IVF - vitamíny

jasmine_3
27. okt 2022

Ahojte. Čaká nás IVF. Čo by ste mi poradili aby som na to telo čo najlepšie pripravila? Počula som, ze piť vitamínové vody, alchemilkovy čaj. Chcem urobiť maximum aby to vyšlo. Aké máte skusenosti?

martinaju
27. okt 2022

@jasmine_3 žiadne bylinky počas ivf mozu znižiť účinnosť lieku na to velikánsky pozor

3nikus30
27. okt 2022

@jasmine_3 mam okolo seba teraz 3 kamosky,ktorym sa nedarilo roky a ako zacali papat zelene potraviny-jacmen a chlorellu tak sa im zadarilo hned.

nique
28. okt 2022

Nebrala som vobec nic. A podarilo sa na 1x.
Drz sa!

kamoska_z_konika
30. okt 2022

@jasmine_3 ani nie ze vitamíny ale odkysli organizmus a skus zaradiť viac pohybu počas stimulácie. Mne to pomohlo. Zmenili mi aj protokol síce ale vyšli kvalitnejšie vajíčka.

iorika
4. nov 2022

Ahoj. Pri 2. IVF som brala iba Femibion1 a pred nim pila alchemilkovy čaj a potom skusala tie babske rady ako ananas kvôli bromelainu a skoro rok jedla kyselinu listovú. Teraz mame za sebou 3. IVF a cakame na vklad a tiez clovek skusa kadečo, lebo mame iba 1 embryo. Drzim paste aby vam to vyslo na 1 x

tina_8d
8. nov 2022

Ja som roky pila alchemilkový čaj, až prednedávnom som sa Dočítala, že ženy s endometriozou by Ju nemali piť..
Potom mi poradila jedna pani piť čaj - vitálna žena.. inak som užívala: kyselinu listovú, vit. D, maca- čierna pre muža, žltá pre ženy, vit.E.. a keď sme išli na vklad, tak som všetko vysadila okrem kyseliny listovej .. a nepila žiadne bylinkové čaje.. piť veľa vody, aj vyššie spomínaný ananásový džús..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre