IVF - november/december 2023

veeev
21. nov 2023

Ahojte🙂. Čaká niekoho IVF teraz v novembri? Ak áno pridajte sa a môžme sa podporiť navzájom. Nás to čaka teraz prvýkrát. Zatiaľ máme 2 IUI, ale neúspešne.

sonkam
21. nov 2023

Ja zvažujem či ešte ísť do toho alebo až v novom roku...momentálne mi mešká ms, nejak sa jej nechce prísť a už viem že kým pôjdem na vklad a potom na kontrolu po 2 týždňoch tak už budú Vianoce. A keďže medzi sviatkami veľa centier nerobí, tak neviem či ísť alebo to nechať na január. Tebe to ako vychádza?

veeev
autor
21. nov 2023

@sonkam ahoj, no ja už som v stimulácii 10 deň a teraz pojdem na kontrolu a povedia mi kedy bude výber. Vraj sa to stihne ešte do sviatkov s čím som ani nepočítala 😃.

sonkam
21. nov 2023

@veeev tak to áno keď pôjdeš na ET to máš o pár dní. Držím palce ☺️

matus7030
21. nov 2023

@veeev ja stimulujem práve tiež, ale pôjdem iba na odber vajíčok, pretože potom sme sa rozhodli pre KET, takže vklad bude určite až v novom roku.

veeev
autor
21. nov 2023

@matus7030 no super a odber už máš plánovaný .? 🙂🙂 a ak sa môžem spýtať, prečo ste sa rozhodli pre KET? 🙂

matus7030
21. nov 2023

@veeev nemám ešte presný deň, uvidíme podľa kontroly.
KET, pretože chceme dať vajíčka na genetiku. Mám za sebou 4x spontánny potrat po prirodzenom otehotnení. Všetky vyšetrenia mame OK, až na spermiogram, takže zatiaľ sa neprislo na pricinu tych potratov. Je tu led domnienka ze je to zdeformovanymi spermiami. Tak ked uz ideme do IVF, rozhodla som sa to aspon trošku poisit, lebo už nechcem zaživať ďalší potrat.

veselo_neveselo
21. nov 2023

Ja som mala v oktobri, bez uspechu. November nutena pauza od stimulacie, v decembri som sa nechcela venovat liekom cez sviatky, tak na dalsi pokus cakam na januar.

Drzim palce nech to vyjde! To akurat stihas potvrdenie tehu do vianoc 😉

veeev
autor
22. nov 2023

@matus7030 ahoj, fuuu no to mi je luto😔 takže je to vaše prvé IVF.? No dnes idem na kontrolu poslednú a oznámia mi kedy sa ide na to 🙈, tak uvidím čo povedia. Ale povedala som si to je posledná šanca.

veeev
autor
22. nov 2023

@veselo_neveselo to mi je luto 😔😔.. A január idete úplne od začiatku, či máte mraziacikov.? 🙂
No som veľmi zvedavá, to by bol darecek, pre nás aj pre rodinu a ešte aj máme výročie s priateľom 🙈😃.

veselo_neveselo
22. nov 2023

@veeev My v januari ideme uplne od zaciatku, ziadne vajicko sa nam neoplodnilo, tak nebolo co vkladat ani mrazit v minulom pokuse :-/

veeev
autor
22. nov 2023

@veselo_neveselo juuuj to mi je luto a koľko si mala vajíčok pri tom prvom výbere .?

adabise683
22. nov 2023

@veeev ja mam za sebou tiez 2 neuspesne IUI a teraz v novembri som absolvovala IVF a uz aj vklad, teraz uz len cakat a verit ze to dobre dopadne

susan12345
22. nov 2023

Ahojte tak ja som bola dnes na nás štvrtý vklad 🙏❤️po polročnej pauze kedy bol spontánny potrat sme to skúsili teraz s jedným emrbyom

bbyja
22. nov 2023

@veeev ahoj ja idem zajtra 23/11/2023 mám posledné embryo

veeev
autor
22. nov 2023

@adabise683 juuuj no super, tak ja idem na výber teraz piatok.. a koľko si mala vajíčok .? Kolkaty deň máš po .? ☺️☺️ moooc drzim palce ❣️

veeev
autor
22. nov 2023

@susan12345 no super drzim palce moooc tak tento už to musí dobojovať do konca ☺️☺️ no u mňa to vyzerá, že budúci týždeň vklad.

veeev
autor
22. nov 2023

@bbyja no super tak dúfam že to najlepšie dopadne ☺️

susan12345
22. nov 2023

@veeev tak držím prsty 🙏no ja už dnes mám bolesti podbruška neviem či to pripisovať tomu alebo nie ale verím že sú to len dobre signaly

veeev
autor
22. nov 2023

@susan12345 ďakujem ☺️.. no som veľmi zvedavá, budeš sa aj testovať .? 🙂

adabise683
22. nov 2023

@veeev dakujem velmi pekne 😀 tak drzim palce nech aj tebe vsetko dobre dopadne ✊. Ja som este len 4. den po vklade takze ma caka este dost dni cakania. Mala som 17 vajicok, 3 mali zlý vyvoj, 4-rom sa s koncil vyvoj medzi 3 a 4. dnom po oplodnení, 1 mi vlozili a 9 mam zamrazenych.

veeev
autor
23. nov 2023

@adabise683 no tak to si mala dosť super 🙂🙂 ale to už utečie🙈 ja mám obavu teraz že aby aj vôbec vyšli na meraní včera som mala 8 folikulov🙈 takže to neni toľko ako mávajú iné 😒

susan12345
23. nov 2023

@veeev nie asi nie ... Je to dosť stresujúce a štvrtý pokus už nechám až na krv

adabise683
23. nov 2023

@veeev 8 nie je zle cislo, neboj. Dolezitejsia je aj tak kvalita ... mne sa z tych 10 vajicok v podstate 4 vyvijali hned ok a 6 az neskor ale nejak to dobehli..ktovie vsak ci preziju pripadne rozmrazenie ... je to tazke niekedy, ale treba myslet pozitivne ✊

veeev
autor
23. nov 2023

@susan12345 no tak určite daj vedieť, aj ako sa cítiš ❣️
@adabise683 no tak zajtra sa uvidí 🙈 už nech mám hlavne po🙈😃.. a ako sa cítiš.? 🙂 budeš aj test robiť .? Ja sa tak pozerám rada keď vidim tie 2 čiarky u niekoho, keďže ja som ich ešte nevidela 🙈😃.

susan12345
23. nov 2023

@veeev ďakujem verím že do krvi vydržíme a že tentokrát aj donzdarneho konca 🙏

veeev
autor
23. nov 2023

@susan12345 áno dúfam aj ja 🙂🙂 určite sa budeme tu informovať ☺️

susan12345
23. nov 2023

No teba to kedy čaká ?

veeev
autor
23. nov 2023

@susan12345 no ja idem zajtra na výber🙈.. a vraj potom o 3 dni vklad tak ale uvidíme ako to bude koľko sa ujme .. mám 8-9 folikov 🙄🤷🏻‍♀️ tak neviem .

sonkam
23. nov 2023

@veeev nebudete dávať predĺženú kultiváciu? Prečo na 3ti deň budú robiť vklad?

veeev
autor
23. nov 2023

@sonkam neviem tak mi bolo povedané na začiatku 🙈🤷🏻‍♀️ no uvidíme zajtra čo mi povedia 🙈

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre