• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

16. januára 2017 
@tinka9075 ja som zacala kupovat az v novembri :slight_smile:
11. dec 2011 o 19:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa je to lepšie kúpit skôr a potom máš klud :wink: :wink:
11. dec 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 @majca55 dakde oddychuje po oslave :grinning: :grinning: :grinning: a @cmelica tak isto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 19:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj ked odychuju ale môžu íst na MK :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 tak to ano ale poviem ti od augusta som ani nevedela ze je september ,oktober,a november tak to rychlo nejak islo a tolko vela sme mali s mm na starosti.Este dobre ze mam doma kalendar bo urcite by som par krat zabudla ist do Martina keby som nemala napisane v kalendari
11. dec 2011 o 19:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 mozno nejaku nezbedu robia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale mohli tu prist
11. dec 2011 o 19:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to mi hovor tie mesiace tak rýchlo idú že sa nestačím čudovat ja mám tiež všetko poznačené v kalendári aby som nezabudla íst k doktorom :slight_smile: :slight_smile: zajtra idem volat do Martina že u nich končím no som zvedavá ako budú reagovat :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55
@cmelica kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa už som ich zavolala dúfam že prídu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 myslim si ze v pohode a budes si pytat aj vypis karty ?
11. dec 2011 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 zavolam aj ja :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenkyyyyyyyy @majca55 @cmelica haloooooooooooooooooooooooooooooo kde ste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 zachvilku tu pridem idem zavesit pradlo :wink:
11. dec 2011 o 20:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no uvidím ale aj ja si myslím že nebude problém výpis nepotrebujem docent povedal že keby niečo tak si ho vyžiada ved je to jedna firma :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som mu všetko povedala čo mi zistili a čo predpísali tak sa smial a povedal že som chodiaca encyklopédia :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa počkám :wink:
11. dec 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa no si zlatucka....naozaj, nevieme, kedy malicky bude chciet prist...som uplne z katky zaskocena, myslela som si proste, ze budeme rodit niekedy spolu okolo sviatkov a vidis...no je to nevyspitatelne, ale kraaaaasne :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 no tak super...vidis....aj to je skvele riesenie...darovanie krvicky...a clovek hned inak k sebe pristupuje...vsak ja som bola vzdy taka, ze pri kazdej bolesti hlavy hned ibalgin.....a teraz proste nic....alebo aj kvapky do nosa....len silne, aby mi pomohlo...a teraz mozem len slabucke...a uspokojim sa aj s tym....je to asi aj o psychike.....:slight_smile:
11. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak super...ak by odpisala, bola by som velmi stastna....som zevdava, ci odpise...:slight_smile:
11. dec 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ja som bola taká štastná ked som chodila darovat krv ked som si pomyslela že to môže niekomu zachránit život :wink: a teraz mi v centre zistili niečo s krvou tak s darovaním sa musím rozlúčit :unamused:
11. dec 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 coooo? to vazne ? :confused:
11. dec 2011 o 20:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa teraz neviem čo myslíš :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka2010 ale mne sa zda ze katkin doktor hovoril ze neze bude rodit v sobotu bo on tu nebude a pozri katka presne v sobotu v noci rodila :slight_smile: :slight_smile: lekar mal pravdu.Nasa katka uz je mamina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@apolenka6 no vidíš, takže Vikinka nepočkala až víkend prejde, prišla na svet skôr :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 myslim to co ti docent povedal ze si chodiaca encyklopedia
11. dec 2011 o 20:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa jáj no ja som už taká nadopovaná vedomostami že čo sa ma opýtal hned som mu na to odpovedala tak sa smial že môžem byt jeho kolegina :grinning: :grinning:
11. dec 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mirka2010 neboj sa moja, všetko zvládneš, potom budeš na pôrod len spomínať :wink:
11. dec 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dievčatá ,volala mi Katka ! mám vás pozdraviť všetky!!!!!
v piatok o 22 hod. jej odtiekla plodová voda o 23 hod prišli bolesti a o pol 4 ráno bola malá na svete ....malá mala omotanú pupočnú šnúru okolo krku ale všetko dobre dopadlo,trošku je nastrihnutá vraj ako "cesta do lesa" :grinning: naša Katka..
majú VIP izbu kde je aj ocnio tak je stále pri nich od pôrodu (zlaté) :dizzy_face: a možno v stredu ich pustia ak malá nedostane žltačku.....a nakoniec rodila v inej nemocnici ako mala na pláne ,,lebo jej dr hovorila ak by jej náhodou voda odtiekla aby nešpekulovali a rýchlo išli do najbližšej pôrodnice mohlo by sa stať,že by sa malej pupoč. šnúra mohla omotať okolo krku a vtedy je treba rýchlo konať ....
@mirka2010 tak už sme uhasili našu zvedavosť :grinning:
11. dec 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@tinasc no veru prírode a deťom nerozkážeš :grinning:
11. dec 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to je sila...a to si darovala krv a nemala si nieco v poriadku??? inak uplne ta chapem, ze si musela mat z toho perfektny pocit, ked si vedela, ze niekomu tym, ze darujes krv pomozes...a co ti zistili v centre?
11. dec 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 to je krasne ze aj ocino moze byt pri nich.Tak si to uziva cela rodinka.Juuuuj ja som taka stasna ze su poriadku.A dakujeme za info :slight_smile:
11. dec 2011 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok