IVF Gyncare Nitra

mjkmajka
3. mar 2022

Ahojte dievčatá. S ivf som začala v gyncare nitra minulý rok. Mame za sebou 2xIUI a teracz podstupujeme ivf. Partner má zlý spg(patologické 97%), o sebe zatiaľ ničnd neviem (chceme podstúpiť imunologiu a genetiku). 1x ET neúspešne a teraz som 4.den po KET, ale mam pocit ze nič z toho nebude.
Lekár mi iba povedal ze na vaječníku mam cystu do 3cm co vyzerá ako endometrialna cysta. Avšak sme ešte nepotvrdili bo riešime teraz ivf. Keď skončí cyklus, rada by som sa Toho zbavila.
Chcem sa spýtať teda ci ma niekto podobnú skúsenosť, že sa nedarí.
Resp. Niekedy mám pocit že či CAR odo mňa len peniaze neberie,lebo som tu nevidela niekoho s pozitívnym vysledkom. Takže ďalšia otázka by bola, akú máte skúsenosť s týmto centrom. Nemyslím kto je ako milý, ale či vám naozaj pomohli k vytúženému bábätku.
Ďakujem veľmi pekne za odpovede.

mjkmajka
autor
3. mar 2022

@mjkmajka pri KET som mala blastocystu + assisted hatching

zojanka
3. mar 2022

@mjkmajka Gyncare Nitra bolo naše už v poradí 4té centrum ktoré sme s mužom navštevovali. Zo všetkých sa mi zdalo najlepšie. Absolvovali sme tam naše 3tie IVF a vyšiel nám tam druhý vklad. Mám doma krásneho syna. Držím palce.

mjkmajka
autor
3. mar 2022

@zojanka prosím ta,ak ti to nevadí, mali ste aj nejaký problém?

zojanka
3. mar 2022

@mjkmajka manžel zhoršený speriogram a ja ok

mjkmajka
autor
3. mar 2022

@zojanka tak aj my tak. Teraz som štvrtý deň po ket a nejak nič necítim. Mam pocit,že sa nepodarilo a neviem kde ešte môže byť problém. Bo mam aj otocenu maternicu. Neviem ci to ma s tým súvis. 😪😪😪😪

zojanka
3. mar 2022

@mjkmajka to že nič necítiš vôbec neznižuje šancu na pozitívny výsledok. Ja som sa cítila úplne rovnako ako pri všetkých neúspešných pokusoch. Až sa mi nechcelo veriť keď som našla na teste 2 čiarky. Mne doktor nevedel pri Kete vloziť katéter, dokonca ho museli meniť za iný, trvalo to dlho a predsa sa podarilo. Nebolo to ani na 1 vklad, ani 1.IVF ale neľutujem že sme sa nezvdali. Daj vedieť asi si dopadla.

mjkmajka
autor
3. mar 2022

@zojanka ďakujem krásne. Priznám sa,že sa už bojím myslieť pozitívne. Bo naposledy to bola veľmi zla sprava na nový rok. Ale stále mam v sebe plamienok nádeje že možno predsa len. Ďakujem ti veľmi pekne 🙂🙂🙂 určite dám vedieť.

zuzzi18
4. mar 2022

@mjkmajka ahoj, ak je cysta naozaj endometricka tak to je problém. Endometrióza spôsobuje neplodnosť.

mjkmajka
autor
4. mar 2022

@zuzzi18 to je pravda. Avšak najlepšie na endometriozu je otehotnieť 🤷‍♀️😊 tak sa snažím veriť ze všetko sa bude dat

roztlieskavacka
4. mar 2022

@mjkmajka ja som otehotnela s endo cystou 2x prirodzene a dosť rýchlo, ale tiež ma posielali na ivf :D

zuzzi18
4. mar 2022

@mjkmajka ano to je taky paradox ze sice sposobuje neplodnost ale treba otehotniet..to sa tak trosku vylucuje..ja mam endometriozu, cysta vybrata v roku 2017 a idem vo stvrtok uz na svoj piaty vklad, predosle neuspesne..endometrioza je velke svinstvo a ostava v tele natrvalo...

zuzzi18
4. mar 2022

@roztlieskavacka tak to je velke stastie

mjkmajka
autor
4. mar 2022

@zuzzi18 no priznám sa ze si ma veľmi nepotešila. To mi je ľúto. Dúfam že sa to už podarí. A robili ste si aj testy? Imuno genetika a pod?

zuzzi18
4. mar 2022

@mjkmajka ja mam uz preverene vsetko na svete co existuje podla mna, vsade mi nieco vyslo, aj na imuno aj na endokrinologii aj na hemato, vsade mam podchytenu liecbu..do toho ovarialna rezerva uz ziadna v 31 rokoch, takze mame darovane vajicka. Plus ta endometrioza...ja som chytila ozaj ze vsetky najhorsie diagnozy asi..a do toho ceresnicka na torte, dala som si urobit aj ERA test v januari po stvrtom neuspesnom vklade a vyslo mi, ze mam posunute implantacne okno a ze vklad sa musi robit uz na 16DC, 102 hodin od podania prveho progesteronu..takze vlastne vsetky predosle vklady robene na 18DC a 19DC ani nemohli byt uspesne...je to trosku taka nova nadej, ze ked to budeme spravne vkladat, tak to snad vyjde..toto je ale nase posledne embryjko z tohto DIVF.

mjkmajka
autor
4. mar 2022

@zuzzi18 o era testoch som počula a zatiaľ pozitívne ohlasy. A to robí normal CAR? Alebo to treba dakde inde?

zuzzi18
4. mar 2022

@mjkmajka hej no isli sme do toho aj ked je to dost drahe no ale aspon nieco zistili..aj ked iba 3 z 10 zien na svete ma posunute okno ale nikdy nevie clovek, ci to nie je zrovna ona..normalne v CAR mi to spravili, ja chodim do Iscare BA. Vzorka sa ale posiela do Spanielska, preto je to take drahe, aj sa caka na vysledky cca 2 tyzdne..malo by to ale zvysovat uspesnost vkladov, tak pevne verim v to!

roztlieskavacka
4. mar 2022

@zuzzi18 držím prsty aby ste sa aj vy dopracovali k bábätku..

mjkmajka
autor
4. mar 2022

@roztlieskavacka joj kiežby si mala pravdu. 🤞🤞🤞

eetynka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kkk12345678
10. mar 2022

@mjkmajka ahoj , ako si dopadla ? Už si bola na krvi ? ✊🏻✊🏻✊🏻

mjkmajka
autor
11. mar 2022

@kkk12345678 ahoj áno. No negatívne 😪😪😪😪😪

zuzzi18
11. mar 2022

@mjkmajka mrzí ma to, určite riešte tu cystu, treba to vybrať a následne sa endometrióza dá aspoň preliečiť, odstaviť na čas menzes a potom skúsiť ďalší vklad. Držím palce, ja sa s tým tiež trápim.

kkk12345678
11. mar 2022

@mjkmajka och to mi je ľúto, nestracaj nádej, raz to určite vyjde ✊🏻

macicka111
22. mar 2022

@mjkmajka
@zuzzi18 ja tiež po ivf pondelok bola na krvi hcg 17,6 po 10 dní, sestrička povedala že som tehotná len hcg je nižšie ako má byť zajtra ma čaká ďalší odber či stúpa hcg 🙈🙏

mjkmajka
autor
23. mar 2022

@macicka111 tak to gratulujem. Len nech sa pekne zvysuje

macicka111
23. mar 2022

@mjkmajka bojím sa že je moc nizské hcg 🙈

kkk12345678
23. mar 2022

@macicka111 no ako zvýšilo sa HCg ? ✊🏻 Ja som takto mala naposledy po KET a cely týždeň stalo na tej istej hodnote :( tak mi kázali vysadiť lieky 😓

macicka111
23. mar 2022

@kkk12345678 pondelok dom mala len 17 dnes 65

macicka111
23. mar 2022

@macicka111
@macicka111 vrchný min týždeň pred prvým hcg,spodný dnes .zvýšilo sa hcg teším ❤️ zo 17 na 65 ,dnes je 12 deň po vklade 🙏

zuzzi18
23. mar 2022

Baby a čo poviete na moje, mne sa zdá že pomaly mi tmavne čiarka. Dnes som 13DPT. Testy sú od 11DPT. Na krv idem zajtra.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre