IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 ja som zacala kupovat az v novembri 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa je to lepšie kúpit skôr a potom máš klud 😉 😉

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 @majca55 dakde oddychuje po oslave 😀 😀 😀 a @cmelica tak isto 😀 😀 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa aj ked odychuju ale môžu íst na MK 🙂 🙂

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 tak to ano ale poviem ti od augusta som ani nevedela ze je september ,oktober,a november tak to rychlo nejak islo a tolko vela sme mali s mm na starosti.Este dobre ze mam doma kalendar bo urcite by som par krat zabudla ist do Martina keby som nemala napisane v kalendari

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 mozno nejaku nezbedu robia 😀 😀 😀 😀 ale mohli tu prist

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa to mi hovor tie mesiace tak rýchlo idú že sa nestačím čudovat ja mám tiež všetko poznačené v kalendári aby som nezabudla íst k doktorom 🙂 🙂 zajtra idem volat do Martina že u nich končím no som zvedavá ako budú reagovat 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@majca55
@cmelica kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 🙂

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa už som ich zavolala dúfam že prídu 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 myslim si ze v pohode a budes si pytat aj vypis karty ?

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 zavolam aj ja 🙂

dasaa
11. dec 2011

babenkyyyyyyyy @majca55 @cmelica haloooooooooooooooooooooooooooooo kde ste 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 zachvilku tu pridem idem zavesit pradlo 😉

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa no uvidím ale aj ja si myslím že nebude problém výpis nepotrebujem docent povedal že keby niečo tak si ho vyžiada ved je to jedna firma 😀 😀 😀 ale ja som mu všetko povedala čo mi zistili a čo predpísali tak sa smial a povedal že som chodiaca encyklopédia 😀 😀 😀

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa počkám 😉

mirka2010
11. dec 2011

@dasaa no si zlatucka....naozaj, nevieme, kedy malicky bude chciet prist...som uplne z katky zaskocena, myslela som si proste, ze budeme rodit niekedy spolu okolo sviatkov a vidis...no je to nevyspitatelne, ale kraaaaasne 🙂

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 no tak super...vidis....aj to je skvele riesenie...darovanie krvicky...a clovek hned inak k sebe pristupuje...vsak ja som bola vzdy taka, ze pri kazdej bolesti hlavy hned ibalgin.....a teraz proste nic....alebo aj kvapky do nosa....len silne, aby mi pomohlo...a teraz mozem len slabucke...a uspokojim sa aj s tym....je to asi aj o psychike.....🙂

mirka2010
11. dec 2011

@apolenka6 tak super...ak by odpisala, bola by som velmi stastna....som zevdava, ci odpise...🙂

tinka9075
11. dec 2011

@mirka2010 ja som bola taká štastná ked som chodila darovat krv ked som si pomyslela že to môže niekomu zachránit život 😉 a teraz mi v centre zistili niečo s krvou tak s darovaním sa musím rozlúčit 😒

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 coooo? to vazne ? 😕

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa teraz neviem čo myslíš 😀 😀

dasaa
11. dec 2011

@mirka2010 ale mne sa zda ze katkin doktor hovoril ze neze bude rodit v sobotu bo on tu nebude a pozri katka presne v sobotu v noci rodila 🙂 🙂 lekar mal pravdu.Nasa katka uz je mamina 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
11. dec 2011

@apolenka6 no vidíš, takže Vikinka nepočkala až víkend prejde, prišla na svet skôr 🙂

dasaa
11. dec 2011

@tinka9075 myslim to co ti docent povedal ze si chodiaca encyklopedia

tinka9075
11. dec 2011

@dasaa jáj no ja som už taká nadopovaná vedomostami že čo sa ma opýtal hned som mu na to odpovedala tak sa smial že môžem byt jeho kolegina 😀 😀

tinasc
11. dec 2011

@mirka2010 neboj sa moja, všetko zvládneš, potom budeš na pôrod len spomínať 😉

apolenka6
11. dec 2011

Tak dievčatá ,volala mi Katka ! mám vás pozdraviť všetky!!!!!
v piatok o 22 hod. jej odtiekla plodová voda o 23 hod prišli bolesti a o pol 4 ráno bola malá na svete ....malá mala omotanú pupočnú šnúru okolo krku ale všetko dobre dopadlo,trošku je nastrihnutá vraj ako "cesta do lesa" 😀 naša Katka..
majú VIP izbu kde je aj ocnio tak je stále pri nich od pôrodu (zlaté) 😵 a možno v stredu ich pustia ak malá nedostane žltačku.....a nakoniec rodila v inej nemocnici ako mala na pláne ,,lebo jej dr hovorila ak by jej náhodou voda odtiekla aby nešpekulovali a rýchlo išli do najbližšej pôrodnice mohlo by sa stať,že by sa malej pupoč. šnúra mohla omotať okolo krku a vtedy je treba rýchlo konať ....
@mirka2010 tak už sme uhasili našu zvedavosť 😀

apolenka6
11. dec 2011

@tinasc no veru prírode a deťom nerozkážeš 😀

mirka2010
11. dec 2011

@tinka9075 tak to je sila...a to si darovala krv a nemala si nieco v poriadku??? inak uplne ta chapem, ze si musela mat z toho perfektny pocit, ked si vedela, ze niekomu tym, ze darujes krv pomozes...a co ti zistili v centre?

dasaa
11. dec 2011

@apolenka6 to je krasne ze aj ocino moze byt pri nich.Tak si to uziva cela rodinka.Juuuuj ja som taka stasna ze su poriadku.A dakujeme za info 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre