IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
2. dec 2011

@dadax84 ahoj,ja poznam Gala z Heliosu...ja som to tu uz davnejsie pisala,ze nic moc no...ale tak sto ludi,sto chuti...a to je v Iscare len jeden dr?nemozes si vybrat ineho?

sijust
2. dec 2011

@mirka2010 zlatik,tak snad to bude konecne kamos,alebo si ten vas chalanisko bude moct vyberat medzi tolkymi dievkami 😀 a ako sa vlastne bude volat?uz mate urcite meno vybrate 😉 ja idem na sono 12teho to zacinam 12tt...dufam,ze bude vsetko ok...v noci som si dala dva vankuse,aby som nekaslala a rano som sa zobudila dolamanaaa,nie som na to zvyknuta-chrbat ma hrozne bolel 😒 ale nech ma boli co chce,len nech je ten drobec zdravy...posielam pusky 😲

sijust
2. dec 2011

@adikasala dakujeme za pusinku na brusku,drobcekovi sa pacila 😉 som vdacna za to,ze mi nebyva zle...len ta dychavicnost podla mna nie je celkom normalna...to byva vacsinou na konci tehu....no uvidim,popytam sa na poradni 🙂 a ten kasel,to je blbe no...lebo sa boji,aby sa mu nieco nestalo...rano,ked som sa zobudila,lezala som na boku a sa mi kychlo...to bola dole taka bolest,som si myslela,ze sa mi tam nieco utrhlo...uplne slzy do oci...uz sa moc sledujem 😀

sijust
2. dec 2011

@tinasc dakujem moja,dufam,ze to bude tak,ako hovoris 😉

sijust
2. dec 2011

@cmelica mojka,ano...uz pomalicky zacinam 11tt...12teho idem na sono,tak dufam,ze bude vsetko ok a ze budem mat aj fotecku...a ty ako moja?co nove? 🙂

dasaa
2. dec 2011

Ahojte @mirka2010 @majca55 @tinka9075 @cmelica a aj ostatne babenky.Tak dnes som bola na sone a sme poculi ako bije krasne srdiecko.Bolo to take uzasne.Fotku mam ale moj manzel ma pocitac v praci tak fotecku dam az v nedelu. 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@dasaa tak to je dobre ja som dopadla ok folíky boli dobré ale iui som odmietla budú mi brat krv na imunologiu aj sám doktor uznal že je lepšie to dat vyšetrit ako rozhadzovat peniaze a odišiel nám z centra doc.Tomáš tak som celú cestu z Martina preplakala a je tam namiesto neho Galo z Heliosu 😒

cmelica
2. dec 2011

@dasaa ahooj!!!juuu to je uzastne a moooc sa tesikujem s tebou 🙂 🙂 🙂 ako sa citis??

dasaa
2. dec 2011

@tinka9075 som rada ze foliky boli dobre ale som aj zaroven prekvapena ze doc.Tomas tam uz nerobi.A nevies kde isiel alebo koli comu tam nerobi ☹

cmelica
2. dec 2011

@sijust naozaj to velmi rychlo ubieha 🙂 🙂 my mame dlhy protokol a 13.12 zacinam s proverou 🙂 🙂 stale som na PN a uzivam si to 🙂

dasaa
2. dec 2011

@cmelica jeeeeeej moja ty si tu 😉.Citim sa dobre len dr.mi povedala ze teraz si musim davat lepsi pozor a ze nic tazke nedvihat a nenamahat sa.

dasaa
2. dec 2011

@majca55 ahoj ako sa mas uz si si robila test .Nenatahuj nas sme zvedave a drzime prsteky 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@dasaa neviem ale hovorí sa že ho odpísal práve Galo asi to bude pravda 😒

dasaa
2. dec 2011

@tinka9075 neznasam takych ludi 😠 😠 skvely lekari odchadzaju co maju prijemny pristup k ludom a ty druhy ostavaju co maju vsetko v riti.Je toto normalne 🤐

cmelica
2. dec 2011

@dasaa hej som tu 🙂 🙂 robim mm veceru tak len tak sporadicky 🙂 🙂 som rada ze si v poriadku a posluchaj pekne dr 🙂 🙂 🙂

tinka9075
2. dec 2011

@dasaa toto nie je normálne ale verím že si niečo otvorí v Martine ja pôjdem za ním aj keby bol neviem kde musím sa mu íst podakovat 🙂 🙂

dadax84
2. dec 2011

@sijust Je tam este doktorka Cuľbová, ta je uzasna, ale dnes tam nebola, a to ci si mozem vybrat doktora neviem, lebo mi povedali ze mi to bude robit Galo. Ja som bola z neho taka vystresovana, ze som sa zabudla na vsetko pytat. Dnes som bola len na sone, ale ten stres tam bolo citit vsade. Dnes som mala casovy rekord, este v zivote som nemala minutove sono. S vyzlecenim, vysetrenim a oblecenim to trvalo naozaj necelych 5-7 minut.

dadax84
2. dec 2011

@tinka9075 Sme sa tam nahodou nestretli?

tinka9075
2. dec 2011

@dadax84 ja neviem či sme sa nestretli inak aj moje sono bolo velmi rýchle asi s oblečením 5minút potom som sa s ním len rozprávala a o kolkej si tam bola?

dasaa
2. dec 2011

@cmelica budem pocsluchat dr 🙂 A ty co si dnes robkala? 🙂

dasaa
2. dec 2011

@tinka9075 zasluzi si dakovanie a teraz co budes robit ostavas v Martine?

dasaa
2. dec 2011

A viete ako dopadla nasa majca55?

tinka9075
2. dec 2011

@dasaa ostávam zatial a ked budú výsledky prchám do Iscare v Blave k doc.Válkymu už sme k nemu chvílu chodili po radu 🙂

cmelica
2. dec 2011

@dasaa 🙂 🙂 mali sme navstevu ,varila ,a len tak polihovala 🙂 🙂 teraz odisli svokrovci aj so synovcami tak som sa trosku poblaznila...aspon niake to rozptylenie 🙂 🙂 aku ste mali cestu??

dasaa
2. dec 2011

@tinka9075 tak to je super ze mate aj druheho doc.Hlavne je nech uz si nasa tehu .A aby vsetko dobre dopadlo.

tinka9075
2. dec 2011

@dasaa no to áno ešte skúsime jedno iui ale neviem kde a potom ivf 🙂

dasaa
2. dec 2011

@cmelica dalo sa mali sme aj hmlu ale dost sprosti soferi su cez hmlu co ani nebolo nic vidiet tak obehovali blbci ☹

dasaa
2. dec 2011

@cmelica aspon si sa zabavila trosku 🙂 🙂 a urcite aj posmiala 🙂 🙂 🙂

tinasc
2. dec 2011

@katy33 neboj sa, určite to spoznáš 🙂 daj na svoje pocity a všetko bude dobré 🙂

cmelica
2. dec 2011

@dasaa jasne som sa vyblaznila...su to take male sidla 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre