IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
5. dec 2011

@majca55 o tyzden ides na sono tak budes mat fotecku a v nej fazulku.Zatial mi kazdy hovori ze budem mat chlapceka tak som zvedava 😀

tinka9075
5. dec 2011

@majca55 ved mi sme štastné s tebou aspon mi dáš štafetku 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@majca55 neviem mne volal dr.Gatova a ked mi povedala ze som tehotna tak som bola tak mimo ze som zabudla na vsetko co mi hovorila vedela som lento ze o 2 tyzdne som mala prist na sono 🙂

apolenka6
5. dec 2011

@adikasala tak máte o večernú zábavu postarané až do pôrodu 😅 a čo stromček ste už postavili? si písal,že u vás v IT sa stavajú skôr ako u nás.... ja som mala chuť už teraz cez víkend stavať,ale budeme asi teraz aj ked idem v nedelu do práce ,strieborná nedeľa ,ale,len do 12 hod 😝

majca55
5. dec 2011

@tinka9075 moja odovzdám ti jasné 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ja ti poviem pravdu že som už neverila ničomu 😵

majca55
5. dec 2011

@dasaa zlatko tebe dakujem za tie všetky tehu vírusíky ktoré mi pomohli 😵 😵 ale brali ti krv aj pri druhej kontrole?

tinka9075
5. dec 2011

@majca55 neboj ja ked pôjdem na iui tak si zoberiem týžden dovolenku a potom budem chodit do roboty a nemysliet na to 🙂

dasaa
5. dec 2011

@majca55 nie ani pri druhej ani pri tretej.Len tam prides urobia ti sono napisu ti lieky a povedia ti ze mozes uz chodit k svojmu gynek. a aby sme im dali vediet ako vsetko dopadlo a co budeme mat.Ale mi sme sa dr.pytali ci by sme mohli chodit nadalej k nim.Bola velmi rada ze chceme nadalej k nim chodit 🙂

majca55
5. dec 2011

@tinka9075 presne moja tak som to urobila ajja 😵 😵 juj držkám moc moc palce

majca55
5. dec 2011

@dasaa ja mám dobru gynekologičku vraj o týžden sono a potom o dva a potom už posielaju k svojím 😵

tinasc
5. dec 2011

@adikasala za chvíľku sa to dozvieš...

tinka9075
5. dec 2011

@majca55 dakujem musí sa podarit ja už chcem byt mama 🙂 🙂

dasaa
5. dec 2011

@majca55 tiez mam dobreho gynekologa ale chcela som aby mi este oni urobili genetiku 🙂

majca55
5. dec 2011

@tinka9075 už aj budeš za chvílinku jupííí 😵 😵

tinka9075
5. dec 2011

@majca55 možno stihnem ešte iui v piatok alebo potom v januári 🙂

dasaa
5. dec 2011

babenky @tinka9075 @majca55 budem koncit necitim sa dobre.Tak vam prajem pekny prijemny vecer a dobru nocku 🙂 😉 😉

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa jasné maminka len pekne chod odýchnut dobrú nocku 😔 😔

dasaa
5. dec 2011

posielam vsetkym babenkam virusiky sup sup suuuuuuup k vam 😉

dasaa
5. dec 2011

@tinka9075 dakujem moja 🙂

tinka9075
5. dec 2011

@dasaa za málo 🙂

majca55
5. dec 2011

@dadax84 budem myslieť na teba a držať moc moc palce 😵 😵

majca55
5. dec 2011

@dasaa aj tebe moja chod si odychnúť 😵 😵 v heliose robia genetiku?

majca55
5. dec 2011

@zuzana151 moja džkám moc palce a teším sa na fotečku malinkej 😵 😵

walta
5. dec 2011

ahojte dievcata 😉 taaak, dnes sme boli na poradni, malicka je aktivna, zlatunka, kopka jedna radost.... o par tyzdnov ma caka vysetrenie na tehu cukor a moja dr. mi odporucila aj vysetrenie srdiecka malickej- v BA v detskej fakultnej nemocnici. Tak som zvedava

apolenka6
5. dec 2011

@walta tak to sa tešíme ,že malá je šikulka !!! len tak dalej 😅 😅 😅

apolenka6
5. dec 2011

@zuzana151 Zuzka držím ti päste!!! už budeš mať svoj pokladík v náručí a možno na Mikuláša 😅 😅 to bude krásne ,neboj potom na všetko zabudneš bolesť,strach ....a bude už len radosť!!!!

walta
5. dec 2011

@apolenka6 dakujemeeee 🙂 😉 🙂

alibabaa
5. dec 2011

@sijust nooo. termin mam az v marci???? 😅 😅 😅 😅 tak to budem musiet do vtedy nejako vydrzat... co uz .. nic s tym nenarobim.. ☹
ale teraz som ochorela.. mam teplotu a trochu ma boli hrdlo...

alibabaa
5. dec 2011

@tinasc ahoj, aky bol ten cajik? zazvor, med... nepamatam sa 😅 a celkom by sa mi to zislo..

alibabaa
5. dec 2011

@majca55 uuuuuuuzasnaaaaa sprava.. strasne sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 posielam ooobrovske objatie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre