• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
babulky aj kuspitka je tehula caka dvojicky a jej hcg je 2468 uz viete o tom :slight_smile:
16. apr 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooj baby,

a hlavne Labus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Veeelmi sa tesim,ze sa na nas mrkla a ze je Robko uz doma :dizzy_face: :dizzy_face: Vela na vas myslim a verim tomu,ze uz zacinaju lepsie casy..Budete zdravy a majovy pokus vam úrinesie krasneho drobca :dizzy_face: :dizzy_face: Veeelmi vam to prajem :dizzy_face: :dizzy_face:

Kiki-tesim sa,ze postupujete s papiermi na adopciu :wink: Bojujes uz dlho,verim,ze je to na depku a hlavne teraz na jar,ked sa vsade prechadzaju mamicky s kocikmmi..ALe Kiki,aj ty sa dockas...len keby clovek aspon vedel kedy,tak s netrapi,ze?Drzim Ti velmi palce...nech je to co najskor :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzali-este som si nekupila ziadne tehu gate :grinning: :grinning: :grinning:Obleciem dokonca aj dlhe rifle,ale brusko uz mam..Asi ho mam vyssie,preto su mi tie veci dobre :grinning: :grinning:Ale zajtra ideme na to vysetrenie do BA,tak si hadam nieco kupim..Vd by sa aj patrilo-koncom 20tt,ze? :grinning: :grinning:

BM-ahoooj,ako sa mas?Kuspitka je tehu? :dizzy_face: :dizzy_face:Tesiiim saaaa :grinning:

Endzi,Lubka-bojujeme,myslim na vas :dizzy_face: :dizzy_face:

Luly,Tinka-kde ste?
16. apr 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :wink:
labus :grinning:

No ja som dnes bola u mojho dokiho, zaniest papiere z nemocky a odovzdat zadnu cast PNky :sweat_smile: a samoska mu to nedalo a musel si to kuknut na sone :wink: a viete co? nevidel ziadny hematom :grinning: :grinning: :grinning: a srdco buchalo :wink:
A dala som si u kamosky slabu kavu a Dve hodiny mi bolo pekne tazko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Endzi - ako sa mas srdiecko????
16. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli - no ptrilo by sa Ti :wink: ale pokial sa zmestis,,tak na co? :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubkaaa,supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: Ani nevies,ako sa tesiiiim :grinning: :grinning: :grinning: Ty si ale rychlo vytrepala ten hamatom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim saaaaaaaaaaaa..

A kedze by sa patrilo,ked budu mat kupim,aj ked nepotrebujem :grinning: :grinning:

Endzinka, este tvoj zly hemi,nech sa vstrebe a bude to paraaadaaaa :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooj baby ale som sa zviezla na zem :confused: :confused: :confused: mam tie chlpate ponozky a nevybrala som zakrutu na dlazke :angry: :angry: a skoncila som ako rytier na kolene :grinning: :angry: Uz om nohy vylozila a lezim v klude- som sa zlakla viac ako sa udrela :unamused:
16. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pipulky :wink:

Laaaaaaaaabus, ahoooooooooj moja......ani nevies ako som sa potesila, ked som ta tu zbadala :dizzy_face: Takze Robka mas uz doma, to je dobre...je to silak, uz to bude len lepsie :wink: A aj tvojej prdelke Labusovskej verim...taaaak bude kraasne kakat, ze az :grinning: Moc nam tu chyybas :frowning2: Ale ty to napravis, ze? :dizzy_face: :dizzy_face:

Lubka, no perfektnejsiu spraaaavicku si ani nemohla napisat!!! Hemiho si porazila, to je vynikajuce...uz bude len dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A srdiecko buchotalo :grinning: :grinning: a ehmmm, snuuurku si nevidela blikajuucu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kejli, ty eeste oblecies rifle?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe praaasknu vo zem, nebo co :grinning: :grinning: Zajtra si ides teda zasa vypozerat malu Kejlinku?? Urco bude vsetko ok, tak ako doteraz :dizzy_face: :dizzy_face:

A ano, aj ja som citala Kuspitku..na utz jej videli dva vacky :grinning: :grinning: tiez si toho vytrpela, prajem jej to z ceeeleho srdca :dizzy_face:

Mna zasa pobolieva brucho, tak len cakam, ci ma zasa nezaleje :unamused: Cely den nic ine nerobim, len chodim na zachod sa pozriet, ci je alles v poriadku :unamused: Ja sa tak bojim...snad bude mimi ok

A kde sa vyparili Luly s Tinkou? :confused: :confused:
16. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejluška ahoj - moc ste mi chýbali len som mala sama so sebou dost
Lubka moja zlatík dávaj na seba pozor a chlpáče daj do budy. Hlavne že je hematom preč a ty vela oddychuj a ked budete s Kejluškou fit dáme to stretko . Kejli v kolkom si už týždni?
a Endziiiiiiiiiiiiiii ako sa má?
16. apr 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, sakra...daaavaj pozor...ty trdielko...preco nenosis protismykove ponozky? :angry: :angry:

Odpocivaj teraz!!!!!!!
16. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Labus.
Endzi je tuuu...ale skurwene vystresovana z neustaleho krvacania :frowning2: ale zatial sa drzim a podla vcerajsieho utz aj babo...modlim sa aby bolo ok :confounded:

A nasa teta Kejlisova je uz prosim pekne v 20tt!!!!!!!!!!!!...jak dvatsiatnicka :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som si dala aj cokinu :grinning:
uz poslucham :sweat_smile:
16. apr 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked cokinu, tak je vsseeetko v poriadku :grinning: :wink:

a ked uz hovoris o cokine, tak otvaram prave M&M's :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka a MiniLubka vyrastla za tie dva dni? ci nemeral ti? a kedy mas dalsiu KO? :wink:
16. apr 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi- nebojaj bude :wink: Endzimimi vie ze ho ma mamicka rada, ta urcite cusi v brusku a rastie :wink: aj mna bolieva brucho, ignoruj to, ma to tak byt :slight_smile:
16. apr 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi nestresuj lebo aj maličke bude stresovane neboj všetko dobre dopadne a modlím sa za vás stále aj ked tu niesom
Lubik dávaj na seba pozor
Dn kočky a mám vás moc rada
16. apr 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku Laabus...AJ MY TEEEBA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lubka, ale mna bolia aj vajecniky...a vteedy mi vzdy ide krv potom...teda nie vzdy, ale uz normalne ten pocit poznam, ze to pride :unamused:
16. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi- no na buduci stvrtok ideme do GF na sono a potom uz iba k mojmu obvodakovi, ak sa zase niekde nestrepem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Labus DN a cmuk Robkovi :wink:
16. apr 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj, Labusku som uz nestihla :frowning2: Esteze Ti ENdzimama prezradila moje ciselko :grinning: :grinning:

Lubka-veru, protismykove bezpecnostne ponozky to istia :wink:

Endzi-ty sa nepraaaskaj :grinning: :grinning: lebo ty odnosis rifle do 30tt :grinning: :grinning: :grinning: Teraz nie su tie strihy rifli, co siahaju na pas, tie o nieco nizsie vyuzijes ajajajajajaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: Zajtra ideme pozriet moje Kejlamimi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: len nech je zdraveeee, nic ine neceeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prave som sa docitala,ze vela babatiek ma cystu v hlavicke, ale ze sa neskor vstrebe, tak nech ju moja Kejlamimi nemaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
16. apr 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla- ty uz tiez nevies cim sa mas stresovat????? :angry:
16. apr 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja nestresujem :angry: :grinning: :grinning: :grinning: Ja len citam a je lepsie,ked tam idem s vedomim,ze take nieco existuje a vacsinou sa to vstrebe...Ja som inak ok :grinning: :grinning: A verim, ze aj drobec :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Kejla fakt....vidim, ze aj ty ficis na nete cely den asi :angry: :angry:
no a to s tymi riflami u mna tak nebude, lebo ja uz teraz chodim rozopnuta v mojich rifliach...a to su tie pod pupek rifle :angry: :angry: :grinning:

Lubka, takze uz o tyyzden? ty sa mas...zasa uvidis miminko :grinning: :grinning: ja az o dva tyzdne :unamused: snad bude ok :sweat_smile:
16. apr 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejli- no som rada ze si ok :wink: aj mimi :grinning: a studuj, ved my ta budeme potrebovat - encyklopedia nasa :grinning:

Endzi- ja idem na ten po troch tyzdnoch od krvi :wink: len sme si to posunuli :wink:
16. apr 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, naaahodou, dnes som zapla net az o 21:10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo Kejli tak rychlo citas :wink:
16. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :wink:

Lubka, a uz sa aj mazes? :grinning: :grinning: pupek, dudy atd? :dizzy_face: ci este je skoro :confused:
16. apr 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejla, len citaj...aspon potom nemusime my s Lubkou, staci sa opytat teba....sak uz teraz ma napada sto otazok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. apr 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, ja to ani nehladam, na mna tie infosky vykuknu sameee :grinning: :grinning: :grinning: Ked ich nechcem, musim sa skryyyvat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi- nemazem sa :wink: :wink: ved ma zasoby na brusku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale KEjliska sa stopro maze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zeeeeeeeeeee
16. apr 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok