• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. novembra 2017 
@cmelica @tinka9075 poradte mi babenky co si mam urobit na veceru ? :unamused:
13. dec 2011 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sijust ahoj, to nič, že stále plačeš, veď si tehotná a tehotné sú viac citlivé :slight_smile: no super, že je všetko v poriadku :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa mne sa zatial darí ich pestovat :wink:
13. dec 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa skoré uzdravenie, nech to skoro prejde :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 juj aké pekné ty vieš ako na nás :dizzy_face: kviety mám veľmi rada :dizzy_face:
13. dec 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca55 júj tak to som rada že máš dobrú náladu :wink: :wink:
13. dec 2011 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tinka9075 tiez ma svokra a jej sa nejak tiez nedari.
13. dec 2011 o 18:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cmelica my ideme akurát s malou vykrajovať medovníky, no som zvedavá aké budú :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinka9075 krásny stromček, tiež si z neho ukradnem kúsok :wink:
13. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa asi preto sa im u nás pači lebo sa s nimi dakedy rozprávam :slight_smile: no neviem čo by si uvarila niečo rýchle :wink:
13. dec 2011 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc jasne len si ukradni :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tinasc urcite nadherne ked ti ide pomahat bambulka :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica no veru, som zvedavá, ako nám to pôjde :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica @tinka9075 @majca55 babenky moje budem koncit.Este idem umyt schodi bo mame sluzbu ach jaj :frowning2: a potom idem okupat psika :grinning:.Tak sa mi tu majte krasne prajem vam prijemny vecer a dobru nocku pa :wink: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa aj tebe moja a pozor pri umývaní až si neublížiš dobru nocku a pekný večer :dizzy_face: :dizzy_face:
13. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dasaa len ty sa moooc nenamahaj zlatko :sweat_smile: prijemny vecer a dobru nocku prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahoj pekne ho okúp nech je krásny a dobrú nocku :pensive: :pensive:
13. dec 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca55 dakujem moja skor ja budem cela mokra ako moj psik.Dam si pozor ale aj ty si davaj pozor dobre :wink:
13. dec 2011 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cmelica skor on sa bude namahat ked mi bude chciet ujst z vane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2011 o 18:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
13. dec 2011 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 joooj bude krasny a ako bude vonat :slight_smile:
13. dec 2011 o 18:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa to verím aj ja naších kúpem zo šamponmi ale nie pre psov a potom vonia celý dom :wink:
13. dec 2011 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadax84 tak to sme na tom vahovo rovnako. pri rannom pohlade do zrkadla som sa normalne zlakla, som zavyrazkovana ako muchotravka.
13. dec 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc @dasaa @cmelica tak vcera som isla k lekarke... a potom k homeopatovi.. lekarka mi vzala krv a dala silnejsie antibiotika... homeopat kvapky... zacala som tymi kvapkami, ved ked bude rovnako tak nasadim lieky.. ved jeden den hore dolu nie? no a .. mala som to urobit uz minuly tyzden a mala by som pokoj. dnes po 38 ani stopy.. od rana sa citim celkom obstojne :wink: klop klop ... konecne sa o den dva postavim normalne na nohy... uz sa na to tesiiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a aj sem sa tesim... len net mam na mm notebooku tak som obmedzena tym, kedy ma sem pusti a kedy mi ho necha domov :frowning2: tak vas tu casto nenavstevujem... :frowning2: ale aj to sa raz zmeni..
uz mam doma estrofem a diazepam s cipkom.. len ket si este musim rozmysliet...
tak zatial pa a dobru nocku
13. dec 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dasaa ahoj, test som si robila v pondelok po praci, ten bol negativny.Spolieham sa na to,ze to nebolo rano a skoro este....dufam!!! Ale dalsi budem robit az ked mi bude naozaj meskat.....lebo dalsi negativny test by som nerada videla.:frowning2:
14. dec 2011 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko! :wink: dievčence ak by ste raz potrebovali tak poznám super fotografku a nafotí vám krásne zábery v živote detičky, ,oslavy adt.... www.yasminphoto.estranky.cz :dizzy_face: kuk a pekný deň
14. dec 2011 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahoj tak ako sa mas???ozvy sa nam,a tesime na foto :slight_smile:
14. dec 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinka9075 tak to je asi skvley lekar, ked ta takto chce setrit na sviatky-zlaty....to si urcite v dobrych rukach a ja ani len troska nepochybujem, ze sa to podari.....budeme mooooooc drzat palceky a samozrejme posielat stale tehu virusiky :slight_smile:
14. dec 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinara23 nooo, neviem ze si 7 tyzdnov po kyrete....preboha....moja, to mi je strasne luto...ani sa radsej nejdem pytat co sa stalo....to ma neskutocne moc mrzi...ako sa to stalo? ako je mozne ze to neviem...moja, strasne ma to mrzi....v ktorom tt si bola? ach jaaaaaaj.....ja uz len verim, ze vsetko dobre len bude a ze po tejto strasnej skuske sa zadari babatko....a uz len a len uspesne....
14. dec 2011 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasaa ahojky, tak si malicke uzi, ked ho znova uvidis...to je to najkrajsie..vidiet ho a pocut....na pred. priprave bolo veselo, nasmiali sme sa aj s ostatnymi mamickami, pokukali sme si bruska....podychali, zacvicili..manzel tam mal dalsich troch bojovnikov, tak sa necitil, ze je tam sam chlap...no a kadeco sme sa dozvedeli, hlavne o porode....noooooo...ked si to predstavim...ach...a hlavne, ked si predstavim, ze je to uz tak blizko....jooooj, juuuuj, ale zvladneme to, tuk, tuk, tuk, vsetko bude ok.....:slight_smile:
14. dec 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok