Je mi zle a cítim sa chorá po ET.
5. dec 2018
Ahojte. Dnes som bola na ET. Cítim sa divne zle, aj som vracala. Nechutí mi ani jesť. Môže to byť z hormónov?
Ahojte. Dnes som bola na ET. Cítim sa divne zle, aj som vracala. Nechutí mi ani jesť. Môže to byť z hormónov?
Urcite to moze byt aj neziaduci ucinok hormonov co beries. Ale predpokladam ze ich uz uzivas dlksie aspon par dni a ked ti doteraz nebolo nic tak to mozr byt ak nejaka viroza. Teraz je toho plno. Mozno aj stres. Drzim palce nech je et uspesny 🙂