• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

24. júla 2017 
@cmelica co mas dnes naplane vecer ? :slight_smile:
2. dec 2011 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a co by sme tam robili???? :grinning: :grinning: mm ide na nocnu,ja kuknem telku a pojdem na kute :slight_smile: tak ako kazdy vecer :slight_smile: :slight_smile: a ty??
2. dec 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica kuknem telku a pojdem potom spat :slight_smile: Zabavali by sme sa tam :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2011 o 20:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no alebo by sa zabavali na nas :slight_smile: :slight_smile: kazdopadne by to bola prca :grinning:
2. dec 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica presne tak ale aspon by sme si to uzili.Tak ja uz koncim papa
2. dec 2011 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa dobru nocku :pensive: :pensive: :pensive: papapaaaaaaaaaa
2. dec 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 prisla som nieco pred osmou, a odisla som okolo 9:15, bola som sama bez manzela :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 ja som prišla pred pol deviatov a odišla neviem kedy som bola v takom šoku a bola som s ocinom mal barle :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Uz asi viem, ale vy ste stali pri recepcii, nesedeli ste pri telke. A mala si asi cervenu vetrovku a blond vlasy? Ja som mala zeleno-tyrkysove tricko, a sivu vetrovku :slight_smile:
2. dec 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 nesedeli ale stáli ano blond a červenú vetrovku to som bola ja ved ja som ani nevnímala čo sa okolo mna deje ked som sa to dozvedela :unamused:a ty si sedela alebo kde si bola
2. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 Hej, ja som sedela hore pri telke, prosim ta a co urobili s docentom, nejako sa nemozem k tomu docitat, aspon v skratke
2. dec 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 píšem IP
2. dec 2011 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky napíšem vám všetkým až na niektorú nezabudnem to by ma mrzelo včera som tu už nestíhala napísať takže testík som robila mm na narodky a boli na nom krásne dve // :dizzy_face: veľmi sa tešíme ale zatial potichučky v pondelok krv a sono :dizzy_face: dakujem vám všetkým za podporu ste úžastne :dizzy_face: to boli najkrajšie narodeniny povedal mm :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dec 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@majca55 :slight_smile: :slight_smile: je to uzastne a potichucku gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: juu tesim sa s tebou :grinning: a mm vsetko len to naj naj :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica dakujeme moja :dizzy_face:
3. dec 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 jééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: na toto som čakala :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne niektorá :confused: tešííííím sa :hearts:
3. dec 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@apolenka6 dakujem a prajem to tu každej z vas babulky moje :dizzy_face:
3. dec 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadax84 hrozný prístup všetko pokašlal mi IUI :frowning2:
3. dec 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 Aj ja Vam obom potichucky blahozelam, a prajem vela zdravicka, najkrajsi darcek pre tvojho manzela, a samozrejme aj pre teba, taky predvcasny vianocny darcek :slight_smile:
3. dec 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 tesim sa s tebou gratulujem, velmi som dufala, ze ti to vyde!
nech sa malinkemu v brusku dobre dari a mamine tiez.
3. dec 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majca55 verila som ze sa to teraz podari a tvoj mm mal krasne narodeniny inak vsetko naj.Tak potichucky blahozelam.Ale v pondelok uz nebudem potichucky blahozelat :slight_smile: len si pockam ked ti budu volat ze si uz nasa tehu :wink:
3. dec 2011 o 13:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ahoj ako sa dnes mas?U nas je fajna kosa brrrr.Ja lezim pod dekou a kukam telku :slight_smile:
3. dec 2011 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 moja, to je úžasné, veľmi držím palce, aby všetko bolo tak ako má byť :slight_smile:
3. dec 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa @dadax84 @bystroocka @tinasc všetkým vám veľmi pekne dakujem :dizzy_face: všetkým našim tehulkám prajem krásne tehulkovanie a ostatným snažilkám aby boli už čoskoro tehulky :dizzy_face: táto podpora tu veľmi pomáha :dizzy_face:
3. dec 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@majca55 slzy mi stekaju po licach :wink: :wink: :wink: :wink: velmi som sa dojala....a tesim sa stebou,,zatial potichucky a drzim velke palce aby to bolo tentoraz na 9 mesiacikov!!! :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj moj mm ma dnes narodeniny!!!
3. dec 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adikasala dakujem ti si zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: dúfam ajja,že tentokrát sa nás fazulka nepustí nedáme si ju :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished: :astonished: ty su už v polovičke?bože ako to letí :astonished:
3. dec 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 diky v pohode uz mame aj kopkanie!!!!vcera specialne na prekvapenie maminky to bol koncert :slight_smile: ,verim ze teraz to uz bude to uspesne tehulkovanie,a v lete kocikujes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. dec 2011 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adikasala dakujem verím tomu ajja a teším sa na tehulkovanie :dizzy_face: :astonished:
3. dec 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 Zlatinko moje, ja som to vedela, tie ceculky su take signalizačne zariadenia :grinning: :grinning: :grinning: ...moc vam držim palčeky , a prosim opatrujte sa, davajte na seba pozor :slight_smile: jaaaaj, mojenko milene :slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
3. dec 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@majca55 zlatinko,strasne moc sa tesim a potichucky gratulujem!!! :slight_smile: drzim palce a myslim na vas!
3. dec 2011 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok