IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
30. jan 2012

@sijust nie nemame....babka mala dvojky ,mama nie a tak to caka si niektoru z nas 😅 😅 😅

sijust
30. jan 2012

@cmelica zlatko,ale jednovajecne?lebo ak mala dvojvajecne ,to je nahoda...moja mamina je tiez z dvojiciek,ale dvojvajecnych...aspon tak nejak mi to dr.vysvetlovala...

cmelica
30. jan 2012

@sijust aha ...no to musim zistit ci jedno,alebo dvoj....vies oni zomreli este ako malinke ☹ ☹ ☹
ale co ,ved nech je to ako chce,nie...hlavne aby bolo vsetko v poriadku 🙂

sijust
30. jan 2012

@cmelica to je jasne...neboj,zajtra ta caka krasna sprava,mne volala mikulova...som jej revala do telefonu...ja som netestovala tak ako ty,takze sme cakali do poslednej chvile...ale myslim,ze uz na sone budes vediet na com si.... 😉

cmelica
30. jan 2012

@sijust ja som to vedela,ze ked budu // na teste ,ze budem ako zhyptnotizovana...no moj mm ma prebieha 😀
ale zajtra je pre nas ten rozhodujuci den a potom este ked bude byt srdiecko 🙂
ak ano hned si pytam foto od Krajka 😀

janula123
30. jan 2012

@ursula5 Ja som ho brala tiež prvé tehu. Bylinkárka (Anka Kopáčová z Vrbového) mi ho zakázala, že nemám ho kupovať a niečo hovorila o potratoch. A kamoška mi hovorila, že jej ho doki neodporúčila, bo kvôli zloženiu. Viac som sa jej nepýtala.

katuska54
30. jan 2012

@katkaveseleniova ahoj aj ja idem za par dni na laparku 🙂 a kam ides?

ursula5
30. jan 2012

@michelitta tak moja ja šaláty zbožňujem a jem hodne aj čerstvej zeleniny a ovocia, ale aj tak si myslím, že len zo stravy nedostanem do seba všetky vitamíny 🙂

ursula5
30. jan 2012

@cmelica moja ja som mala hcg 875 na 15ty deň a vkladali sme tiež jedno to záleží od toho kedy sa zahniezdi a koľko stihne produkovať hormónu, zajtra Ti držím palce 🙂

ursula5
30. jan 2012

@sijust
@cmelica ja mám tiež dvojvaječné dvojičky, jednovaječné sa dedia rodom, dvojvaječné sa skr hovorí a hormonálnej poruche 😀 a to ja som bola riadna porucha pred 16timi rokmi 🙂 🙂

ursula5
30. jan 2012

@sijust určite vyberieš dobrý kočík, ja ešte neriešim ale tiež začnem za chvíľku 🙂

ursula5
30. jan 2012

@janula123 tak ja beriem ten calibrum celý prvý trimester a v pohode takže 100 ľudí 100 názorov 🙂

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 Dakujem moja 🙂 🙂 🙂 dnes som si len tak merala teplotu a ze 37,1....je to normalne??

ursula5
30. jan 2012

@cmelica jasné je to normálne teplota je vyššia v tehotenstve ale neviem či aj fyzická či len ta bazálna, ale podľa mňa aj fyzická ja som si nemerala, dnes cítim hrdlo a tá horúčka na puse ma trápi tak dúfam, že neochoriem asi do práce nepôjdem až budúci týždeň 🙂

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 ja som si merala fyzicku 🙂 bo mm vytiahol teplover,ze mu neni dobre tak som sa zmerala aj ja 😵
len si pekne odpocin az si fit 😵

ursula5
30. jan 2012

@cmelica tak si nemeraj a už sa nepozoruj si tehu a teraz sa orientuj na to, rozmaznávaj sa 😉

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 🙂 🙂 🙂 🙂 som sisina,ze???
ta teplota to bolo len tak...samu by ma to nenapadlo 🙂

ursula5
30. jan 2012

@cmelica ty si iný prípad 😀 😀 😀 😀

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 kedy ides najblizsie do poradne??

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 😀 😀 😀 😀 😀 ja ano veru 😀 😀 😀

ursula5
30. jan 2012

@cmelica ja až 14.2. ale zajtra máme ten NT skening 🙂 manžel sa už teší tak hádam bude všetko v poriadku 🙂

ursula5
30. jan 2012

@cmelica to je dobre že si trošku šiši ja som tiež a niekedy dosť hodne, ja mám furt pubertu 🙂 🙂 🙂

cmelica
30. jan 2012

@ursula5 to je to meranie,ze??je aky pekny datum-Valentin 😀

ursula5
30. jan 2012

@cmelica ano meria sa ta trubica na šiji bábätka, krv mi už brali ale všetky výsledky až to 14.2. to už by som mala byť v 15tt 🙂

janula123
30. jan 2012

@ursula5 Ja som ho brala celé tehotenstvo a v pohode, ja netvrdím, že mali právdu, len som povedala názor, čo som počula.
Predtým ženy nebrali žiadne vitamíny a narodili sa im zdravé deti. Preto aj to, že niekto berie nejaký druh vitamínov neznamená, že rovno musí potratiť.

ursula5
30. jan 2012

@janula123 ja to tak aj beriem, že tých názorov je veľa a vybrať si v tom množstve je dosť niekedy 🙂

mirka2010
30. jan 2012

@tinka9075 ahojkyyy, dakujeme za opytanie...malicky je uzasnyyyy 🙂 tuk, tuk, tuk...je to pokladik...uz som troska aj ja v lepsej pohode...nachadzame si system a to je velmi dobre 🙂 a ty sa ako mas???

mirka2010
30. jan 2012

@cmelica tak a zajtra je den D 🙂 budeme na teba aj s Maroskom mysliet a tesit sa na spravicku 🙂

mirka2010
30. jan 2012

@sijust ahojky zlaticko...vyber kocika je velmi dolezity...my sme dnes mali moznost porovnat kocik nas s kocikom ktory sme este zvazovali a nastasie sme zistili, ze ten nas bola lepsia volba...hlavne teraz v takyto cas, mat na kociku plastove kolieska a koniec...presne ako ten druhy kocik..uz ich ma zodrate a to je relativne novy...po snehu sa tazko chodi...vas sice caka sneh asi az na sportovy kocik, ale to je jedno...treba aj na to mysliet...dufam, ze dobre nakupite a budes spokojna...som zvedava na to, aky si nakoniec kupis...urcite pridaj aj foto...a inak sa ako mas??? Maroska pomojkam a odovzdam pozdravy 🙂

cmelica
30. jan 2012

@mirka2010 jeeeee Miruska dakujeme moja 🙂 🙂 🙂
a vy sa ako mate???tak uz si nachadzate system?je to uzastne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre