• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. septembra 2017 
@cmelica tak to asi kazdemu je jedno ake pocasie je vonku ked sme doma.V teplucku pod dekou a horucim cajikom :wink: :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 :grinning: ale vraj ma byt na vianoce sneh...hovoril to Ilko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa mas???a co nove??
4. dec 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky u mna uz bol dnes mikulas :grinning: :grinning: :grinning: .Jooooj ale bola som cely rok dobra ziadna varecha :grinning:
4. dec 2011 o 17:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 juuu aspon nieco pozitivne :slight_smile: :slight_smile: kedy by ti v januari vychadzalo to IUI???
4. dec 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa no a to co toto???si niako pohol nie??co si mu slubila? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no uvidím ako dorazí mrcha a ked som to vyrátala tak na začiatok januára asi tak 5teho bol by to pekný začiatok nového roka :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cmelica slubila som mu ze budem zase cely rok dobra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.Ked moja mamca na dalsi tyzden tak blbo robi :frowning2:
4. dec 2011 o 17:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 uplne ten najkrajsi :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa to som nevedela,že aj pre teh sú lieky ale dore ak by som to niekedy potrebovala :slight_smile: čo mi zatiaľ nehrozí.... aj ja som pod dekou v teplúčku pri mm čajíku :grinning: ja teraz nemôžem pre ten zub :angry:
4. dec 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to je dobry slub :slight_smile:) mm mas v praci?
4. dec 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no drahá ....Ilko sa trafí do počasia,len nie do krajiny :angry: :slight_smile: ja sa mám dobre ,až na ten zub čo som tu už spomínala ....čakám na Vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: darčeky pomaly znášam :confused:
4. dec 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 su ale stale treba povedat v lekarni ze pre tehotne :slight_smile: joooj zavidim ti ze lezim pri mm :wink: moj je v praci :frowning2:
4. dec 2011 o 17:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no pre mna áno a potom bude aj pre teba :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica ano moja normalne rozmyslam ze pojdeme na mestsky urad a opravime sobasny list ze je zenaty s pracou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2011 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 :grinning: :grinning: :grinning: to si teda vystihla :grinning: :grinning: to je az take zle s tym zubom...inac aj mna pravidelne pred vianocami bolievali zuby...tuk tuk tento rok sa zatial drzim :slight_smile: aj ja sa tesim a den pred nimi mam narodeniny :slight_smile: :slight_smile: fuu zas o rok starsia :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no aj môj pôjde o 19hod ide na týždňovku :frowning2: ale čo ked peniažky treba .....
4. dec 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 moja máš s Harbulákom zlé skúsenosti? Ja ho teda nemám, ale baby si ho dosť pochvaľovali... tak neviem čo sa stalo...
4. dec 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no v to pevne verim,ze bude najkrajsi novy rok :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc jednu zlú skúsenost s ním mám ale potom sa mi ospravedlnil tak som to brala ale nezabudla :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica bude neboj ved musí už sme toho preskákali dost tak si to zaslúžime :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica
veru je :frowning2: inak by som tam nešla keby nemusím :unamused: ked nič nejem je to v pohode ,ale ako náhle niečo jem a zahryznem tak ááááááááááááááá :confounded: :confounded: :confounded: musím ho dať otvoriť ved na sviatky to musím dať do normál,.ja som ani tento rok nesklamala okolo Vianoc vždy zubár...
4. dec 2011 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ze babenky krasny rok sa nam zacne v januari @tinka9075 nam oznami krasnu spravu :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@apolenka6 tak to mas pravdu peniazky treba
4. dec 2011 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to dúfam zajtra budem vediet viac podla toho kedy ma objednajú :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru babenky nový rok musí byť úspešnejší ako tento starý ...idem ja od PC preč ešte sa mm povenovať :grinning: ked je ešte doma a navečer tu asi budem ..pekný večer ešte :wink:
4. dec 2011 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa ono sa to casom upokoji a by si potom isla zas prepisovat??len to nechaj pekne tak :grinning: :grinning:
4. dec 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 len chod treba aj to.Aj tebe pekny vecer
4. dec 2011 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 hmm nejako sa to začína tam kaziť... teraz počujem viac negatívneho...
4. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 pekny vecer aj vam :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 aj ked budete objednani v januari aj tak to este stihnes :slight_smile:
4. dec 2011 o 17:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok