• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
labus, vo flore bolo výýýborne!!! maju tam najlepsi saunový svet, aký som kde videla! ja mam rada 40 stupnové sauny (bylinkové) a tych som sa tam nabažila :grinning: :grinning: :grinning: takze nebudete sklamaní.
20. mar 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to verim, velka noc obsadená - byvaju aj v hoteloch akcie a ludia radi vypadnu niekam.... tak si urobte pekný vikend pred velkou nocou a velku noc strávite v pohodlí doma
20. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ja v saune odpadnem :angry: nemôžem sauny
:grinning: :grinning: :grinning:
hej tady sa somnou nikto nebavi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby my ideme zajtra do tatralandie .. je akcia vstup na 3 hodiny za 5 euro
20. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikuš ale ty to máš blízko,čo?
20. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki my to máme strašne daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Tinka dnes aspon máme na večer temičku s MM :grinning: :grinning: :grinning: ale malý je už nažhavený na bazeny tak ten už nepopustí budeme musiet niekam vyrazit :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly, ale tu 40 stupnovu ani necííítis :slight_smile: je superská
a bavíme sa s tebou :grinning:
20. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, to je fakt dobra cena. Ja idem do tatralandie prvý junový týžden :wink: tak som zvedaváááá :grinning:
20. mar 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kiki priprav sa na táááááááááky velký dav ľudíííííííííí :grinning:
tinka aaaaale cítim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja odpadnem všade kde je tažky vzduch :confused: :confused: :confused:
ja sem taka padavka :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tinka je mi to jedno kolko tam bude ludi, my ideme s kamoskou dole do welnessu a chlapi budu strazit denisa ... jej syna.. my si to uzijeme v saunovom svete a nech sa oni staraju, uz teraz sa tesim
20. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nééé, nie si padavka :slight_smile:
20. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja idem do robotky pa pa :wink:
20. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly papa
20. mar 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kejla :grinning: teším sa s tebou
sylviaa,držím palčeky na Ket
lubka nech sa to zadarí
lábus ja som vedela,že si chorá,ale nepostrehla som ,že čo ti bolo a teraz čítam ,že niečo s prdelkou,síce neviem čo,al enech sa to zahojí :grinning:
a my ostatné,nech sa nám už tiež konečne zadarí,nie?
20. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj kamosky,

hlasi sa vam ostrihana Kejla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Lubka- silno drziiiim palce a posielam posily:

Aj pre vsetky ostatne:

T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:
T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning: T :grinning:

Labus som rada, ze Ti je lepsie a relaxujes :grinning: :grinning: Ja idem tebou inspirovana k tej kozmeticke na bud.tyzden, ale okrem cistenia mi ma robit aj masaz, tak vezmem radsej viac peniazkov :grinning: :wink: A aku kozmetiku si si to nakupila? Myslim, aku znacku?

Vika-dakujem :wink:
20. mar 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli to je profesionalna kozmetika do kozmet.a masaznych salonov od M+H firma SALOOS mrkni na www.mhslovakia.sk je to špičkova kvalita
20. mar 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki ano prdelku mi operovali :grinning: :grinning: mala som tam zapalove ložisko :frowning2:
20. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lábus,lebo ja mám chronický zápal hrubého čreva,čo presne ti našli
20. mar 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki na zvierači som mala zapalove chronicke ložisko a od toho sa mi zapalovali aj čreva dva roky som trpela aj som 2x ležala u nas na chirurgii len nezistili čo mi je a po tom neuspešnom transfere sa mi to zhoršilo ja že zlata žila a Tinka mi poradila Trnavu tak som šla a dobre som sravila vraj z celeho slovenska chodia za primarom a on mi to zistil a operoval
20. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ,ked mám problémy tak krvácam z konečníka a ty si mala aké,ja bolesti žiadne nemám
20. mar 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som krvacala a bolelo ma to tam a ked som dostala zapal tak to bolelo hrozne a potom mi tam zhrbubla jedna čast a potom som mala problemi že som stale mala nutkanie na velku lebo ta sliznica bola zapalena a nedalo sa mi ist .. no des
20. mar 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli študujem tie letačiky z M+H a jeden je pre nás všetky moc zaujímavý mrknite na www.saloos.cz
maju Tehotensky olejček proti striam,olej na masaž hradze pred porodom ,prsní olej aby sa tvorilo mliečko a nezapalovali prsniky ,detsky mesičkovy olej na citlivu detsku pokožku a detsky uvolnujuci olejček na masaž bruška pri kolikách čo mávaju miminka
20. mar 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labus- ahoj :wink: Vidim, ze si si riadne urobila radost :grinning: Ano beriem este estrofem, uz mi z tych hormonov riadne susti a inak ked som to povedala MM, tak mi na to hovori - Hm, ja si to nemyslim ..., ved ty si bola vzdy trochu trafena! - no nezabili by ste ho?????? :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Kiki - Clexane si picham do burcha :frowning2: a je to na riedenie krvi :wink:
20. mar 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Lubka musíš ho ušetrit kto ti bude pomáhat z dvojičkami :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na chviľku som sa vzdialila,ale už som tu :grinning:
20. mar 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, uz spinkate?
20. mar 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ajoj
20. mar 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu :grinning: :grinning:
20. mar 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte nočné vtaky :slight_smile: no ja pozeram po dlhej dobe hriesny tanec :slight_smile:)))
20. mar 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok