Kam na IVF v Košiciach?

lucinanm
28. mar 2011

ahojte,
poprosila by som vas o radu resp. pomoc,
s manzelom sa snazime o babo uz viac ako tri roky a stale nic, viac ako rok som chodila k lekarovi, vzdy to riesil nejakou formou, lepsie povedane robil pokusy a nic, pred mesiacom som sa na to vykaslala s tym ze sa mozno podari, avsak nic ☹ , uvazovala som uz aj na IVF v KE, avsak vie mi niekto poradit kam? alebo mate nejake dobre skusenosti s niecim inym,
prosim 🙂
Dakujem pekne

kikasa
28. mar 2011

@lucinanm sme na tom rovnako, tiež sa snažíme už viac ako tri roky a nič. Meriam bt, bola som na laparke, liečim štítnu žľazu - uvidíme. Dr. nech nerobí pokusy s liekmi, ale hľadá príčinu.

lucinanm
autor
28. mar 2011

manzel bol na vysetrenie a on je vraj v pohode tam mi lekar povedal ze som si dobre vybrala ze budem mat s nim deti, no u mna to asi tak nie je, a uz mi to pomaly zacina leizt asi na ,,mozog´´, lekar striedal lieky a injekcie, za ktore som si platila, naposledy povedal ze ma asi zaradi do IVF programu, no ako sa mi nepodarilo s nim stsretnut tak som sa na to vybodla, chcela by som skusit niekoho ineho, mozno nezaväzne a aby sa o tom nedozvedel aj on, ale koho? viem na koho natrafim? a u teba je problem stitna zlaza?

zelenagw
8. jún 2013

Ahojte aj mna by zaujimal Vás nazor kam do centra v KE???? Dakujem krasne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre