IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
19. sep 2011

@zuzancek22 no moc, moc, moc ti prajem aby to vyslo...a neskutocne sa tesim o 10 dni ako tu napises, ze su na teste kraaaaaaaaaaaaasne // neviem sa normalne dockat...posielam milion tehu virusikov 🙂

jovanka81
19. sep 2011

@adikasala ja osobne by som napisala list v mene babatka...akoze mila starka....atd.. a na zaver,bozkava ta tvoje vytuzene vnucatko aby si vedela ako vzeram, posielam ti aj fotkua pridala by som sono obrazok 🙂 😉

hope2011
19. sep 2011

@sijust mojinka, ale aspon presne vies na com si...nemusis rozmyslat-omyslat ze ci nahodou....nebud smutna, urcite sa to podari...a budete mat vklad....treba takto mysliet...chapem moja ako sa asi bojis ze to nestihnete, ale uricte sa to bude nejako dat 🙂 mojinka, tak moc ti prajem aby si uz bola tehulka...moc, moc, moc.....a nech ta mrska hnuska pride co najskor!!!!!!

pici
19. sep 2011

@apolenka6 trulinka :D jasne ze preto. vkladaju dve :D

cmelica
19. sep 2011

@jovanka81 byva vo Vrbovom pri Piestanoch...ak by si chcela tel.cislo tak ti ho napisem...ordinuje utorky a stvrtky od 16.00 do 18.30...

jovanka81
19. sep 2011

@zabka60 my sme ten pripad ako hladas...spermiogram nadstandardny, ja mam pravy vajecnik PCO aj ked ovulujem.... a prve iUI neuspesne, tak uvidime, ci to vyjde na 2 pokus 🙂

hope2011
19. sep 2011

@adikasala ahojky, kludne to svojim najblizsim povedz...my sice zijeme este s nasimi, ale do dvoch minut som im rano ukazovala krasne dve // a tesili sa a podporovali nas od zaciatku....a vy ste krasne prirodzene zamiesili, naozaj nie je dovod mat strach to povedat aspon maminke...vsak to je pre rodicov to najkrajsie...samozrejme je to na tebe, ale myslim, ze mamicke by si to kludne povedat mohla 🙂

cmelica
19. sep 2011

@apolenka6 my sme s mm 7 rokov a tiez niekedy mam pocit ,ze je horsi ako babo...a podaktori znami sa ma aj pytaju na co nam je babo ked mam jeho 😀 😀 😀

jovanka81
19. sep 2011

nooo, pockam na tvoje dojmy a pocity ja som na taketo veci bojko, 😒

zuzancek22
19. sep 2011

@hope2011 dakujem prijímam tehu vírusíky.

apolenka6
19. sep 2011

@cmelica tak to si aj ja presne niekedy kladiem túto otázku..načo bábo? 😕 ked mám jeho 😀 😀 😀

apolenka6
19. sep 2011

@pici veru som trulinka 😀 ale ja mám dlhšie vedenie..no ale predsa niekam vedie.... 😉

cmelica
19. sep 2011

@apolenka6 moja mami hovori...ako si si naucila tak mas 🙂 🙂 🙂 nestazujem sa,myslim si ze sme na tom tak rovnako,tiez mam svoje muchy 🙂 🙂 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@cmelica presne! aj ja mám svoje dni 😝 ktovie čo si myslí on 😀 😀

pici
19. sep 2011

@apolenka6 nevadi v pohode, kamoska sa ma akurat teraz opytala ci sa zajtra uvidime u doktora, a ja ze ano idem s kamoskou lebo mam recept ale len na jedno balenie liekov a to mi vystaci na 6 dni... a ona mi na to, ze recept na antiku? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

cmelica
19. sep 2011

@apolenka6 niekedy je to veru zahada,ked sa tak divne pozrie 😀 😀 😀

cmelica
19. sep 2011

@pici 🙂 🙂 no zlata kamaratka 🙂

pici
19. sep 2011

@cmelica ktora vie ze chodime do GF lebo od nich ma dvojicky... mimozkan :D

jovanka81
19. sep 2011

nejde niekto zajtra do martina? iscare? dala by som kavicku 🙂

apolenka6
19. sep 2011

@pici tak kamoška to priklincovala 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá je !

pici
19. sep 2011

@apolenka6 no to ano :D

fomarik
19. sep 2011

@zabka60 jasné, jasné...ja som tu. Spg v poriadku a ja anovulačné cykly, menštruáciu som v živote bez duphastonu nedostala, ovulácia nikde...a ....... IUI sa podarila...na tretí pokus 😉

fomarik
19. sep 2011

@zabka60 no, potom 14 dni by si mala absolvovať ten odber krvi,a by sa 100% potvrdilo alebo vyvrátilo tehulkovanie. Testy nie su predsa smerodajné. Ja som ho vždy brala do výsledku z krvi.

zabka60
19. sep 2011

@fomarik lenze mne ten nanichodnik povedal,ze ma necha este tyzden doma a piatok kontrola a mam testovat a krv mi nevezme,ze je to zbytocne!!!!

zabka60
19. sep 2011

@jovanka81 ja neovulujem vobec a teraz pri prvom iui som mala premierovu ovulku...boze nadej umiera posledna,musime sa vzchopit babulky

jovanka81
19. sep 2011

@zabka60 tak superja mam sem-tam ovulku aj sama bez pomoci liekov .-) tak s pomocou to uz snad bude dokonale 🙂

zabka60
19. sep 2011

@jovanka81 urciteeee a bude aj dokonale babatenko krasne vonave 😵 ako idete pokracovat?

katy33
20. sep 2011

@adikasala No, micka moja, som preštastnaaaaaaaaaaaaaa 😀 Že dva kusky mali byt 😀 😀 😀 , to je sila 😀 Nebojkaj, fazulka bude rast do krasy, ved ma prekrasne miery 😀 😲 Som taka rada, mojenko 🙂 Dufam, že oddychujete a žiadna robotka, reba veget, jasneeee, lebo prideme do IT a bude ,,čoro-moro,, 😀 😝 Sa nam tu deju zazraky a verim, že nas ešte jeden krasny čaka, pre mna by to bol prekrasny zazrak - naša apolenočka nas dobehne do konca roka na 100000% - o to sa postaram, predam jej štafetu - ale dvojitu, kt. si mala mat i ty 😉 Ved nam tu chybaju dvojčatka v našej partičke 😀 a ešte ,,pici,, je kandidatka na dve bambulky 😀 😉 Zlatinko, mm mi oznamil, že v lete sa bude konat dovolenka v IT, ak bude malinka vporiadku, tak potom to vidim na navštevu 😀 S ponukam 😀 ...vždy som tužila vychutnat si taky spoločny taliansky obed, al. večeru, tam musi byt jedlaaaaaaaa 😀 😝

tinasc
20. sep 2011

@adikasala moja tak to je super, takže mohli ste mať dve 🙂 držím palce, nech šťastne dôjdeš najprv do toho 12tt a potom do konca tehotenstva a budeš sa tešiť z krásneho štuplíka/štuplinky 🙂 😉

alibabaa
20. sep 2011

@pici vzdy vkladaju dve? a ked chcem aby vlozili iba jedno???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre