• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kamarátky od októbra 2008

16. júla 2010 
endzi no ved to ze bojujem bojujem a furt nic

baby ta moja svagrina ma vytaca teraz mi pisala ze ide na odber plodovej vody ... a bla blabla , to mam ja cele to jej tehotenstvo prezivat s nou ???? mna asi drbne ked ma bude o vsetkom informovat .... by som zabijala ked uz otehotnela ani nevedela ako a nevie co s tym tak nech aspon mne da pokoj
17. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki a ona vie, ze sa snazite??? a v kolkom tyzdni je uz ked jej beru tu pl.vodu? ved len nedavno si pisala, ze zistila ze je tehu...
17. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona vie uplne vsetko aj o kazdej posratej injekcii do zadku o folikoch a vajickach ... uplne vsetko vedela 12tt konci len ona ma zdravotne problemy
17. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak potom nechapem, ked vie ze sa trapis,...no proste niektorym ludom to nedopne a hlavne to s tou jej svadbou (som citala na ineh stranke)....ona nema chrbtovu kost, ci co?
17. apr 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi asi nema a ked bude treba sa jej o decko postarat kde si myslis ze skonci ???? zase sa jej my postarame a uz nie o jedno ale hned o dve .... hlavne tie reci pred rokom ked som potratila sa nam ponukla ze nam to babo vynosi ked sa to mne nedari ... ze si to da vlozit a to sme zamiestli ze vzhaldom na jej zdravotny stav a pozri sa na nu ....

vie aj o adopcii aj o tom ze revem kazdy den a ze sme s muzom na konci s nervami
17. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki, vykasli sa na nu, zjavne jej to robi dobre...ignoruj ju
17. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi no snazim sa ale sama vies ako je to v rodine ... mne sa tu uz nechce sediet cele dni nic nerobim iba chatujem :frowning2:
17. apr 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, bambuľky.
Nezabudla som na vás, a včerajšie 3D dopadlo super. Dievčatká sú krásne a zdravučké, majú 820g a 740g.Fotky skúsim dať do albumu večer, lebo sú dosť veľké, tak ich musím upraviť a teraz som v práci. :dizzy_face:
17. apr 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Zuzali...koooonecne...uz som myslela, ze otvaras v Inchebe vystavu tvojich fotos a na nas nemas cas :grinning: :grinning: Super, ze kocky su peknucke, zdravucke...cakame na fotky :dizzy_face: :dizzy_face:

Ved to Kiki, ze je to vlastne rodina a preto je to este horsie a tazsie :unamused:
17. apr 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kejliiiiiiiiiiiiii super tak nejake sukromne vírusky od teba a Zuzky take dievčatkovske si prosíííííííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmm aj ja chcem babiku
17. apr 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi ani nevies aku pravdu si povedala

zuzali ahoj
17. apr 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky Labus :dizzy_face: Baaaabika bude bude...este treba trosku vydrzat :wink:
17. apr 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem dievcatko :frowning2:
17. apr 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale chlapcek zachovaaava rod :wink:
17. apr 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ma po rode ... ja chcem dievcatko vzdy som chcela dievcatko

kejla bude mat tiez dievcatko ?
17. apr 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki veru same kočky sa tu budu rodit :grinning: :grinning: :grinning:
Endzi ahoj mojenko :dizzy_face: :dizzy_face: ako sa cítiš???? už dufam lepšie
ja som mala sono brucha a dopadlo moc dobre tak sa teším snád sa už aj na mna usmeje slniečko :dizzy_face:
17. apr 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labus usmeje a kedy ides na dalsi pokus ?
17. apr 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaano Kejluska bude mat MiniKejlusku :grinning: :grinning: MiniOcicko :grinning: :grinning:

Laabus, no mne je vselijako, stale ma pobolieva bruseno a bojim sa jak cert :confounded:

Takze si bola dnes u Dr.? No supis..konecne sa veci pohli... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pomalicky dalej zaajdes :dizzy_face:
17. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v máji ak budu tie moje krčove žily v bruchu v poriadku ale beriem detralex a je mi lepšie tak začínam verit že pojdem
17. apr 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by som mala byt v tej spravnej teme ked chcem babu .... teraz sa ma kolega pred chvilou spytal kedy budem mat dieta
17. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
endzi..zatial ma neprevazuje..ale tazko sa mi chodi..zisiel by sa nejaky el. vozik :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty co to trepes dici, este 6 tyzdnov to uz vydrz si zober chuderku zuzali ... s dvoma babami ... tej zachvilu ani vozik nebude stacit :grinning:
17. apr 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi Dici...noooo taky maly voziicek na kolieska...uz len ta predstava, sa tu suuulam :grinning: :grinning:

Kiki..kolega to urcite myslel v dobrom...nie? :wink:

Labus..pekne papkaj lieciky a budee lepsie a hajde na Nativ :dizzy_face:
17. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chuderka zuzali :frowning2: s dvoma babetkami to je tazke..ale tak ja som pribrala 10 kg po stimulke..a 14 kg od kedy som tehu..24 kg nosit na sebe... :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: 94 kg som nikdy v zivote nemala :frowning2:
17. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dici ty mas teraz 94???? no neveriiim
17. apr 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo podla obrazkov teda nevyzeraaas, ale vooobec...asi mas kosticky tazke :angry: :angry:
17. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nehovorim ze to myslel v zlom ... to nie ale mi to prislo luto, nic viac

dicinka nemala nemala .... este 6 tyzdnov a mozno aj rekord 100 trhnes :grinning: :grinning: a potom ti zoberu obciansky :grinning:
17. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Endzi neboj dobre to dopadne len bud v klude a vela oddychuj
17. apr 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kiki, ze obciansky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby Dicinka radsej ani nos nevystrkovala von :grinning:

Labus, ved oddychujem...ale tomu krvacaniu nestoji nic v ceste :angry: :angry: :angry: Ale jaaa mu dam...uz ani KVAPKA :angry: :angry: aky som optimista, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no potom uz dostane zakalaci list :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok