• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
kikina...kramy este neprisli? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

neboj sa,manzel mi pomoze :grinning:
11. apr 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neprisli
11. apr 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo dievcence, ja si tu lezkam v postielke a okolo mna kmita MM :wink: aj ked bola rano trochu nahnevany ked ho o pol deviatej vyhnal za postele moj zaludok :grinning: :grinning: :grinning: ale vyzera ze pri vysavani to rozdychal :sweat_smile:

Kiki - nebooj ani nepridu :wink: myslim kramy a svagrinu zvladnes :sweat_smile:

Dicinka - klidek s tym nahananim sa, aby si ta nevzali do nemocky :unamused: sem tam si na chvilu sadkaj a cuc :wink:
11. apr 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka bodaj by si mala pravdu ze nepridu
11. apr 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina..nepridu,nepridu :wink:
luly,endzi,kejla...baby kde ste? :confused:

lubkaeck...neboj sa..uz som si oddychla...vlastne az teraz oddychujem..este mi treba popratat bytik :wink:
11. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici- no ja akurat travim masko, co mi doniesla mamicka :wink: :wink: a pozeram Zenicha na uteku :grinning: :grinning:
11. apr 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje krasne kukučky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja som cely den nebola doma :wink: a už som a idem piect babovku, bo
u nás sa zajtra ranajkuje babovka udene masko a vajička :sweat_smile: mnaaaam

babule menzes mi ešte neprišiel,tak snad to je dobre :wink:test som si dnes nerobila
a ani už nebudem lebo nemam a zbytočne ma nervuje :grinning:
11. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - aj ja chceeeeem babovku :wink: nech sa ti pekne podari :slight_smile: a ved to je dobre, ze mrcha neprisla :grinning: nech nechodi :dizzy_face:
11. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj lubka a ty ako moja :wink: špinenie prestalo????

no neviem či mrchu nezastavuje utroš :confused: ale lubka v noci
som sa zobudila na strašnu bolest v prsiach okolo bradaviek
strašne ma tam pichalo a moc :frowning2:
11. apr 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem piect pa
:confused: :sweat_smile:
11. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly -no prsia su dobra predzvest :wink: a neboj utros ju nezastavuje, ja ked som bola po ET tak prisla presne ako mala :confounded: a zatial nespinim :sweat_smile:
11. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj kocice,

ako sa mame?

Lubka-super,ze nespinis..Len tak dalej :wink:
Luly-neboj,hcg rastie..Prsia ti to signalizuju :grinning: Aku robis babovku?Dobru?Mohla by si sem hodit recept,aj ja by som si dala :wink:

Endzi-kde siii??

A pozdravujem Labus :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..tak ja uz mam vsetko urobene..akurat som nezehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz vazne nevladzem..nohy mi spuchli..vyzeram ako slonica :grinning:
11. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dicinka,tak sup-nohy hore,nech sa odvodnia :wink: Co dobre si piekla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj kejli :wink: uz aj bezim k telke...a nohy horeeeeeeee :grinning: jak po ovulke :wink: :grinning: :grinning:

jahodovy zakusok som robila..a je naozaj suprovy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
11. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

Prave som prisla od bracha a ja kaca som si dala o 23:00 tri palacinky so slahackou, cokoladou, lekvaaarikom, pudingom a tvarohom.... ja uz sa nespoznaaaavam :angry: :angry: :angry:

Idem spinkat, bo rano vstavam o 4:00 :angry: letim spat k chrchlaaakom :sweat_smile:

Opatrujte sa mi pipusky...DN+SS :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ps:...Kejli...tolko si o tych potnickach vypraaviala, ze sa mi dnes takych paaar hodnych kuskof vyhodilo pod dudami :grinning: :grinning: :confused: :rolling_eyes: :angry:

CMUK :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte DN a SS
11. apr 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi,no vidis,tak uz sme dve potnicky :grinning: :grinning: :grinning:

Na palacinky mam oooobrovsku chut aj ja,mala som ich v plane vcera,ale boli sme pozvani na obed,tak nic z toho...Zajtra neviem,ci ich stihneme..Ale si mi narobila chuteeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: Mnaaam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Stastny let Ti prajem Endzi :dizzy_face: :dizzy_face:

Vika-ahoj

A vsetkym prajem DN+SS
12. apr 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte..prajem krasnu nedelu a hlavne dobru chuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
12. apr 2009 o 05:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, ja som dnes v práci a mali sme raňajkovú rozbíjačku. Ja som priniesla kakaový koláč a ovocie a kolegyňa vajíčkovú tlačenlu, veľkonočnú plnku, zeleninu a slané pečivo. Takže sme to už skoro všetko požarali a teraz tu funíme :grinning: :grinning: :grinning: a už sa tešíme na obed. Bude rezeň a zemiekové pyré.

Všetkým prajem krásnu nedeľu, posielam pusinky a vírusíky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :wink:
endzi prajem krasny let mojenko :wink:

zuzali ty maš povolenú rozbíjačku :confused: ved papaš za troch :grinning:

babule mrcha ešte nikde a ani naznak není :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luly...tak sa pekne teškaj a my sa tešíme tiež :slight_smile:
12. apr 2009 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luly - nooo tak sa opatruj, aby ani neprisla :wink:
Ja som cim dalej tym viac pesimisticka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krasnu Velku Noc zelam :wink:
12. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luly,to je dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto :confused:
12. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte kocky,

prave sme dorazili domov :wink: Mnme uz nechutiiii jest,taka som prezrata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vsade do mna pchaju veci,najma take,co nemam rada a nechcem urazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: O chvilu budem mat tonu :angry: :angry: :angry:

Lubka-nebud pesimistka,bojuj :wink: Z toho neustaleho lezania aj mna napadalo vselico :unamused: Vydrz a mozno uz v utorok nebude mat hemaztom,len krasne babatko :dizzy_face: :dizzy_face: To,ze uz nespinis je dobre znamenie :dizzy_face: :dizzy_face: Velmi drzim palce :dizzy_face: :dizzy_face:

Endzi-uz si doma?

Luly-ako sa citis?A aka bola babovka?Tiez Ti veeelmi drzim palce a verim,ze mrcha uz nedorazi :wink:
12. apr 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :wink:

Prave sme dovecerali...ja asi nemam dno...ja hlcem vsetko, vsade a v trojnasobnych mnozstvach :angry:
Lety som prezila, bol to zahul den...vsade kde som si sadla, tam som podriemkavala, hlavne v lietadle :confused: :sweat_smile:
Vyziiiram jak zombiee :sunglasses: Ledva tukam do klavesnice...KTO MA ODMALUJEEEEEE???? :rolling_eyes: :rolling_eyes: Som lemra leniva, co i len zmurknut...ooooch jooo.

Ja sa modlim, aby som zasa nekrvacala, dnes som sa nadrapovala s kufrom, plus tie dva lety, ziadne polihovanie dnes.. :confused: :confused:

Lubenka a coze tak pesimisticky? Inac ja som tiez uplne o "hovne" akaasi... :rolling_eyes: hlavku hore...bojujeme stale s heminom...aj ked ja som ho dnes dobre vydurila asi....takto som sa presilovala, ja taaavo :confused: uz slubujem, ze uz nebudem!!

Lulyyy a ty ako sa mi citis? Didusky bolia? Bruseno? Fajcila bys??? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

No idem zmazat ten moj fejs :grinning:
12. apr 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlaaasi sa odmaltovana Endzi :wink: :slight_smile: ....pohlad na mna este priiisernejsi,nez s maskou na tvaaari :dizzy_face: ale aspon sa kooonecne ciiitim freeee :slight_smile: juj

idem si daat vodicku...ale asi 5 litrov...lebo by som zasa nieco tlacila....mne normalne skvrrrka v bruchu zasa...ja tam maaam nejakou zabajznu :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: Endzi :grinning: :grinning: :-Co dobreho si vecerala? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ja tiez funim,chute sice mam,ale miesto v zaludku nie :grinning: :grinning: Nastastie :sunglasses:

Aaaa vitaj u krochkacov :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok