IVF - predoperačné a iné vyšetrenia

24. máj 2021

ahojte o chvíľu ma čaká moje prvé ivf a tak mám trošku zmätok v informáciách, ktoré nám dali na konzultácii a chcela by som sa uistiť či robím všetko ok :D tie čo ste absolvovali predoperačné ú svojho lekára obvodného, boli ste pred ivf aj na vyšetrení u svojho gynekológa alebo treba mu to oznámiť ? viem že pri konzultácii povedali, aby som šla ku gynekologovi na odber a plus na interné predoperačné ale ja som dohodnutá že môj obvodný mi spraví predoperačné a aj odber krvi aby som nemusela behať k viacerým lekárom ..je to ok? A dali vám z centra vedieť ked ste potrebovali najskôr schválenie poisťovňou alebo ste si to samé obvolali? Ďakujem 🙂

mikasz
24. máj 2021

Pred ivf som mala preventivku u svojho gyn, vratane odberu na cytologiu a kultivacie
A potom odber krvi+ekg+predoperacne vysetrenie u internistu
Mam vszp a tam sa dopredu neschvaluje, su vypisane diagnozy kedy poistovna ivf preplati a netreba o nic ziadat, cele si to riesi car

autor
25. máj 2021

@mikasz a vopred ťa upozornili že to treba absolvovať aj tú cytologiu a tak? ..lebo ja som dostala žiadanku od nich na interné predoperačné vyšetrenie , kde je len napísané že treba odber krvi, moču , ekg a záver interného predoperačného

mikasz
25. máj 2021

Ano, to este pri prvej konzultacii riesili, pokial si teda nemala posledny rok preventivku u gyn, tak pred stimulaciou by som urcite doplnila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre