IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
17. okt 2011

@riami78 ja som mala na 3iui 4 foliky... a nic..

ursula5
17. okt 2011

@sijust no ja neviem kedy spraviť ten test skôr ako 12ty deň asi nie, mne horšie ubiehal ten prvý týždeň teda prvých 6 dní potom už som aj tak vedela že nič z toho 🙂 držím palce

alibabaa
17. okt 2011

@sijust no ... dufam, ze to nebude nieco vazne.. primar hovoril, ze si nemysli ze by to mohlo cosi ovplyvnit, ale zajtra rano na krv, aby to lepsie vysetrili.. tak strasne pevne verim, ze to nakoniec bude ok. ze to nebude prekazka.. v stredu poobede budu vysledky..
bolelo, ja som taka trosku citlivka.. a aj stipalo.. a skonstatovala som, ze sama by som si to nevedela pichnut.. 😕 😔

ursula5
17. okt 2011

@alibabaa držím palce 😉 všetko pekne zvládneš a za chvíľku si tehulka 😉

slavka32
17. okt 2011

Ahojte je tu niekto kto pojde teraz na IUI?

tinasc
17. okt 2011

@sijust nuž bohužiaľ treba sa obrniť trpezlivosťou a niečím sa zamestnať... toto pozná každá z nás a želali by sme si, aby tie dva týždne prešli ako voda 😉

tinasc
17. okt 2011

@alibabaa no tak to je dobre, že ťa zobrali skôr... no a ak ti zistili nejaké protilátky, tak keď len diphereline máš v sebe tak to je ešte ok, ak by ťa mali stopnúť, tak to nebude také hrozné... ale tebe ide o čas pravda? už nebudeš mať na to čas, lebo máš veľa roboty čo?

tinasc
17. okt 2011

@riami78 ja som mala raz 5 folikulov a nič z toho... nemusíš sa báť, že by to hneď boli dvojky 🙂

adikasala
17. okt 2011

@pici
@sijust babenky ja na vas myslim....viem ze su to nervy to cakanie.....kazdej by som dopriala tehu testik bez cakania ako prekvapko 🙂 🙂 vydrzte!!!!!vykend testujte

cmelica
17. okt 2011

@majca55 @janula123 @sijust @lauritka @zabka60 @apolenka6 @dasaa @mirka2010 @katttusa @adikasala @tinara23 @pici @buba13 @tinka9075 ahojtre kocky!!!tak dnes konzultacia a dopadla celkom dobre...jednoznacne sa neda povedat preco to nejde...ze bud sa mojim vajkam chce ,alebo nechce..takze mierne policisticke,ale nie je to take hrozne...spermiogram dopadol super,ze aj prirodzene by nebol problem oplodnenia 🙂 🙂
tak sme sa dohodli na IUI a nasledne IVF...uz sme aj ziadost podpisali 🙂 uz len aby prisla ta mrsisko 😎

adikasala
17. okt 2011

@alibabaa drzim palce aby si mohla pekne pokracovat a dopracovat sa k tehulku 🙂

tinasc
17. okt 2011

@adikasala a ty ako? ešte máš nevoľnosti?

adikasala
17. okt 2011

@cmelica to by bolo keby neprisla..... 😀

tinasc
17. okt 2011

@cmelica no vidíš, tak teraz budeš netrpezlivo čakať na mrchu, to je čo? tá pri ivf je obzvlášť očakávaná 😀 držím moc palce...

cmelica
17. okt 2011

@adikasala no asi by som sa zblaznila radostou... 🙂 🙂 no sak sliznica bola dnes na sone krasna ,ze 15 mm...ale bo by fakt musela riadne motyka vystrelit 😀

adikasala
17. okt 2011

@tinasc ahoj no este rano ma to drzi dost...niektore dni sa to da zvladnut bez problemov a niektore je to este vazne...ale uz mi je to jedno...nejako to dotiahneme...som doma na predcasnej materskej tak sa to da.zacala som 12 tyzden tak sa na to pozeram inak 🙂 v stredu idem na bi testy koli down sydrom dufam ze bude vsetko ok

lauritka
17. okt 2011

@cmelica jeej , super, ze mate dobry spg, staci uz len teba nastimulovat, myslim ze vam klapne aj IUI 😉

cmelica
17. okt 2011

@tinasc no tak to je veru sila,ze teraz chcem aby prisla aspon raz pekne na cas...na tu potvoru pride neskor 😲

cmelica
17. okt 2011

@lauritka dakujem..no baj by to tak bolo 🙂

adikasala
17. okt 2011

@cmelica no sliznicu mas riadnu....ja som mala 11mm 4+5 a bola som tehulka 🙂 🙂

tinasc
17. okt 2011

@adikasala tak držím moc palce, aby výsledky dopadli na výbornú 🙂

adikasala
17. okt 2011

@tinasc dakujem musia byt ine si ani nepripustam,ved vies......

lauritka
17. okt 2011

@cmelica nechces urobit tehu test ?? 😉 sliznica je teda taka tehotensky hruba 😝

cmelica
17. okt 2011

@adikasala Krajko nehovoril nic,...len ze je pekna 🙂 nechame sa prekvapit...len nech je to uz konecne tam 😀

adikasala
17. okt 2011

@tinasc knizku uz citas??? 😉

tinasc
17. okt 2011

@adikasala samozrejme že budú, toľké ti budeme držať palce, že inak to ani nemôže dopadnúť ako výborne 🙂

tinasc
17. okt 2011

@adikasala nie, nejako mi nevychádza čas... asi by som ju mala čítať namiesto koníkovania 😀

adikasala
17. okt 2011

@cmelica kedy mas mat mrchu?kolky den si cyklu? urob si test...zeby dalsi zazrak v nasej teme?????

cmelica
17. okt 2011

@lauritka
@adikasala o.k kocky tak zajtra rano testujem 🙂 dam vam vediet ako to dopadlo...dnes som 26 DC a kolky den po ovu(ak bola) ani len netusim 😀

adikasala
17. okt 2011

@tinasc to musis stihat oboje,naozaj stoji za to!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre