam drzim palceky 🙂

tinka9075
1. dec 2011

@majca55 ja už píšem jak madar že dve čiaročka no už je čas asi spat 😀 😀 😀

tinka9075
1. dec 2011

@cmelica ked prídeme hned píšem ako som dopadla 😉

tinasc
1. dec 2011

@lenisko1 nádherná, krásna, úžasná fazulka 🙂 len tak ďalej, nech je všetko v najlepšom poriadku 🙂

cmelica
1. dec 2011

@tinka9075 kedy asi tak idete??

tinka9075
1. dec 2011

@cmelica my chodíme o pol siedmej a v Martine sme o ôsmej mm ide ako keby ma ukradol ale od Prievidze do Martina sú samé dediny tak rýchlo nemôže íst 🙂

majca55
1. dec 2011

@cmelica
@tinka9075 babulky ja by som už aj teraz testla 😀 ale nie počkám si dakujem za podporu 😀 😀 a u tinky sa teším na folíky 😵

tinka9075
1. dec 2011

@majca55 pekne počkaj zajtra je pekný dátum tak to bude ok neboj u mna bude folíkov aj 5 🙂

tinasc
1. dec 2011

@katy33 moja deň pred pôrodom keď som išla cikať, tak som na papieri našla krv, to sa mi asi tá hlienová zátka začala odchádzať 🙂 no a večer okolo siedmej som dostala bolesti, asi také ako riadne silné krámy, ktoré sa potom stupňovali a čakala som kým sa to bude dať vydržať a až potom keď som už nevládala stáť, tak sme išli do nemocnice, ale aj tak som nebola moc otvorená, malá prišla na svet po ďalších 12 hodinách, zhruba... čiže bolesti som dostala o siedmej večer, ráno o pol štvrtej sme išli do nemocnice, malá sa narodila o tretej poobede na druhý deň 🙂 voda mi neodišla... neboj sa, však to spoznáš 🙂

majca55
1. dec 2011

@tinka9075 tak to bude paráda jeden sa musí chytiť určite tfuj tfuj 😵 😵

tinka9075
1. dec 2011

@majca55 musí ale ja čakám na dva víruskov mám už vela 🙂

tinasc
1. dec 2011

@sijust neboj sa testy dopadnú dobre a dúfam, že Ti aj ostatné problémy prejdú a budeš sa cítiť dobre 🙂

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 ahooj !!tak ako??foliky pekne? 🙂 🙂

cmelica
2. dec 2011

@kostickabonnie ahooj!!tak ako?ako sa citis?? 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica ahoj folíky pekné ale iui som odmietla dnes mi bolo do plaču doc.Tomáš tam už nerobí tak končím aj ja ešte mi budú brat krv na imunitu a potom odchádzam do Iscare v Blave a Galo tam robí aj sono mi robil on 🙂

cmelica
2. dec 2011

@tinka9075 to nemyslis vazne,ze si odmietla??tak si sa tesila...a to uz preco??

tinka9075
2. dec 2011

@cmelica ked tam už nie je docent ja už proste tomu centru neverím a ked som tam videla toho Gala a ked mi robil sono tak bol odmeraný aj tak bude lepšie nech mi zistia prečo vždy potratím a potom môžme riešit iui aj Galo s tím súhlasil že jer zbytočne investovat do iui ked nevieme výsledok 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre