• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. júla 2017 
@dasaa jasne sa pýtali že kde mi ju majú dat a ja že do kúpelne a pozerali na mna ako mucha puk :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 tak to si viem predstavit :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2011 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no neochota velká no normálne ma to rozčúlilo :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 aj taky ludia su :frowning2:
8. dec 2011 o 11:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no ved presne a ked som im volala do Datartu tak zostali zarazený ked som povedala že boli velmi neochotný len dúfam že to neprídu zapojit tí dvaja pakovia čo mi ju doniesli :unamused:
8. dec 2011 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no moze sa to stat :slight_smile: ale ako ti kupujuca mas narok ich informovat o ich zamestnancov :slight_smile:
8. dec 2011 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa mne je jedno nech si myslia čo chcú a ked budú drzí tak sa budem na nich stažovat :slight_smile:
8. dec 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 presne tak som tebou :grinning:
8. dec 2011 o 11:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ešte majú dve hodiny ked neprídu idem robit poriadky :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 moja budem koncit este mam pracu vecer tu budem tak zatial pa :wink: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 potom daj vediet ci prisli o 14 hod no ja si myslim ze budu trosku meskat ved su to chlapi :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2011 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jasné dam vediet dúfam že prídu lebo by som bola ozaj najedovaná :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj moja ty zas tak moc neboj na tie testy,urcite bude babo ok,a ty sa zbytocne stresujes :slight_smile: stym utrosom pockaj este ked ukoncis 12 tyzden pre istotu!!!tie krize som aj mala v tvojom obdobi ale potom ma to preslo teraz uz vobec nemam z krizami problem,tak asi to bude preto ze babo rastie a maternica sa roztahuje a telo si musi zvyknut na zataz :slight_smile:
8. dec 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala mojka,mne to akurat vyslo do vcera...uz ani nemam:(ja som myslela,ze je to len do 12tt...k dr.idem az v pondelok.... :unamused: no s tymi krizami,ja mam burzitidu-chronicky zapal klbovych jamiek...uz som si presla liecbou a mala som dost dlho pokoj a teraz sa mi to zase zacalo ohlasovat,viem ze je to tym tehu...len nech sa to nezhorsuje..a ty ako moja?stromcek ozdobeny? :wink:
8. dec 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 dakujem moc zlatino aj my doma sa tešíme a nemusím nič robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: zleniviem moc si to vážim že sa tešíš somnou dakujem ešte raz :dizzy_face: zlatino a teškám sa až uvidím fotečku tvojho zlatého prcka :dizzy_face: a potom sa budem stebou radiť ako mi všetko prebieha no ak budeš mať čas potom tu chodiť :dizzy_face: ak ti malinký dovolí juj ja sa teším ked ho uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: :astonished:
8. dec 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 mojka aka si zlata...aj my sa uz nevieme dockat na naseho drobceka...ale to asi kazda z nas....:slight_smile: len si pekne uzivaj lenosenie...je to krasne toto obdobie tehulkovania...aj ked niekedy vie aj potrapit :slight_smile: ale to len a len v dobrom...a ako sa citis??? nejake tehu priznaky si mala?
8. dec 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka2010 moja ešte nič také len prsia mám dosť zvačšené :grinning: a tá spavosť tak dufam,že to takto aj zostane.ale čo vydržíme všetko pre tie malé vonavé uzlíčky :astonished: :astonished: tebe zostáva ten januárový termín?nehovoria,že možeš ísť aj skor?
8. dec 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 mojinka, zajtra mam poradnu, tak uvidime....ale termin nam naposledy posunuli na Silvestra...takze malicky pride uricte skor :slight_smile: len si pekne spinkaj...aj ja som ako zaspata princezna a este aj s brusinkom ako svet :slight_smile:
8. dec 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 vau tak to može byť aj na vianoce :dizzy_face: juj budem tu čakať každý den kedy napíšeš :astonished: :astonished:
8. dec 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 to vies, ze vam dam vediet....:slight_smile: a urcite nam velmi aj pomoze, ked budete na nas mysliet :slight_smile:
8. dec 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mirka2010 myslime uz teraz :slight_smile: ako sa byva? uz je lepsie?
8. dec 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica no mojinka zlata...je to troska lepsie...ale stale smutno, presmutno....hlavne ked som tam doobeda sama...a potom ked pridem k nasim...teda domov...lebo to mi navzdy ostane mojim domovom...ach, jaaaaj....nechcem na to ani mysliet...lebo budem zase ronit...
8. dec 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babenky práčka už perie tak som spokojná júj zajtra ma čaká dúfam že príjemný den :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mirka2010 to niee prosim..pekne sa len usmievaj :grinning: :grinning: zachvilku bude len a len dobre :slight_smile:
ja som tiez uz od nudy dnes zacala piect :slight_smile:
8. dec 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 ahojky :slight_smile: :slight_smile: len nech pere :slight_smile: :slight_smile: nebojkaj zajtra vsetko dobre dopadne a v januari sup sup na IUI :slight_smile: a mozno nebude ani treba :slight_smile:
8. dec 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica jeeeej, a co si napiekla???
8. dec 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa a ty ako si sa dnes mala???
8. dec 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica aj sa teším aspon budeme mat výlet do Blavy a na iui by som chcela íst čím skôr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 zarobila som si cesto na vanilkove rozky..ale teraz este odpociva v ladnicke a zachvilku ho pojdem sulikat :slight_smile: zajtra linecke a tak len suche budem :slight_smile: :slight_smile: a ty budes piect??
8. dec 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mozes kuknut aj vianocne trhy v Blave :slight_smile: :slight_smile:
8. dec 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok