• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
idem spat ... dobru noc vsetkym tehulkam a vsetkym babetkam
7. apr 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, dobru nocku....a kejluskine TT ta urcite nakazia :dizzy_face: :dizzy_face:

kejla..to fakt sa s tebou nebavi? uf...tak to je mi luto...tiez to asi nema lahke...ale to vlastne vsetky co sa snazime a nedari sa :unamused:

kejlik..ok, listovku teda len z toho Femibionu...a zajtra si kupim Ascorutin...inac som zhanala tie vitaminky od Jamiesonu, ale v dvoch lekarnach ich nemali :angry: myslis teda ze ten Femibion staci??

a preco vlastne teda pisu ze Ascorutin nemoze tehotne?? akurat sa tu bavim s mamou a ze aj ona ho berie :grinning: :grinning: na jej cieeevocky :grinning:
7. apr 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki-DN a SS :wink:

Endzi, mne povedali,ze Zentiva sa chrani touto formulkou u vsetkych "liekov"...Tak tie slabsie cievy mas asi dedicne,pravdepodobne aj ja :wink:
7. apr 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, na nete pisu, ze vyrobca to preto udava, ze sa nesmie v tehotenstve, lebo to neskusali, tak preto :confused: aspon duufam :grinning:
7. apr 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo,aj ja..:Moje babo je predopovane Rutinom :sunglasses: Ja ho mam dokonca aj v tych vitaminoch pre tehule :grinning:
7. apr 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to moje musim tiez treeenovat...kedze v NL je ta mariska...tak nech si zvykaaa :wink: fuj ale som zlaaa

inac som zvedava co nasa Lubka....by som chcela vediet ci aj jej dali ten Ascorutin :sweat_smile:

ja som vedela ze tieto mrazaacikove embryska nas budu trosku viac traaapit, betaaari :sweat_smile: ...len aby vydrzali :confused:

kejla...a co brusenko tvoje? rastie rastie? hihi...to je doooobre :dizzy_face: :dizzy_face:
7. apr 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENdziii :grinning: :grinning: :grinning:

Bruseno rastie,rastie..aj stehna :grinning: :grinning: No co,tukove zasoby :grinning: :grinning: Aj ja som zvedava,co dali Lubke..Podla mna ta infuzka bola Magnezium, urcite jej pichli Kanavit(vit K)...A tipujem, ze aj Ascorutin, ja som lezala v tej istej nemocnici a tam to iste davali uuuuplne,ale uuuplne kazdej,..akurat,ze mne nedali infuzku,lebo som nekrvacala :wink:
7. apr 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa..vlastne Lubka je tiez v Nitre...som zabudla uplne...no som zvedava...ale urcite je vsetko v poho poho :wink:

no aj mne sa rozkysli stehna, ale az moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a brucho ani nevravim...maly baloonek...uz dvojo riflii nezapnem, uz mam len jedny, take trosku elastickejsie :sweat_smile: :sweat_smile: a kilecka idu hore...tak snad si to moj bobik nerozmysli, kedze ma uz takto zacal roztahovat :sweat_smile: :sweat_smile:

kejluska a de je FOTO FOTO FOTO??? haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
7. apr 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co si sa sla fotit??? :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: foto mam este zo 17tt stale vo fotaku,nenatiahla som ho do NB,musim pourgovat MM,lebo ja som lenivaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

A presne,tehulkam sa robia tukove zasoby na stehnach,bokoch a zadku-vraj pre pripad nudze,to som sa docitala :grinning: :grinning: :grinning: A jedla ako dnes-pizza,palacinky atd tym zasobam pomahaju :grinning: :grinning:

A neboj, bobik sa drzi ako kliest :wink: Tomu sa u teba paaaci :grinning: :grinning:

Prave som sa docitala,ze rutin=vit.P...Ja nevzdelanec :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vasi sa tesia mimiinu,ze? Mamka ti navarila dobrotky,mnaaaam,ale by som si dala :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rutin je Peeecko :grinning: :grinning:

dakujem Kejluska, ze sa mi tak venujes a odpovedas na moje traaapne otazky :confused: ... :sweat_smile: ...ale kedze si moja rodina, taaaaak....

:grinning: :grinning: vidis to...este aj toho hemiho som zdedila :angry: :angry: a modlim sa aby som ho aj vylezala :angry: :sweat_smile:

a s tymi stehnami...mne tam rastuu zaaasoby tusim az ako keby som nemala tri mesiace papkat :rolling_eyes: :angry: :sunglasses:
7. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaj a este som zabudla k tej mojej kamoske...noo,nebavi sa so mnou :frowning2: :frowning2: Ja chapem,ze to ma tazke,ale ja aj ked som nebola tehula,som jej to babo taak priala...Ale asi sme kazdy iny :frowning2:
7. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tesia, hihi...ale maju zakaaazane sa uuplne tesit a hlavne mlcat pred ostatnymi...tak to splllnaju do bodky :wink:
povodne som im to teda este nechcela povedat, kvoli tomu krvacaniu...ale kedze by si vsimli ze nefajcim a keby som opat krvacala (co sa aj stalo)..tak by na to prisli...teda aspon mama urco :slight_smile:

a to aaano, tlacim tu dobrotky od vyyymyslu sveta, co si ja drevo nekuchaarske doma neuvarim :slight_smile: :slight_smile:
7. apr 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi, dnes som sa stretla s kamoskou,kt.uz ma rodit...Nehorazne dobre vyzerala,pribrala len 6 kg,aaaale stehna mala riadne...To ma proste kazda tehula,ber to tak...Ja uz len cakam,kedy vylezie mrcha celulitida a ja sa budem hambiiiit v plavkach :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatiii suuu :grinning: :grinning: :grinning: A take dobrotky chutia od maminy najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: Ja mam na vecer takeee,chute....Ale rano ani nemusim jest :grinning:
7. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tej tvojej kamoske...hej, kazdy sme iny a vyrovnava sa s takymi situaciami po svojom...viem, ze ta to trapi a mrzi...ale nehnevaj sa na nu...ona je len nestastna a nemysli to v zlom....uvidis, ze ona sa ozve :wink: aj ked to mozno potrva :confused:
7. apr 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved ja sa na nu nehnevam :wink: Ja ju mam rada,len sa bojim,ze takym sebatyranim si robi zle :frowning2: Ale ja ju pojdem potajomky poplut,nech je tehu :grinning:
8. apr 2009 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes lezala vonku na lehatku na slniecku a ked som kukla na tie rozkysleee stehiiinka...no bleee :grinning: :grinning: a i ked ja som inac chuda...tak celulitidku mam...na prdeli...lebo s nou vooobec nehyyybem...takze moja smola...a teraz sa to len zacne nabalovat, az budem mat prdel jak kubaansky pomeranc :grinning:

vcera mama kupila dve babovky (jednu mramorovu a druhu kakaovu)...takze vcera som tu mramorovu na posedenie zjedla a dnes na ranajky polku kakaovej s mlieckom!!!!! a to ranajky som mala o 10:30 a hned o 12:00 som mala vypraaazany karfioolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ....ja sa clovece divim..ze nevraciam..... :grinning:
8. apr 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No len ked tam pojdes, aby potom este vacsiu depku nemala ked odides :confused: :confused:
8. apr 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaaam,take dobrotky? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja si kazdy vecer hovorim,ze rano vstanem,obchod mame oproti-kupim si cerstve pecivo...Aaale rano na nic nemam chut,tak jem len zo zvyku a vecer sa chute vracaju,ale obchod je zatvoreny :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len tak potajomky :wink: Zozadu :grinning:
8. apr 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem preco...ked som v NL...tak ja rano nic nejem skoro (teraz jem, ale nasilu), ale ked som tu doma, tak prve co rozlepim oci...a mozem jest...ziadne nasilu... :confused: :confused:
takze je to asi tym teplom domova :grinning: :grinning: a mozno aj tym, ze kuchyna je plna dobrotok...u nas v NL je velke prd vzdy... :grinning:
8. apr 2009 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bude tymi dobrotami..Ja si tak neviem nakupit..Nakupim veci a potom mam chut na ine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale u nasich bolo vzdy to,na co som prave mala chut :dizzy_face: :dizzy_face: Snazim sa to naucit aj MM,ale nema talent na odhadnutie mojich chuti :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no to by mal....a za chvilku bude kupovat aj take babatkovske :grinning: :grinning:

mne minuly tyzden ked sme boli na tej pohotovosti, a na druhy den isiel MP sam nakupovat, tak vies co mi kuupil?? ...velky balik M&M´s, 3 baliky chipsov a balik lizatiek ChupaChups :grinning: :grinning: :grinning: no vitamiiiiny jak slak :grinning:
8. apr 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: aaale,co tam po vitaminoch :grinning: :grinning: :grinning: Snaha sa ceni :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, oni nam chcu len dobre, ze ? :grinning: :grinning:

Kejlinka, idem haji...som po tom dnesnom stresujucom dni uplne dead...dakujem este raz za info...moc si to cenim...a samoska aj od ostatnych babuliek, ktore sa vyjadrili k mojim zufalym otaazkam :confused:

Tak DN+SS celej KellyFamily :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papiky :zipper_mouth:
8. apr 2009 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DN Endzifamily :grinning: :grinning: Aj ja uz pomalicky pojdem :grinning: A vobec nemas za co dakovat,my tu radi poradime,ked vieme :wink:
8. apr 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte :wink:
8. apr 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dobru nocku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2009 o 01:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok