IVF zamrazenie vajíčok 2x

renata131
25. mar 2023

Ahojte Baby!
Je tu niekto kto podstupil IVF a vajicka boli 2x zamrazene.
Bohuzial partner pri odbere nevedel odovzdat ejakulat. Stres. Takze dodatocne musime odovzdat. Za par dni. Lenze nebudem mat zivy vklad ale KET kvoli genetickym vysetreniam. Si myslite ze to uskodi vajickam? Ze rozmrazia a zase zamrazia. Som z toho nestastna.
Dakujem

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata131
autor
25. mar 2023

@bilberryday ano ale potom uz oplodende ked preziju do fazy blastoc. zase zamrazia a za mesiac ked bude genetika hotova zase rozmrazia na vklad

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuskamala1
25. mar 2023

Neries to,netrap sa... co ma byt bude,co sa ma stat sa stane aj keby kamene z neba padali..

renata131
autor
25. mar 2023

@katuskamala1 to mas pravdu 🙏🏽 dakujem

e1i
26. mar 2023

@bilberryday lebo ET v cykle je len jeden a KETov je mozne mat viac,podla poctu embryi.

e1i
26. mar 2023

@renata131 akekolvek rekryo ci embryi alebo vajicok je rizikove,z pohladu,ze moze znizit jeho kvality.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
renata131
autor
1. sep 2023

@e1i tak nakociec boli este raz zamrazene kvoli PGD genetike, z 18 prezili vsetky aj sa oplodnili. 15 prezilo 5 dni, z toho 5 sme poslali na genetiku jeden nebol vhodny.
Doktor hovoril ze KET ma vacsiu sancu ako cerstve lebo ked przili mrazenie su silne. Neviem...

e1i
1. sep 2023

@renata131 drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre